Recenzia sieťových služieb Bitstop 2020 – je nadhodnotená?

Bitstop Network Services je poskytovateľ webhostingu so sídlom na Filipínach, ktorý k hostingom pristupuje trochu inak ako väčšina ostatných v tejto oblasti: svojich klientov vnímajú ako partnerov. Týmto spôsobom sa zameriavajú na tie veci, ktoré by im pomohli uspieť, a stali sa v podstate príjemcami ich úspechu. Webová stránka Bitstop Network Services je k dispozícii iba v angličtine.


Sieťové služby Bitstop

Funkcie a jednoduché použitie

Sieťové služby Bitstop tvoria robustné viacnásobné prepojenie viacerých nosičov, Vďaka tomu je poskytovateľ hostingu s jednou z najviac prepojených sietí na Filipínach. Niektoré zo štandardných funkcií, ktoré nájdete vo väčšine svojich hostingových riešení, sú:

 • Online správca súborov
 • Automatická odpoveď & posielanie dovolenkových e-mailov
 • Anti-spam & antivírusová ochrana
 • Analógový webový / FTP analyzátor

Medzi ďalšie pozoruhodné vlastnosti ich plánov hostenia patria:

 • Týždenné zálohy servera – Bitstop Network Services vo svojej hostiteľskej platforme navrhol automatické týždenné zálohy, ktoré zabezpečujú, že váš web má v prípade katastrofy posledný bod obnovenia..
 • Registrácia DNS – Bitstop Network Services sa stará o registráciu DNS svojich klientov zadarmo.
 • Hostujte svoje vlastné servery – Pre spoločnosti, ktoré prevádzkujú rozsiahle a sofistikované webové stránky, ponúka služba Bitstop Network Services balíčky kolokácie serverov. Toto usporiadanie ponúka klientom proaktívne riešenia správy serverov za prijateľné ceny.
 • NET technológia – Sieťové služby Bitstop zahŕňajú túto technológiu do svojich plánov hostenia, aby jednotlivcom a firmám pomohli ľahko vytvárať dynamické a výkonné webové aplikácie. Pomocou ovládacích prvkov servera ASP.NET môžete vytvárať skvelé webové stránky s menším kódom v porovnaní s použitím technológií, ako sú JSP a PHP.

Je zvláštne, že sa zdá, že Bitstop Network Services uviedla všetky svoje stránky pod rozložením v štýle blogu, čo nielenže je dosť ťažké prečítať, ale od svojich používateľov dostáva aj niekoľko náhodných komentárov. Tam sú tiež neexistuje jednoduchý spôsob, ako si kúpiť hostingové plány priamo na ich webových stránkach: budete musieť pošlite im e-mailom ponuky, aj keď na svojich webových stránkach uvedú ceny všetkých svojich balíkov. To všetko prispieva k pocitu, že sieťové služby Bitstop nie sú veľmi dobre zavedeným alebo dôveryhodným poskytovateľom hostenia, aj keď majú oficiálnu adresu spoločnosti a kontaktné informácie..

Ceny a podpora

V porovnaní s poprednými filipínskymi webhostingovými službami sú ceny webhostingových riešení Bitstop Network Services na špičkovej úrovni spektra, a to najmä vzhľadom na pridelené miesto a šírku pásma. Napríklad, Linux Platinum, ich najpokročilejší zdieľaný hostingový plán, vám len dá 3 GB priestoru a 12 GB mesačná šírka pásma približne trojnásobkom sadzby podobných ponúk od ich konkurentov. Účtujú tiež jednorazový nastavovací poplatok, ktorý sa vzdáva väčšiny ostatných poskytovateľov hostingu.

Navyše ťažkopádne rozloženie blogu v štýle blogu a absencia jedinečných funkcií v balíkoch podkopávajú ich dôveryhodnosť. Poskytovateľ hostingu má žiadna záruka vrátenia peňazí, žiadne bezplatné hostiteľské plány a žiadne bezplatné skúšobné obdobia pre ich hostingové plány.

Bitstop Network Services sprístupnil dva spôsoby dosiahnutia svojho podporného tímu, a to e-mail, telefón a priamy rozhovor. Spoločnosť tvrdí, že ich podporný tím je k dispozícii na pomoc svojim zákazníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, počas celého roka. Moja skúsenosť so spoločnosťou však naznačuje niečo iné. Po prvé, webová stránka Bitstop Network Services môže byť dosť mätúca a dokonca aj chvíľu trvá, kým nájdete odkazy na podporu. Existuje viac ako tucet telefónnych čísel, takže veľa používateľov môže byť úplne zmätených, na ktoré z nich sa majú obrátiť. Po druhé, toto nie typický dizajn webových stránok môžu predstavovať problémy používateľom, ktorí hľadajú technickú dokumentáciu, ktorá im pomôže pri riešení problémov, ktorým čelia. Navyše som sa pokúsil kliknúť na poskytnutý odkaz na priamy rozhovor. Zdalo sa, že to bol neaktívny a všeobecný odkaz na live chat, ktorý ma priviedol na webovú stránku poskytovateľa softvéru na live chat. Všetci používatelia, ktorí zvažujú tohto poskytovateľa webhostingu, by mali postupovať obozretne, pokiaľ web a príslušné služby nepodstúpia zásadnú opravu..

Ako sa sieťové služby Bitstop zhodujú s konkurenciou?

Bitstop Network Services je poskytovateľ webhostingových riešení so sídlom na Filipínach. Tvrdia, že investovali značné zdroje do pomoci jednotlivcom a podnikom prevádzkovať a spravovať vysokovýkonné webové stránky za vreckové sadzby, ale ich webové stránky a služby podpory zákazníkov naznačujú neusporiadaného a ťažko dôveryhodného dodávateľa..

Pros

 • Dobrá zákaznícka podpora, hneď ako sa k nim dostanete
 • Týždenné zálohy servera na obnovenie po havárii
 • Pozostáva z webu viacerých prepravcov
 • Rozsiahle portfólio služieb dostupných pre vaše pohodlie

Zápory

 • Webová stránka nie je dostatočne užívateľsky prívetivá
 • Žiadna záruka vrátenia peňazí
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map