Recenzia SweetHome 2020 – prečo ju používatelia milujú

SweetHome je jednou z vedúcich spoločností poskytujúcich webhosting v Izraeli. Táto izraelská spoločnosť poskytuje hostingové riešenia jednotlivcom a organizáciám od roku 1998. V súčasnosti poskytuje webhostingový poskytovateľ webových stránok špičkové cloudové infraštruktúry na poskytovanie týchto služieb tisícom zákazníkov. SweetHome teraz na svojich technologických serveroch IBM a VMWare hostuje desiatky tisíc webových stránok. Webová stránka je k dispozícii v hebrejčine a angličtine a jej podporný tím poskytuje technickú podporu v angličtine, hebrejčine a ruštine.


Sladký domov

Vlastnosti a ľahké použitie

Po dvoch desaťročiach osvedčených hostingových riešení pre jednotlivcov a organizácie, SweetHome zdokonalila umenie. Spoločnosť poskytuje niekoľko možností hostenia, vrátane Windows Hosting, Linux Hosting a Cloud Computing. Medzi ďalšie riešenia hostenia patria Virtuálne servery, Dedikované servery a Balík Reseller Storage. Balíky Windows Hosting a Linux Hosting sa dodávajú s bezplatným balíkom. Základná voľba Linux Hosting je ideálna pre obrázkové a súkromné ​​webové stránky. Plne podporuje aplikácie s otvoreným zdrojovým kódom ako Drupal a WordPress a dodáva sa so správcom inštalácie.

Balík Windows Hosting má plány Windows Private, Windows Basic a Windows Pro. Plán Windows Private obsahuje 1 GB voľného miesta na disku, 100 GB prenos každý mesiac a až 10 domén na účet. Táto voľba je vhodná pre súkromné ​​a firemné webové stránky, ktoré používajú MySQL / MS-Access / MS-SQL 2012 a NET4 / Asp. Na druhej strane Windows Basic obsahuje 250 GB mesačnú komunikáciu, 3 GB miesta na disku a až 25 domén pre každý účet. Je ideálny pre dynamické webové stránky .NET / SQL.

Program SweetHome Windows Pro je určený pre veľké webové stránky, ktoré potrebujú profesionálne ukladanie. Táto možnosť sa dodáva s 500 GB mesačnou prevádzkou, 7 GB miesta na disku a neobmedzeným počtom domén. Riešenia hostingu Reseller spoločnosti SweetHome sú k dispozícii v dvoch variantoch: CloudLinux / cPanel a Windows 2012 / Plesk. Oba plány zahŕňajú 50 GB disku a 1 000 GB prevádzky. SweetHome má množstvo riešení v rámci riešenia Dedicated Servers. Sú to tieto:

 • Linux / Windows Dedicated Server Management
 • Hosting dedikovaných serverov na rôznych farmách v Izraeli
 • Prenájom nových a použitých serverov podľa vášho výberu
 • Kritické internetové systémy
 • Servery Microsoft Windows
 • Dedikovaný server Linux

Dátové centrum SweetHome sa nachádza v Petahu v Tikve na serverovej farme Bezeq International. Výkonný a bezpečný server je zárukou vysokej dostupnosti SweetHome na všetkých webových stránkach, ktoré hostia. Spoločnosť tiež vynaložila veľké úsilie, aby zabezpečila, že ich hostiteľská platforma je dostatočne jednoduchá na ľahké použitie tak pre začiatočníkov, ako aj pre odborníkov. Ľahkosť použitia týchto riešení SweetHome umožnila spoločnosti osloviť mnoho ľudí a organizácií v Izraeli aj mimo neho.

stanovenie ceny a podpora

SweetHome je na izraelskom trhu pomerne konkurencieschopný. Všetky plány hostenia tohto dodávateľa zahŕňajú bezplatnú izraelskú alebo medzinárodnú doménu pre prvý rok. SweetHome navyše ponúka propagačné ponuky najmä pre zákazníkov, ktorí nakupujú ročné predplatné. SweetHome ponúka nie je k dispozícii žiadna bezplatná verzia žiadneho z jeho balíkov na hosťovanie webových stránok, ani bezplatná skúšobná verzia. Prechod z jedného hostingového plánu na druhý je celkom jednoduchý a dá sa dokončiť niekoľkými kliknutiami.

Podporný tím spoločnosti SweetHome je k dispozícii, aby pomohol zákazníkom spoločnosti s akýmkoľvek technickým problémom s hosťovaním, ktoré sa objaví. Spoločnosť tiež vytvorila na svojich webových stránkach stránku s dômyselnou podporou s rôznymi dokumentmi, ktoré zákazníkom pomôžu pri nastavovaní a používaní hostingových riešení spoločnosti SweetHome. Podporný tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Podporný tím spoločnosti SweetHome sa však zaoberá problémami súvisiacimi s infraštruktúrou až po úradných hodinách. Akýkoľvek iný problém s hosťovaním musí čakať na nasledujúci pracovný deň. Spoločnosť preto odrádza svojich zákazníkov od vykonávania modernizačných alebo údržbárskych prác, ktoré by si mohli vyžadovať ich vstup mimo pracovnej doby. Moje rozhovory s tímom podpory dodávateľa boli užitočné a ich schopnosť reagovať ma zaujala.

Ako sa SweetHome prispôsobuje konkurencii?

Zdá sa, že spoločnosť SweetHome dodržiava svoj záväzok ponúkať vynikajúce hostingové služby pre jednotlivcov a podniky v Izraeli aj mimo neho. Jej vynaliezavá stránka podpory a informovaný tím podpory môžu byť hlavnými dôvodmi, prečo tisíce používateľov uprednostňujú hostingové služby spoločnosti SweetHome.

Pros

 • Rad webhostingových plánov, z ktorých si môžete vybrať
 • Používa najmodernejšie cloudové infraštruktúry
 • Podporný tím je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov

Zápory

 • Tím podpory sa zaoberá problémami s infraštruktúrou iba po úradných hodinách
 • Žiadny bezplatný plán verzií ani bezplatné skúšobné obdobie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me