Recenzia SPD 2020 – Čo hovoria používatelia?

SPD Hosting je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Od roku 2001 využíva spoločnosť SPD Hosting svoje neuveriteľné odborné znalosti v oblasti webhostingu, aby poskytovala vysoko kvalitné riešenia ľuďom v Izraeli aj mimo neho. Pozoruhodný záväzok spoločnosti ponúkať vynikajúce služby hostingu ich oslovil mnohými používateľmi. Prevádzkujú sieť viac ako 1000 výkonných serverov av súčasnosti zamestnávajú tím 25. Ich primárnou zákazníckou základňou sú spoločnosti v Izraeli, ale majú tiež kapacitu vybavovať zákazníkov mimo krajiny. Ich webová stránka je momentálne k dispozícii iba v hebrejčine.

SPD

Funkcie a jednoduché použitie

Všetky ich Linux hosting plány prísť s prakticky neobmedzené zdroje; hlavná variácia je v počte webových stránok môžete hosťovať na jeden účet. ich Plány systému Windows tiež poskytujú neobmedzenú šírku pásma a e-maily, ale obmedzujú vás na jeden 3 GB, 5 GB alebo 10 GB SSD úložného priestoru ako aj jeden, tri a desať hostených webových stránok resp. Dostanete jedna, tri alebo desať databáz MySQL v závislosti od zakúpeného plánu. Ich zdieľané servery sú obmedzené na Izrael v súčasnosti, aj keď áno ďalšia škála hostingových plánov SSD šitých na mieru európskemu trhu. V rámci týchto balíkov budú vaše webové stránky hostené servery umiestnené vo Francúzsku.

Keď od nich zakúpite program, váš účet bude nastaviť takmer okamžite a môžete začať inštalovať svoj zvolený CMS. Každý nový hosting účet tiež prichádza s bezplatná služba migrácie webových stránok. Toto je obmedzené na prvú hodinu vášho balíka, takže odkladanie tu nebude možné.

Nezdá sa, že by SPD Hosting poskytoval záruku dostupnosti za zdieľané hostingové balíčky, ale používateľské správy naznačujú, že ich webové stránky sa načítajú veľmi rýchlo a majú malé prestoje..

Medzi funkcie, ktoré definujú tohto dodávateľa webhostingu v Izraeli, patria:

  • Efektívna údržba a správa serverov – SPD Hosting ponúka profesionálne služby údržby a správy serverov vrátane nastavenia a správy služieb cloudového hostingu v službách Azure, Google Cloud, Amazon AWS a Rackspace..
  • Obrovské znalosti a skúsenosti – Po takmer dvoch desaťročiach ponúkania riešení webhostingu môžu odborníci na SPD hosting zvládnuť aj tie najzložitejšie problémy s hosťovaním.
  • Pôsobivá technická podpora – SPD má kedykoľvek k dispozícii 10 pracovníkov technickej podpory pre technickú pomoc.

SPD Hosting tiež ponúka cloud computing, cloud hosting, správu serverov a špeciálne serverové balíčky.

Ceny a podpora

Všetky balíčky SPD Hosting sú rozumne ocenený. Vďaka tomu je spoločnosť uprednostňovaným poskytovateľom hostingu pre bežných používateľov, ale napriek tomu je vo svojich ponukách dostatočne výkonná a dostatočne univerzálna na to, aby zvládla veľké korporácie. Len málo spoločností poskytujúcich webhostingové služby sa skutočne môže vyrovnať úrovni služieb a cenovej dostupnosti tejto izraelskej značky.

Spoločnosť umožňuje používateľom platiť mesačne, ročne alebo každé dva alebo tri roky. Všetky ceny sú v šekeloch.

SPD Hosting poskytuje všetkým svojim zákazníkom 24/7 technická podpora prostredníctvom telefónu a kontaktný formulár na ich webových stránkach – žiaľ, zdá sa, že nemajú systém predaja lístkov. Spoločnosť zamestnáva odborníkov v oblasti hostingu ako súčasť svojho podporného tímu, aby zabezpečila, že každý problém, ktorý ich zákazníci vzniesli, je okamžite a uspokojivo vyriešený v čo najkratšom možnom čase. Všimnite si, že všetka podpora je hebrejsky hovoriaca: momentálne neponúka pomoc v iných jazykoch.

Koľko stojí SPD? SPD ponúka plány od 9 do 33 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán SPD by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. SPD vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z SPD tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti SPD? SPD nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že SPD je malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako SPD zodpovedá konkurencii?

SPD Hosting sa pýši dodávaním vynikajúcich riešení webhostingu pre izraelské podniky. Ich balíčky oslovia hebrejsky hovoriacich zákazníkov nielen v Izraeli, ale po celom svete.

SPD Hosting môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

  • Mimoriadne výkonné a spoľahlivé servery
  • Cenovo výhodné balíky webhostingu
  • Servery v Izraeli a Európe
  • Vynikajúca technická podpora 24/7

Zápory

  • Webové stránky a podpora sú k dispozícii iba v hebrejčine
  • Žiadna bezplatná verzia akýchkoľvek hosting balíčkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me