Recenzia RouterHosting 2020 – oplatí sa vám peniaze?

routerhosting baňaAk ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako RouterHosting môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


RouterHosting bola založená v roku 2008 s vízia, aby sa hosting webových stránok stal dostupnejším a ľahším. Má servery umiestnené v štrnásť globálnych dátových centier, viac ako 5 000 zákazníkov, a webovú stránku v anglickom jazyku.

Funkcie a jednoduché použitie

RouterHosting predáva jednoduchý rad podnikových plánov hostingu, ktoré prichádzajú s týmito základnými funkciami:

 • 995% spoľahlivosť
 • Zálohy je možné nakonfigurovať manuálne
 • Výber operačného systému Windows alebo Linux
 • Úložisko SSD v konfigurácii RAID 10
 • Výber zo štrnástich umiestnení dátových centier

Môžete si vybrať, aby sa vaše servery nachádzali na jednom z viac svetových dátových centier, vrátane desiatich v USA (New York, Los Angeles, San Francisco, Phoenix, Seattle, Washington, Chicago, Washington, Dallas, Buffalo a Pittsburgh) alebo v Európe (Londýn alebo Frankfurt). K dispozícii je tiež možnosť Vyberte si zo systému Windows alebo Linux (viacnásobné distribúcie), takže všetky plány sú dosť flexibilné.

Plány VPS používajú úložisko SSD v konfigurácii RAID 10, čo znamená rýchlosť čítania a zápisu na disk až desaťkrát rýchlejšie ako HDD a menšie riziko straty údajov. Na uzloch sú tiež vyhradené kontajnery, čo znamená, že máte údaje sa nebudú zdieľať s vaším susedom, a nemusíte sa obávať náhlych výkyvov objemu alebo škodlivého prenosu.

Dedikované servery sa dodávajú v štyroch základných balíkoch, hoci všetky okrem jedného, ​​balík Dual Intel Xeon X5650 (12 x 2,67 GHz – 24 x 2,67 GHz), je vypredaný. V prípade potreby môžete kontaktovať podporu a vytvoriť plne prispôsobený balík navrhnutý špeciálne pre vaše obchodné potreby a rozpočet.

Táto webová stránka si nárokuje a „99,995% spoľahlivosť“, Ale bez odkazu na SLA alebo záruku dostupnosti, je ťažké povedať, na čom je toto založené.

Ceny a podpora

Plány, najmä balíčky VPS, majú dobrú hodnotu za peniaze. Vyššie balíčky zdrojov môžu byť dosť nákladné, ale plány nižšej úrovne sú skvelým spôsobom, ako začať so súkromným prostredím za primeranú cenu. Ako ste očakávali, Dodatočné náklady sú certifikáty SSL a názvy domén.

Plány si môžete zakúpiť v termínoch od jedného mesiaca do troch rokov, pričom mesačný plán sa znižuje s dĺžkou obdobia. Všetky plány prichádzajú s krátka sedemdňová záruka vrátenia peňazí.

Zákaznícky servis je údajne dostupný prostredníctvom e-mailu, Skype a telefónu. Keď som však navštívil webovú stránku, mohol som nájsť iba online kontaktný formulár / systém predaja lístkov a telefónne číslo. Nie je tiež jasné, čo sú pracovné hodiny alebo priemerná doba odozvy, ale podľa mojej skúsenosti som sa spojil s tímom prostredníctvom online systému lístkov a do dvoch hodín som dostal zdvorilú odpoveď..

routerhosting-support

Koľko stojí RouterHosting? RouterHosting ponúka plány od 5 do 300 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán RouterHosting by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. RouterHosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti RouterHosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora RouterHosting? RouterHosting nie je zaradený medzi našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že RouterHosting je malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa RouterHosting vyrovná konkurencii?

RouterHosting má slogan „Lacný Linux a Windows VPS“ a ja s týmto sentimentom súhlasím. Nie je ťažké pochopiť, prečo si 5 000 zákazníkov zakúpilo čisté plány SSD, hoci sa dá vylepšiť záruka dostupnosti.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Čisté úložisko SSD v konfigurácii RAID 10
 • Plány majú dobrú hodnotu za peniaze
 • Plne prispôsobiteľné plány vyhradených serverov
 • Výber umiestnenia servera a operačného systému

Zápory

 • Mnoho dedikovaných serverov nebolo na sklade
 • Obmedzené možnosti služieb zákazníkom
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me