Recenzia Lithium Hosting Review 2020 – vyzerá to?

Ak ste v zhone, a len chcete mať spodný riadok: za rovnakú cenu ako Lithium Hosting môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť Lithium Hosting bola založená v roku 2006 a je americkým poskytovateľom webhostingu s dátovými centrami v Amerike a Nemecku. Spoločnosť v súčasnosti pracuje na poskytovaní hostingu pre viac ako 10 000 webových stránok vlastnených zákazníkmi na celom svete. Ich webová stránka a podpora sa poskytujú iba v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Lithium Hosting je poskytovateľ webhostingových služieb s úplnými službami, ktorý ponúka zdieľané cloud hosting, hosting distribútorov, virtuálne súkromné ​​servery, certifikáty SSL, tvorca webových stránok a registrácia domén.

Hosting lithia

Ako štandard, ich spoločné plány hostenia majú nasledujúce funkcie:

 • 99,7% záruka dostupnosti
 • Denné zálohy
 • Od dvoch do neobmedzených domén doplnkov
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Neobmedzené databázy MySQL, e-mailové účty a prihlásenie FTP
 • Procesory a procesory Intel Xeon a 32 + koncerty RAM

Pre začiatočníkov existuje niekoľko vynikajúcich funkcií s pridanou hodnotou vrátane integrovaný nástroj na tvorbu webových stránok a inštalátor na jedno kliknutie. Ich tvorca webových stránok, ktorý dodáva spoločnosť Weebly, prichádza s tvorcom presúvania myšou, pripravenými šablónami webových stránok a Riešenie elektronického obchodu s plne integrovaným nákupným vozíkom a bezpečnou pokladňou.

Lithium Hosting tiež ponúka niektoré funkcie, ktoré ukazujú, že sa starajú o bezpečnosť vašich webových stránok. Napríklad všetky ich hostingové balíčky (zdieľané alebo maloobchodné) zahŕňajú a bezplatný certifikát SSL a cloudflare ako štandard. Tieto funkcie často stoja ďalšie poplatky od iných poskytovateľov, takže je osviežujúce vidieť, že sú dodávané v štandardných balíkoch.

S Lithium Hosting je veľmi ľahké sa pripraviť. Len s a niekoľko kliknutí, ktoré môžete platiť, nainštalovať a nastaviť svoj hosting prostredníctvom svojich webových stránok. Ich webové stránky sú skutočne ľahko zrozumiteľné a ich balíčky sú jasne definované, takže je ľahké vybrať, čo potrebujete a začať.

Ceny a podpora

Spoločnosť Lithium Hosting sa teší, že ich poslaním je cenovo dostupný webhosting. Nielen to ponúkajú prijateľné ceny, ale ich cena je tiež pozoruhodne jednoduchá a priama.

Napríklad, uvedené sadzby pre ich flexibilné mesačné ceny sú podobné mesačným sadzbám väčšej spoločnosti na základe dlhodobej zmluvy. Na rozdiel od ich väčších konkurentov je však Lithium Hosting ceny zostávajú rovnaké a pri obnovení sa drasticky nezvyšujú.

Ponúkajú celý rad zmluvných podmienok: mesačne, ročne, každé dva roky alebo každé tri roky. Aj keď sú ich mesačné ceny veľmi konkurencieschopné, ponúkajú aj veľké zľavy pri nákupe dlhších termínov.

Ďalším skutočne užívateľsky prívetivým aspektom ich tvorby cien bolo to, ako opísali svoje inklúzie. Na rozdiel od iných spoločností, ktoré niekedy požadujú „neobmedzenú“ šírku pásma alebo miesto na disku a potom skryjú limity vo svojich Zmluvných podmienkach, Lithium Hosting jasne vysvetľuje presnú veľkosť ukladacieho priestoru alebo šírky pásma v každom balíku, takže je skutočne ľahké pochopiť, čo kupujete..

Na záver som zistil, že skutočne pôsobivý bol ich bezplatný pokus. Všetky zdieľané plány hosťovania majú 45-dňové záruky vrátenia peňazí a 30-dňové bezplatné skúšky bez potreby kreditných kariet. Toto je skvelá voľba pre začiatočníkov, aby poskytli testovaciu jazdu.

Bohužiaľ, Hlavnou nevýhodou Lithium Hosting je ich podpora. Ponúkajú iba e-mail a podporu vstupeniek. Neponúkajú live chat ani telefonickú pomoc. Ak máte problém, vyžadujú, aby ste vyplnili podporný lístok a počkali na odpoveď, čo často trvá niekoľko dní.

Aj keď to možno zvládnuť pre malých správcov webu, väčšie webové stránky a podniky potrebujú oveľa aktuálnejšiu reakciu na problémy. Radšej by som od nich dostal okamžitú pomoc, či už prostredníctvom živého chatu, telefónu alebo okamžitého posla.

To znamená, že majú veľká vedomostná základňa s významným počtom pomocných dokumentov. Majú tiež informačný kanál Twitter s inzerovanými aktualizáciami stavu a propagačnými akciami, bohužiaľ však žiadne okamžité správy.

Koľko stojí Lithium Hosting? Lithium Hosting ponúka plány od 3 do 9 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Lithium Hosting by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Lithium Hosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Lithium Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Lithium Hosting? Lithium Hosting sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Lithium Hosting je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Lithium Hosting prispôsobuje konkurencii?

Lithium Hosting je cenovo dostupná voľba s niektorými vynikajúcimi funkciami pre začiatočníkov, ako je napríklad tvorca webových stránok a inštalátori na jedno kliknutie. Ak však hľadáte praktického poskytovateľa hostingu, ktorý vám počas celého procesu pomôže, nemusí byť Lithium Hosting najvhodnejší.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Konkurenčné ceny
 • Bezplatné skúšobné verzie bez kreditnej karty
 • Bezplatný SSL a Cloudflare so všetkými balíkmi
 • Integrovaný tvorca webových stránok Weebly

Zápory

 • Žiadny live chat alebo telefonická pomoc
 • Servery iba v Severnej Amerike a Európe
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map