Recenzia Joe’s Datacenter Review 2020 – oplatí sa to?

joesdatacenter mainJoe’s Datacenter je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je zhoda s takými veľkými značkami Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Joe’s Datacenter založil v roku 2008 Joe Morgan. Jeho spoločnosť vlastní a prevádzkuje vlastné zariadenie s dvoma dátovými centrami nachádzajúcimi sa v centre mesta Kansas City v štáte Missouri, z ktorých poskytuje dedikované servery, virtuálne súkromné ​​servery a kolokačné služby..

Všetky interné služby sú podporované internou podporou, ktorá pomáha Joe’s Datacenter poskytovať klientom vysoko kvalitné služby za konkurencieschopné ceny. Hlavná webová stránka spoločnosti podporuje angličtinu, ale jej klientska oblasť podporuje dvadsaťpäť ďalších jazykov.

Funkcie a jednoduché použitie

Joe’s Datacenter ponúka a široká škála plánov VPS ktoré sa líšia podľa vášho výberu:

  • Šablóna OS: Arch Linux, CentOS, Debian, Windows 2008, Windows 2012
  • Vypočítať úroveň: Linux Development Tier alebo Linux / Windows General Compute Tier
  • Možnosti výpočtu: 1 vCPU až 4 vCPU so 4 GB až 16 GB RAM
  • skladovanie: 10 GB až 8 TB

Dostanete sa tiež do vyberte si špecifikácie siete (od 1 do 4 IP adries a od 1 do 1000 Mbps rýchlosť) a užite si vstupnú šírku pásma zadarmo.

Joe’s Datacenter tiež ponúka 33 vyhradených serverových plánov a 6 kolokačných plánov. Môžete ľahko inovovať alebo downgrade kedykoľvek predložením podporného lístka. Môžete tiež odoslať podporný lístok a požiadať o bezplatné obnovenie vlastného OS.

Ako už názov napovedá, jedným z predajných miest spoločnosti Joe Datacenter je jeho Zariadenie dátového centra s certifikáciou SOC 2 typu 2 ktorý zaisťuje najvyššiu úroveň dostupnosti, bezpečnosti, dôvernosti, integrity a súkromia. Z hľadiska ochrany osobných údajov a súladu s predpismi si môžete byť istí, že tento poskytovateľ je kompatibilný s PCI-DSS / HIPAA.

Ceny a podpora

Joe's Datacenter

štartovací plán VPS je dosť lacný, a môžete za to platiť mesačne v amerických dolároch prostredníctvom služby PayPal, kreditnej karty, eChecku, peňažného poukazu a dokonca bitcoínu. Bohužiaľ, Joe’s Datacenter za žiadnych okolností nevracia peniaze.

Môžeš kontaktujte tím zákazníckej podpory tejto spoločnosti prostredníctvom telefónu, podporného lístka alebo e-mailu. Facebook, Twitter a LinkedIn sú uvedené aj ako kontaktné kanály, moje správy na Facebooku nezabezpečili žiadnu odpoveď. Ak sa musíte uchýliť k svojpomoci, zistíte, že vedomostná základňa obsahuje niekoľko užitočných článkov a návodov. Môžete dokonca kliknúť na sekciu FAQ na každej zo servisných stránok, ktorá vás zavedie priamo do príslušnej oblasti databázy znalostí.

Koľko stojí Joe’s Datacenter? Joe’s Datacenter ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Joe’s Datacenter by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Joe’s Datacenter vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z dátového centra Joe tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora Joe’s Datacenter? Joe’s Datacenter sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že Joe’s Datacenter je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Joe Datacenter zodpovedá konkurencii?

Podľa posudkov na webových stránkach tohto poskytovateľa a na stránke Facebook musí ísť o dobrú prácu. Pre spoľahlivé a cenovo dostupné VPS, dedikované servery a služby kolokácie môžete skúsiť spoločnosť. Nezabúdajte, že za žiadnych okolností nie je pravdepodobné, že vám bude vrátená platba.

Joe’s Datacenter môže ponúkať kvalitné služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

  • 11 rokov skúseností v priemysle
  • Certifikované SOC 2 typ 2 a dátové centrum kompatibilné s PCI-DSS / HIPAA
  • Dostupné ceny
  • Sieť s viacerými domami s redundantnými funkciami

Zápory

  • Žiadna záruka dostupnosti
  • Žiadne náhrady
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me