Recenzia Kimsufi 2020 – skrytý drahokam

KimsufiKimsufi je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo Kimsufi je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Kimsufi je špecializovaný poskytovateľ serverov a VPS s úzkymi odkazmi na sesterské značky „Tak you Start“ a „OVH“. Jeho servery sú umiestnené v dátových centrách OVH v Severnej Amerike a Európe.

Čo je jedinečné na značke Kimsufi, je jej zameranie na „cenovo dostupné dedikované servery zamerané na amatérskych technologických nadšencov a SysAdminov, ktorí chcú objaviť alebo vyskúšať správu dedikovaných serverov.“

Internetovú stránku spoločnosti Kimsufi je možné prepínať medzi dvadsiatimi rôznymi lokalizáciami, pričom sa jazyk a mena podľa toho menia. Tu je to trochu mätúce, pretože francúzska jazyková verzia webovej stránky obsahuje časť „Hosting“ (v skutočnosti „Hébergement“ alebo „Ubytovanie“), ktorá sa zdá byť neprítomná v iných lokalizovaných verziách..

Funkcie a jednoduché použitie

kkimsufi 1

Ako už bolo uvedené, primárnou činnosťou spoločnosti Kimsufi je poskytovanie riešení VPS a dedikovaných serverov, ale jej francúzska webová stránka obsahuje aj plán hostenia, ktorý poskytuje:

 • Hosting pre jednu webovú stránku
 • 2 e-mailové účty (každý s kapacitou 5 GB)
 • MySQL databáza (100 MB)
 • PHP, Perl, Python a FPM
 • Možnosti zálohovania a obnovy
 • Aplikačný firewall
 • Geolokácia IP
 • Vysoká dostupnosť

jednotný webhostingový plán prichádza s 1 GB voľného miesta na disku a jedna bezplatná doména pre prvý rok. Nemôžete hostiť viac domén alebo webových stránok, ale môžete nainštalovať ďalšie aplikácie (napríklad WordPress, Drupal, Joomla, a PrestaShop) jedným kliknutím, aj keď odkazy na tieto inštalačné moduly vás vedú na stránku sesterskej stránky OVH.

Pozývame vás tiež na návštevu sesterskej stránky OVH, ak potrebujete (ich slovami) „viac miesta na disku, e-mailové adresy, výkon, CDN, SSL certifikáty, služby alebo záruky, ktoré spoločnosť Kimsufi neponúka.“

Prípadne by ste pre väčšiu silu, pohodlie a škálovateľnosť mali zvážiť Kimsufiho VPS možnosti, ale všimnite si, že – opäť – na webových stránkach sa uvádza, že „táto služba si vyžaduje účet zákazníka na adrese OVH.com.“ Medzi vlastnosti VPS patrí Ochrana DDoS, 99,9% SLA siete, a super rýchly SSD s konfiguráciou RAID.

Ceny a podpora

kimsufi 2

Kimsufi neponúka veľa z hľadiska jednoduchého webhostingu; iba jediný plán hostenia, ktorý sa zdá byť ponúkaný iba vo francúzskej verzii jeho webovej stránky. 1 GB miesta na disku je dobré na začiatok, ale nebude sa dobre škálovať a mesačný poplatok nie je najmenší, aký nájdete.

Za služby môžete platiť kreditnou kartou, šekom, bankovým prevodom, PayPal alebo poštovou poukážkou mesačne, štvrťročne, polročne a ročne..

Web hosting je prísne no-ozdôbky, s žiadna záruka vrátenia peňazí, žiadna bezplatná skúšobná verzia, a žiadna podpora viacerých domén, ale môžete získať doména zadarmo. V prípade akýchkoľvek ďalších vecí (vrátane certifikátov SSL) ste odkázaní na sesterskú stránku OVH, a to aj v prípade riešení VPS, ktoré sa zdajú byť jednou z hlavných ponúk spoločnosti Kimsufi..

Kimsufi je servery sú monitorované 24/7/365 vyškolenými technikmi, ale tento poskytovateľ neposkytuje nepretržitú podporu. Tím podpory v anglickom a francúzskom jazyku môžete kontaktovať iba e-mailom (kontaktný formulár) a iba v pracovnej dobe. Máš len tri podporné vstupenky zadarmo, a musíte zaplatiť viac, ak chcete väčšiu podporu.

Odporúčame vám vyhľadať podporu prostredníctvom internetu komunitné fórum, čo by nebolo také zlé, keby nedošlo k migrácii (v čase písania).

Koľko stojí Kimsufi? Kimsufi ponúka plány od 3 do 15 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Kimsufi by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Kimsufi vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Kimsufi tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Kimsufi? Kimsufi nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Kimsufi je malý poskytovateľ satelitných služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Kimsufi zodpovedá konkurencii?

Celkovo sa zdá, že primárnou činnosťou spoločnosti Kimsufi je poskytovanie lacných dedikovaných serverov. Inzeruje tiež jeden hostingový plán (ale iba na svojej francúzskej webovej stránke) a niektoré balíčky VPS v spojení so svojou sesterskou značkou OVH. Pretože toľko základných funkcií a toľko služieb, ktoré poskytuje OVH, nemôžem si položiť otázku, prečo by ste jednoducho nešli priamo na sesterskú stránku..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Lacné dedikované servery
 • Viacero programovacích jazykov
 • Doména zadarmo
 • Monitorovanie servera 24/7

Zápory

 • Iba jeden hostingový plán a je k dispozícii iba na francúzskej webovej stránke
 • Obmedzené kanály podpory zákazníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me