Recenzia JaguarPC 2020 – Veríte záruke dostupnosti?

Už dve desaťročia je JaguarPC popredným poskytovateľom webhostingu v Spojených štátoch. V skutočnosti sa spoločnosť od začiatku svojej činnosti v roku 1998 neustále zapája do rebríčkov najlepších svetových dodávateľov webhostingu. Tento poskytovateľ hostingu so sídlom v USA má významné zastúpenie aj vo Veľkej Británii, Brazílii, Kanade, Indii a Malajzii. , Slúžia stovkám tisícov zákazníkov vo verejnom a súkromnom sektore mimo svojich kancelárií v Severnej Amerike a Veľkej Británii. V súčasnosti sú ich webové stránky a služby k dispozícii iba v angličtine.


JaguarPC

Funkcie a jednoduché použitie

Platforma JaguarPC sa dá relatívne ľahko použiť aj pre začiatočníkov. Ich hostingové riešenia zahŕňajú nasledujúce funkcie:

 • Denné zálohy – JaguarPC sa prezentuje ako značka poskytujúca hosťovanie, aby boli informácie vašej organizácie v bezpečí pre kľúčové úlohy. Vykonávajú denné zálohy, aby vám pomohli získať prístup na váš web späť aj po útoku alebo v prípade katastrofy.
 • 100% dostupnosť a záruka siete – S dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti má JaguarPC všetky potrebné nástroje na zabezpečenie 100% dostupnosti všetkých webových stránok, ktoré hostia. Predávajú sa ako vedúci predajca, ktorý sa má obrátiť, keď potrebuje bezkonkurenčnú spoľahlivosť a 100% pripojenie k sieti.
 • Bezplatný prevod domény – JaguarPC vykonáva migráciu webových stránok z vášho bývalého poskytovateľa hostingu za nulové náklady. Tento proces je plynulý a efektívny, takže budete mať minimálne prestoje.
 • Tvorca webových stránok BoldGrid – Tento tvorca presúvania myšou je súčasťou každého zdieľaného plánu hostenia a umožňuje vám vytvoriť webovú stránku WordPress za pár minút..
 • Pracovné prostredie – Toto je zriedkavo nájdená funkcia, ktorá vám umožní vyskúšať vzhľad a dojem z vašich webových stránok pred ich uvedením do prevádzky.
 • 450+ predinštalovaných aplikácií – Aby bol proces vytvárania webových stránok jednoduchý, JaguarPC obsahuje stovky bezplatných aplikácií tretích strán, ktoré môžete použiť na zvýšenie funkčnosti svojich webových stránok..
 • Zdarma Šifrujme SSL certifikáty – Toto je nevyhnutnosťou v dnešnom prostredí SEO, preto je šťastie, že JaguarPC to zahrnul ako súčasť svojich balíkov..

Celkovo som zistil, že balíčky JaguarPC sú úžasne bohaté a spoľahlivé. Nedávno tiež rozšírili svoju sieťovú infraštruktúru o Spojené kráľovstvo, aj keď v tomto okamihu ponúkajú len zdieľané služby hostingu, hostenia predajcu a správy z tohto nového dátového centra. Bohužiaľ momentálne nemajú žiadne dátové centrá na kontinentoch okrem Severnej Ameriky a Európy.

Ceny a podpora

Ako jeden z najuznávanejších dodávateľov webhostingu na svete sú hostingové riešenia JaguarPC nie také drahé, ako by ste pôvodne očakávali. V skutočnosti, možno kvôli tomu, aká veľká sa spoločnosť stala, boli dokážu výrazne znížiť náklady na predplatné hostingu, čo ich robí jeden z najdostupnejších dodávateľov v Spojených štátoch. Je to už 20 rokov, čo začali svoju činnosť, ale stále sú jedným z najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov hostingu v Spojených štátoch..

JaguarPC nemá žiadne bezplatné skúšky ani bezplatnú verziu žiadneho zo svojich plánov webhostingu. Namiesto toho majú garancia vrátenia peňazí slúžiť ako záruka kvality pre ich zákaznícku základňu.

Tím technickej podpory JaguarPC je tvorený hosťovanie odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Do tohto tímu sa môžete dostať cez live chat na webovej stránke JaguarPC, telefón, alebo e-mail. Podpora spoločnosti pre svojich zákazníkov je už mnoho rokov najväčším dôvodom, prečo si mnohí ľudia vybrali tohto dodávateľa pre všetky ich hostingové potreby. Systém predaja cestovných lístkov spoločnosti JaguarPC však bol v posledných rokoch poznačený výzvami a nekonečnými sťažnosťami zákazníkov. Počas jedného týždňa som otvoril niekoľko lístkov a žiadna z nich neodpovedala počas tohto týždňa. Keď som však zavolal na ich horúcu linku telefonickej podpory, netrvalo dlho, kým sa niekto spojil s ich podporným personálom. Rozhovor bol príjemný a väčšina mojich otázok bola adresovaná.

Ako JaguarPC zodpovedá konkurencii?

JaguarPC je predajca webhostingu pre každého vlastníka firmy, ktorý chce kombináciu skúseností a vynikajúcich riešení hostingu. Skutočnosť, že JaguarPC je stále jedným z najrýchlejšie rastúcich poskytovateľov hostingových riešení v USA, je jasným dôkazom ich vynikajúceho hostenia pre podniky všetkých veľkostí..

Pros

 • Záruka vrátenia peňazí, ak nie sú spokojní s ponúkanými riešeniami
 • Kombinácia cenovej dostupnosti a skúseností
 • Časom testovaná, 100% záruka dostupnosti
 • Bezplatná a rýchla migrácia webových stránok

Zápory

 • Živý rozhovor je k dispozícii iba počas pracovnej doby
 • Neúčinný systém predaja lístkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map