Recenzia IWeb Hosting 2020 – tak populárne, ale je to dobré?

iWeb Hosting je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Aj keď je iWeb Hosting slušným webhostingom, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


iWebHosting, ktorý sa nesmie zamieňať s kanadským iWebom, ktorý ponúka riešenia IT infraštruktúry na svojej webovej stránke iWeb.com, je poskytovateľom hostingu s významným podielom na trhu v Brazílii a USA. Hostiteľská spoločnosť ponúka prvotriedne riešenia hostenia vrátane zdieľaný hosting, VPS, predajcovia a dedikované servery zo svojich dvoch dátových centier umiestnených v USA a Brazílii. Webová stránka iWebHosting je k dispozícii v angličtine, portugalčine a francúzštine.

iWeb-hosting-mina

Funkcie a jednoduché použitie

Riešenia hostenia iWebHosting zahŕňajú nasledujúce štandardné funkcie:

 • Doména zadarmo
 • Neobmedzený prenos
 • Certifikát SSL zadarmo
 • Jednoduchý inštalátor na jedno kliknutie
 • cPanel alebo Plesk ovládacie panely
 • Neobmedzený FTP
 • Ochrana DDoS

iWebHosting má dve serverové umiestnenia: v Brazílii a Spojených štátoch. Spoločnosť neustále aktualizuje vybavenie svojich dátových centier tak, aby poskytovala najlepšie hostingové služby, pretože nová technológia sa neustále vyvíja. to je V dátových centrách sú umiestnené servery KMV Poskytovanie bezpečného prístupu na úrovni bios a plná kontrola serverov a sieťových zariadení.

servery sú kompatibilné s väčšinou softvéru, a používať platformy Linux aj Windows OS. Navyše jeho riešenie VPS obsahuje WHMCS, Complete API a ovládací panel cPanel.

iWebHosting ponúka širokú škálu riešení hostenia, ktoré vás môžu zmiasť. Klasifikuje svoje balíčky podľa použitého operačného systému (Windows alebo Linux) a podľa používaného ovládacieho panela (buď cPanel alebo Plesk). Zahrnuté funkcie sa však medzi jednotlivými plánmi takmer nelíšia.

Predajca však tiež navrhol špeciálne riešenie pre webové stránky s hrami. Jeho riešenie Cloud Game Server je navrhnuté jeho programátormi, ktorí rozumejú tomu, ako navrhnúť dokonalý server pre hráčov. Medzi najzákladnejšie herné plány tohto predajcu patria okrem iných funkcií procesor Intel (X) Xeon®, procesor E5606, zaručená CPU (GHZ), 1x 3,70, miesto na disku 20 GB, zaručená pamäť 1 GB, jedna vyhradená adresa IPv4 a ochrana Cisco 5520..

iWebHosting poskytuje automatické aktualizácie všetkých jeho systémov. To tiež ponúka automatické denné zálohy všetkým svojim hosťujúcim klientom. to uchováva až 30 záložných kópií na vašom webe a pomocou niekoľkých kliknutí myšou môžete údaje webovej stránky úplne obnoviť v prípade, že o ne prídete po katastrofe.

iWebHosting ponúka uptime okolo 99,9%. Informácie o najnovších štatistikách dostupnosti sú k dispozícii na jej webovej stránke.

Ceny a podpora

Ak vezmete do úvahy časom overenú dobu prevádzky tohto dodávateľa a rad funkcií, ktoré obsahuje vo svojich hostiteľských plánoch, bolo by spravodlivé povedať, že jeho plány hostenia sú relatívne lacný. A čo viac, na rozdiel od iných dodávateľov, ktorí majú atraktívne ceny, ale mnoho iných skrytých poplatkov, má iWebHosting priame ceny bez skrytých nákladov.

Predajca ponúka iba mesačné fakturačné cykly. Jeho hosting ceny sú uvedené na jeho webových stránkach v brazílskej realite. Predajca, ktorý nie je spokojný so svojimi službami, umožňuje predajcovi bezplatné a jednoduché zrušenie 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

iWeb-hosting-support

Môžete sa obrátiť na oddelenie služieb zákazníkom prostredníctvom telefónu, e-mailu, živého chatu a predaja lístkov. k dispozícii je technická podpora 24/7/365.

To znamená, že predajca podpora live chatu sa nezdá byť príliš účinná pri získavaní pomoci, ktorú potrebujú. Pokúsil som sa začať konverzáciu prostredníctvom priameho rozhovoru, ale nedostal som odpoveď. Predajca poslal e-mail s následnou kontrolou takmer o 24 hodín neskôr, v ktorom požiadal o ďalšie informácie, ale na moje otázky neodpovedal úplne.

Aj keď má iWebHosting na svojej webovej stránke vedomostnú základňu, má menej ako 10 článkov / tutoriálov.

Ako sa iWeb Hosting zhoduje s konkurenciou?

Viac ako 15 rokov od začatia činnosti iWebHosting, hostingová spoločnosť pokračuje v rozširovaní svojej klientely nielen v Brazílii, ale aj v Spojených štátoch a vo viacerých ďalších krajinách sveta. Spoločnosť naďalej investuje do najmodernejšej hostingovej infraštruktúry s cieľom poskytovať vynikajúce hostingové riešenia podnikom všetkých veľkostí. Jeho špeciálne serverové riešenie pre hráčov z neho robí atraktívnu možnosť pre majiteľov webových stránok s hrami.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • 99,9% záruka dostupnosti siete
 • Špeciálne riešenie pre herné servery
 • Automatické denné zálohovacie služby
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Mnoho možností hostenia, ktoré by mohli byť mätúce
 • Podporný tím chvíľu trvá, aby zareagoval aj na live chat
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me