Recenzia M3Server 2020 – oplatí sa to?

m3 hlavný serverM3Server je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


M3Server začal svoju činnosť v roku 1996 a ponúka dial-up a zdieľané hostingové služby prostredníctvom jediného pripojenia T1 z malej kancelárie. V súčasnosti má táto spoločnosť niekoľko dátových centier v miestach, ako sú Londýn, Amsterdam, Utah, Kalifornia, Washington DC, Missouri a Virgínia..

M3Server sa špecializuje na dedikované servery, spravované servery a virtuálne dedikované servery a všetky servery sú neustále monitorované 24 hodín denne..

Či už prevádzkujete startup alebo veľké podnikanie, M3Server sa zaväzuje dosiahnuť úspech online. Hlavná webová stránka servera M3Server podporuje angličtinu, ale jej klientska oblasť podporuje dvadsaťšesť ďalších jazykov.

Funkcie a jednoduché použitie

m3server 1

M3Server ponúka 10 plánov virtuálneho vyhradeného servera (vrátane spravovaných hostingových plánov WordPress, európskych serverových plánov, VPS a hostingových balíkov) a 11 holých kovových serverových plánov (ktoré vám poskytujú plne prispôsobené nastavenia vyhradeného servera).

štyri plány VPS sú ideálnym spôsobom, ako začať, a prichádzajú s:

  • 30 GB až 300 GB diskového úložiska
  • 1 GB až 8 GB RAM
  • 2 až 4 CPU
  • Prenos údajov 5 TB až 10 TB

Ako alternatívu k výberu jedného z predkonfigurovaných plánov VPS môžete namiesto toho použiť program VPS Pro možnosť, ktorá vám umožní nakonfigurujte presný procesor, pamäť a úložisko, ktoré chcete.

Pre blogerov a malé podniky je server M3Server tri hostovacie plány WordPress (ktoré prichádzajú s doména zadarmo) by bola dobrá voľba.

Servery sú spravované pomocou servera ľahký ovládací panel M3. voliteľný Úložisko SSD by mali vaše webové stránky načítať rýchlejšie, ako to bude globálne ukladanie do pamäte cache CDN.

M3Server ponúka denné zálohy mimo server s desiatimi jednotlivými bodmi obnovy. Tieto zálohy sú poháňané R1Soft, ktoré je popredným riešením zálohovania v hostiteľskom priemysle. Webové rozhranie umožňuje vybrať jednotlivé adresáre, súbory alebo celé súborové systémy a obnoviť ich v priebehu niekoľkých minút.

Hostiteľské plány servera M3Server sú podporené a 99,99% záruka dostupnosti.

Ceny a podpora

m3server 2

M3Server je hosting plány sú za primeranú cenu. Za ne môžete platiť mesačne prostredníctvom služby PayPal alebo kreditnou kartou v amerických dolároch. Každý, kto používa PayPal alebo kreditnú kartu na zaplatenie prvej faktúry za predajcu alebo program VPS, dostane bezpodmienečné 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

M3Server je zákaznícka podpora tím je možné kontaktovať telefonicky (v prípade núdze) a systémom lístkov (čo tvrdí webová stránka vyrieši 99% problémov). Keď som vyskúšal systém lístkov, dostal som odpoveď po ôsmich hodinách.

Pre tých, ktorí hľadajú vlastnú podporu, existuje vedomostná základňa, výukový blog, a súbor Hosťovanie videonávodov WordPress.

Koľko stojí M3Server? M3Server ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán M3Serveru by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. M3Server vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z M3Server tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora M3Servera? M3Server nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že M3Server je malý poskytovateľ hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa M3Server zhoduje s konkurenciou?

Či už len začínate alebo sa chystáte prejsť od súčasného poskytovateľa hostingu, M3Server vám môže pomôcť poskytnutím riešení webhostingu na podnikovej úrovni za rozumné ceny..

M3Server môže ponúkať kvalitné služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

  • 22 rokov praxe v priemysle
  • 99,99% zaručená dostupnosť
  • 24/7 vyhradená technická podpora
  • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

  • Žiadne zdieľané plány hostenia
  • Obmedzené možnosti platby a fakturačné cykly
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me