Recenzia Planet Hoster 2020 – je to rozumná investícia?

PlanetHoster-overview1


PlanetHoster je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Zatiaľ čo PlanetHoster je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.

PlanetHoster sídli v Paríži (Francúzsko) a Montreale (Kanada) a poskytuje služby webhostingu od roku 2007. Tento poskytovateľ hostingu obsluhoval prostredníctvom svojej hybridnej cloudovej infraštruktúry viac ako 60 000 zákazníkov a 100 000 webových stránok..

Webová stránka PlanetHoster je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

PlanetHoster ponúka dve platené riešenia hostenia webových stránok: zdieľaný hosting „Svetová platforma“ a Hostenie „Hybrid Cloud“ sa podarilo. Ponúka tiež bezplatný hostingový plán „World Lite“.

„Svetová platforma“ platený program zahŕňa neobmedzený priestor na disku a mesačnú šírku pásma a neobmedzený počet databáz, e-mailových účtov a webových stránok.

Štandardná konfigurácia je 8 CPU, 16 GB RAM a 16 Mbps I / O, ale zákazníci si môžu prispôsobiť svoj hosting z minimálne 1 CPU a až 24 GB RAM a 24 Mbps I / O. rozhodujúcim, môžete svoj celkový fond zdrojov rozdeliť do úplne samostatných účtov hostenia, ktoré sú prevádzkované na nezávislej infraštruktúre.

Okrem flexibilných zdrojov získate aj nasledujúce funkcie:

 • Bezplatná doména na celý život
 • Vyhradené SSL pre každú doménu
 • Úložisko SSD
 • LiteSpeed ​​k dispozícii
 • 14-denná záruka vrátenia peňazí
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Tvorca webových stránok
 • Denné zálohy webových stránok
 • Anti-DDoS

Na rozdiel od mnohých poskytovateľov hostenia, ktorí si účtujú ďalšie poplatky, poskytuje PlanetHoster základné Poďme šifrovať certifikáty SSL zadarmo v každej hosťovanej doméne. Tieto certifikáty zahŕňajú automatickú inštaláciu a obnovu.

Pred tým, ako sa zaviažu k platenému plánu, môžu zákazníci vyskúšať internet bezplatný hostingový plán „World Lite“. Dodáva sa s 750 MB miesta na disku, dvoma FTP účtami, dvoma e-mailovými účtami, dvoma databázami MySQL, certifikátom SSL a neobmedzenými parkovanými doménami. Obsahuje tiež modul SiteBuilder a zákazníci si môžu vybrať francúzske alebo kanadské dátové centrum.

Ceny a podpora

Ceny za plány hostenia webových stránok PlanetHoster sú veľmi konkurencieschopné zohľadnenie neobmedzeného množstva zahrnutých údajov. Za približne cenu jedla rýchleho občerstvenia za mesiac získate tiež špičkové funkcie, ako je 100% izolácia webových stránok, vyhradený SSL pre každú doménu a bezplatná doména s ročným hosťovaním predplatného.

Plány PlanetHoster sú blízko O 15% až 30% lacnejšie ako špičkoví poskytovatelia hostingu v Severnej Amerike alebo v Európe.

Plány si môžete zakúpiť za podmienok od šiestich mesiacov do troch rokov so zľavou 8% zľava na dvojročné obdobie a Zľava 15% z trojročného plánu.

24/7 zákaznícky servis môžete kontaktovať telefonicky, prostredníctvom systému predaja lístkov alebo prostredníctvom priameho rozhovoru. Ihneď som privolal podporu prostredníctvom živého chatovacieho kanála:

PlanetHoster-overview2

Koľko stojí PlanetHoster? PlanetHoster ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán PlanetHoster by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. PlanetHoster vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z PlanetHoster tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora PlanetHoster? PlanetHoster nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že PlanetHoster je malý poskytovateľ vysielania pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa PlanetHoster prispôsobuje konkurencii?

Hostingový plán „World Platform“ spoločnosti PlanetHoster je konkurenčným produktom. Za cenu, ktorá je nižšia ako veľa popredných poskytovateľov, môžu zákazníci hostiť neobmedzený počet webových stránok na serveri so sídlom v Kanade alebo vo Francúzsku.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Doména zadarmo s ročným plateným plánom
 • Schopnosť rozdeliť zdroje medzi webové stránky
 • 14-denná záruka vrátenia peňazí
 • K dispozícii je bezplatný hostingový plán

Zápory

 • Bez možnosti mesačného hostenia
 • Doména zadarmo nie je súčasťou všetkých plánov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me