Recenzia technológie Visual Web Technologies 2020 – Čo hovoria používatelia?

vizuálnych webové technológie baňaVisual Web Technologies je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Aj keď je Visual Web Technologies slušným webhostingom, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Spoločnosť Visual Web Technologies bola založená v roku 2014 a ponúka lacné webhostingové a doménové služby. Sídli v indickom Punjabe, ale má tiež zastúpenie v USA a Nemecku.

Tento poskytovateľ v súčasnosti obsluhuje viac ako 6 000 zákazníkov a jeho webová stránka je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Visual Web Technologies ponúka širokú škálu hostingových služieb vrátane VPS, reseller hosting, dedikované servery a Linux zdieľaný hosting. Funkcia zdieľaného hostingu v systéme Linux:

 • 99% záruka dostupnosti
 • Zadarmo SiteLock Lite
 • Neobmedzený ukladací priestor SSD
 • Neobmedzená šírka pásma premium
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • 24/7 podpora

Ak ste úplným začiatočníkom bez technickej expertízy, určite by ste mali zvážiť tohto dodávateľa. Medzi funkcie začiatočníka patria výkonné, ale ľahko použiteľné cPanelový ovládací panel, bezplatný tvorca webových stránok zjednodušiť nastavenie vašich webových stránok, a Softaculous installer installer pre 400+ populárnych aplikácií.

Ak už máte webovú stránku hostenú iným poskytovateľom hostingu, môžete využiť bezplatná služba migrácie webových stránok.

Tento dodávateľ bude hosťovať vaše webové stránky na najnovšom serverovom hardvéri, ktorý obsahuje Procesory Intel Xeon spustenie systému Windows Operačný systém CloudLinux. Výkon sa vďaka OptimumCache a použitie Úložisko SSD v konfigurácii RAID 10.

Ceny a podpora

Visual Web Technologies ‘ tri plány webhostingu vlastnosť neobmedzené úložisko SSD, nemeraná šírka pásma, certifikáty SSL zadarmo, bezplatný tvorca webových stránok, a hosting viacerých domén s doménou bezplatné doménové meno. Za túto úroveň funkcií sú ceny o niečo menej ako vedúci medzinárodní hráči. Môžete tiež hľadať príležitostné propagácie.

Hostingové plány sú k dispozícii mesačne, štvrťročne, polročne, ročne, raz za dva roky a raz za tri roky. Ak sa rozhodnete zaviazať sa na viac ako mesiac, môžete si z pohodlia oddýchnuť 30-dňová záruka vrátenia peňazí To by vás mohlo dostať von, ak sa počas prvého mesiaca niečo stane. Zahraniční zákazníci môžu platiť za plány bankovým prevodom, PayPal, Payoneer a Atom Pay. Indickí zákazníci môžu platiť pomocou debetných / kreditných kariet a internetového bankovníctva.

Visual Web Technologies je možné kontaktovať prostredníctvom živého chatu, e-mailu, telefónu a lístkov. Spoločnosť popisuje jeho Podpora 24/7/365 ako „legendárny“, tak som to vyskúšal prostredníctvom živého chatovacieho kanála. Okamžite som dostal veľmi informatívne odpovede:

vizuálnych webové technológie-support

Ak potrebujete podporu, môžete sa obrátiť na spoločnosť vedomostná základňa to by malo zodpovedať na niektoré z vašich bežných otázok.

Koľko stojí technológia Visual Web Technologies? Program Visual Web Technologies ponúka plány od 13 do 96 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán technológie Visual Web Technologies by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Visual Web Technologies vám môže pomôcť pri prechode na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Visual Web Technologies tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Visual Web Technologies? Visual Web Technologies nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že Visual Web Technologies je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Visual Web Technologies prispôsobuje konkurencii?

Visual Web Technologies poskytuje cenovo dostupný zdieľaný hosting pre začiatočníkov. Ponúka tiež vývoj webového obsahu, webdizajn a ďalšie internetové riešenia.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Veľmi pohotová 24/7 „legendárna“ podpora
 • Pôsobivá záruka 99,99% dostupnosti
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Niekoľko fakturačných cyklov

Zápory

 • Žiadny zdieľaný hosting systému Windows
 • Žiadne miestne indické servery
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me