Recenzia MiroHost 2020 – Znamená väčší priemer lepšie?

MiroHost je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


MiroHost je jeden z najväčších poskytovateľov webhostingu na Ukrajine. V skutočnosti sú druhou najväčšou webhostingovou spoločnosťou na Ukrajine podľa trhového podielu. Svoju činnosť začali v roku 2001 a dnes má viac ako 250 000 zákazníkov. Zatiaľ čo väčšina zákazníkov spoločnosti MiroHost sú podniky na Ukrajine, spoločnosť poskytuje služby aj klientom v Turecku, Rusku, Nemecku a Poľsku. Webová stránka MiroHost je k dispozícii v ukrajinčine, ruštine a angličtine.

Mirohošť

Funkcie a jednoduché použitie

Ako jeden z najväčších poskytovateľov hostingu na Ukrajine, MiroHost sa zameriava na poskytovanie webhostingových služieb stredným podnikom a veľkým spoločnostiam. Majú tiež ľahké plány zdieľaného hostingu pre začínajúce podniky a malé firmy, je však zrejmé, že to nie je ich cieľový trh.

Medzi funkcie, ktoré nájdete v ich troch zdieľaných hostiteľských balíkoch, patria:

 • Úžasne rýchle úložisko SSD
 • Neobmedzené e-mailové účty (pre plány stránok a portálov)
 • Automatická inštalácia CMS
 • Denné zálohy sa uchovávajú až 15 dní
 • Bezplatná registrácia domén

Určite sú dostatočné na to, aby ste mohli začať, ale z dlhodobého hľadiska môžete zistiť, že tieto plány sú skôr limitujúce. oni nezahŕňajú certifikáty SSL, Napríklad hodnotenie vášho vyhľadávacieho nástroja bude mať pozitívny vplyv a nebudete môcť prevádzkovať žiadne webové stránky elektronického obchodu na základe základného plánu. okrem toho, Ukladací priestor pre všetky tri zdieľané plány hostenia sa bude cítiť obmedzený na webové stránky náročné na médiá: dostanete 3 GB, 6 GB a 9 GB pre ich plány Mini, Site a Portal.

Tam, kde MiroHost vyniká, je poskytovanie virtuálnych a dedikovaných serverov. K dispozícii sú nasledujúce funkcie:

 • Bezplatná registrácia domén nákupom akéhokoľvek balíka VPS
 • Vyhradená adresa IP čím získate väčšiu bezpečnosť a lepšie šance na umiestnenie vo vyhľadávačoch
 • Úložisko SSD v rozsahu od 4 GB do 512 GB a neobmedzené domény hostené na VPS
 • Elastická virtualizačná technológia To zaručuje neobmedzený prístup k výpočtovým zdrojom aj pri špičkových zaťaženiach servera
 • Automatické denné zálohy uložené vo vzdialenom dátovom centre a uchovávané 15 dní
 • Bezplatná výmena hardvéru pre vyhradené serverové balíky v zriedkavých prípadoch akýchkoľvek porúch

Dátové centrum MiroHost zaberá viac ako 230 metrov štvorcových a môže ubytovať až 10 000 jednotiek. Má tiež tri záložné naftové generátory s dostatočným množstvom paliva na udržanie prevádzky dátového centra až 30 hodín.

Mal by som poznamenať, že je tu jedna výhrada s ovládacím panelom MiroHost. Zdá sa, že je užívateľsky prívetivý a celkom slušný, ale podrobnejší pohľad odhaľuje iný obrázok. Napríklad jednoduchá úloha ako Vytvorenie niekoľkých poštových schránok a pridanie poštovej subdomény je zbytočne zdĺhavé. Väčšina akcií, ktoré používatelia vykonajú, sa opakuje, bez možnosti dokončenia úlohy jedným plynulým a jednoduchým procesom.

Ceny a podpora

Plány MiroHostu sú rozumne ocenený, samozrejme by ste mali očakávať, že zaplatíte viac, pretože ich špecialita je na virtuálnych a dedikovaných serveroch. Všetky uvedené ceny sú v ukrajinskej hrivny. MiroHost vám umožňuje otestujte svoje virtuálne servery až 30 dní. Toto je vzácny výhoda pre poskytovateľa VPS, vzhľadom na to, že vám mnoho ďalších spoločností neposkytuje záruku vrátenia peňazí.

MiroHost sprístupnil niekoľko metód, prostredníctvom ktorých sa ich zákazníci môžu spojiť so svojím podporným personálom. Medzi ne patrí Kontaktný formulár na ich webových stránkach, e-mail, podpora telefónne číslo, a a číslo faxu. oni nemajú bohužiaľ systém predaja lístkov ani živý rozhovor. To je celkom prekvapujúce pre web hostiteľa ich kalibru.

Pravdepodobne tiež z dôvodu rozhodnutia spoločnosti MiroHost zamerať sa na stredné podniky a veľké korporácie, mnohé z nich Menší zákazníci sa často cítia zanedbávaní. Moja skúsenosť s týmto predajcom odzrkadľuje tieto pocity. Reakcia na moje otázky trvala viac ako 24 hodín. Podporný tím mi nebol celkom nápomocný, namiesto toho ma nasmeroval na vedomostnú základňu, ktorá je v angličtine dostupná iba čiastočne. Väčšina z nich je napísaná v ukrajinčine a ruštine.

Ako sa MiroHost vyrovná konkurencii?

MiroHost je dobrý webhostingový predajca pre stredné a veľké podniky na Ukrajine av okolitých krajinách. Malé podniky však možno budú chcieť hľadať lepšiu zákaznícku podporu inde.

MiroHost môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Elastická virtualizačná technológia
 • Spravodlivé hostingové plány
 • Výkonné dátové centrum s nepretržitým napájaním
 • Ponúka prémiové bezplatné skúšobné obdobie

Zápory

 • Nie je ideálny pre malé podniky
 • Časti vedomostnej základne nie sú k dispozícii v angličtine
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map