Recenzia MESI 2020 – plní svoju povesť?

MESIMESI je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Zatiaľ čo MESI je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


MESI poskytuje cenovo dostupný hosting pre podnikateľov a spoločnosti, virtuálne súkromné ​​servery so SSD, a digitálny marketing pre viac ako 5 000 klientov v Argentíne a vo zvyšku sveta.

Funkcie a jednoduché použitie

Bez ohľadu na to, či ste súkromný podnik alebo založený podnik, Mesi vám poskytne všetko, čo potrebujete na začatie podnikania online za veľmi primeranú cenu. Registrácia je veľmi jednoduchá a vďaka ich štartovaciemu balíku získate približne 2 GB úložného priestoru. Môže to vyzerať ako nedostatočné množstvo úložného priestoru, stačí však usporiadať niekoľko webových stránok.

 • Ukladací priestor SSD
 • Hosťujte 25 personalizovaných e-mailových účtov
 • Registrácia a správa domén
 • Bezpečná vrstva stránok (SSL)
 • Nástroj na tvorbu webových stránok
 • Štatistika webových stránok
 • Až 100 GB mesačnej šírky pásma
 • PHP 7.2

Svoj web môžete ľahko vytvoriť do 20 minút od registrácie prostredníctvom jednej z dvoch možností.

 • Môžeš nainštalujte WordPress a potom vyberte tému, ktorú chcete prispôsobiť
 • Môžeš používajú svoje webové stránky s rozhraním drag and drop

Odporúčam vám, ak práve začínate, keď príde koniec 200 šablón vhodných pre mobilné zariadenia, ktoré pokrývajú mnoho kategórií napríklad umenie, jedlo, zdravie, obchod, zábava a elektronický obchod. Je ľahké rozložiť stránky, pridať obsah, vložiť videá a mapy a dokonca aj pridať odkazy na sociálne siete. Balíčky Mesi okrem toho obsahujú aj nástroje SEO pre online marketing. Odporúčam vám vyskúšať ich demo, aby ste sa cítili pre ich staviteľa.

Každý účet je dodávaný s mimoriadne rýchlym úložiskom SSD, ktoré je síce drahšie ako pevný disk, ale poskytuje lepší výkon a spoľahlivosť. Nie je to ovplyvnené teplom, poškodením nárazom alebo magnetickými poľami, takže si môžete byť istí, že vaše webové stránky alebo aplikácie budú vždy prístupné vašim zákazníkom v extrémnych situáciách, ktoré by inak vyradili HDD z prevádzky..

Ich jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie vám poskytuje pohodlie pri správe webového priestoru na diaľku pokiaľ máte prístup k počítaču a internetu. Ovládanie ovládacieho panela vám nebude trvať dlhšie ako tri hodiny. Na administračnom paneli môžete spravovať svoje databázy, e-mailové účty (POP3 / IMAP), nastavenia názvu domény a konfigurovať nastavenia zabezpečenia.

Ak potrebujete pomoc pri prenose vašich webových stránok alebo databáz na ich servery, kontaktujte tím podpory. Bez vášho poplatku prenesú vašu doménu, webovú stránku a všetky súbory. Ale ak viete, ako sa pohybovať, môžete použiť FTP na import databáz cez MySQL. Po spustení webových stránok môžete pokračovať vo vytváraní e-mailových účtov a potom ich všetky zabezpečené pomocou SSL.

Keď sa vzdialim od zdieľaných plánov, krátko sa dotknem ich VPS. Majú na výber štyri plány. Ich štartovací balík sa dodáva s 2 procesorovými jadrami so 4 GB RAM a 80 GB SSD úložného priestoru. Môžete nainštalovať ľubovoľnú z 50+ aplikácií vrátane databáz a podnikového softvéru. Vďaka zväčšeniu získate viac úložného priestoru a štyri procesorové jadrá s 8 GB RAM. Užijete si týždenné zálohy. Obávam sa iba, že zrejme neposkytujú spravované služby ani prioritnú podporu.

Ceny a podpora

Stačí sa pozrieť na ich ceny a povedať, že Mesi má v srdci záujmy začínajúcich aj existujúcich podnikov. Po prevode cien štartovacieho balíka na doláre (od spoločnosti Pesos) sú čísla v porovnaní s inými webhostingovými službami na spodnom konci. Obávam sa iba toho, že ich vlastnosti sa nezhodujú s funkciami známych mien v tomto odvetví.

Je pekné, že nezablokujú zákazníkov v žiadnej zmluve. Pri registrácii máte možnosť platiť každé tri mesiace alebo každý rok a môžu prijímať bankové prevody, platby Visa a MasterCard. Môžete prejsť z ktoréhokoľvek z nízkoúrovňových plánov na prémiové plány bez väčších problémov.

Predsa podpora je k dispozícii iba v španielčine, ich tím je priateľský a veľmi nápomocný. Môžete sa k nim ľahko dostať na WhatsApp, poslať e-mail alebo zavolať na živé operátory od pondelka do piatka od 9:00 do 18:00. Sú dostupné aj prostredníctvom služby live chatu. Ak naozaj chcete ovládať svoj účet a funkcie, odporúčame vám pozrieť si aj podrobné návody na stránke pomocníka. Naučíte sa, ako rýchlo nastavovať e-maily, používať FTP a vytvárať a spravovať databázy MySQL.

Ako MESI zodpovedá konkurencii?

Hostingové balíčky Mesi sú vhodné pre podnikateľov a majiteľov firiem, ktorí potrebujú špeciálne zdroje, dostatok úložného priestoru a VPS s viacerými možnosťami konfigurácie.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • Automatizované miestne a cloudové zálohy
 • Super rýchly úložný priestor SSD
 • Vyhradená adresa IP

Zápory

 • Webové stránky iba v španielčine
 • Limit počtu MySQL databáz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map