Recenzia InMotion Hosting Review 2020 – Čo hovoria používatelia?

Perfektný hostiteľ pre malé a stredné podniky

InMotion Hosting je jedným z najväčších mien v americkom hostingovom priemysle, ale veľkosť nie je vždy známkou kvality. Je možné, aby poskytovateľ hostingu pokračoval v raste a zároveň poskytoval kvalitné profesionálne služby? Rozhodol som sa skontrolovať sám seba.


INMOTION-hosting-overview1

Domovská stránka InMotion nezíska žiadne ocenenia za dizajn, ale všetko sa dá ľahko nájsť. Plány zahŕňajú takmer každý typ existujúceho hostingu, od bežného a obchodného zdieľaného hostingu až po spravované servery WordPress, VPS a dedikované servery. Všetky služby sú poskytované v angličtine.

Po registrácii do spravovaného plánu WordPress a jeho vyskúšaní na chvíľu, Môžem povedať, že je to jedna z najlepších, ktorú som mal tú česť používať. Je zriedkavé dostávať takúto starostlivosť, odbornú podporu (založená na 100% v USA!) A rýchlosť môjho webu bola nesmierne uspokojivý.

Moja úplná recenzia je pred nami, takže si prečítajte ďalej, aby ste pochopili, prečo je InMotion napriek mierne vyšším ako priemerným cenám stále jednou z najlepších možností pre používateľov v USA..

Tony výkonných funkcií bez ďalších nákladov

Spravovaná hostingová platforma InMotion Hosting sa postará o backend, takže sa môžete zamerať na vytváranie svojich webových stránok.

INMOTION-hosting-Features1

Plány spoločnosti InMotion sú celkom pohodlné, vrátane funkcií ako hosting viacerých domén, neobmedzená šírka pásma, prístup SSH, bezplatný certifikát SSL a migrácia webových stránok bez prestojov. So všetkými týmito riadenými základmi hostenia sa postaráte, môžete tráviť čas prácou na svojich webových stránkach, a nemusíte sa hádať s ich hosťovaním.

Môžete nainštalovať prakticky akúkoľvek aplikáciu alebo CMS pomocou inštalačného programu cPanel na jedno kliknutie. Ak sa rozhodnete pre podnikateľský hostingový plán, môžete si zvoliť CMS, ktorý má byť predinštalovaný technickým tímom InMotion.

Zóny maximálnej rýchlosti a „ohnivý rýchly serverový balík“

Nie je náhodou, že dve dátové centrá InMotion Hosting sa nachádzajú na opačných koncoch Spojených štátov. To vám umožní vybrať si tú, ktorá je najbližšie k cieľovému publiku, či už sa nachádzate v USA alebo nie.

Vďaka svetovej peeringovej sieti sa môžete vyhnúť zbytočným smerovaniam medzi viacerými sieťovými centrami. Podľa InMotion to znamená, že by ste mohli mať až šesťkrát rýchlejšie rýchlosti elektronickej pošty a sťahovania na vašich najdôležitejších trhoch.

Infraštruktúra InMotion Hosting je optimalizovaná pre rýchlosť. Úložisko NGINX, SSD a pokročilé ukladanie do vyrovnávacej pamäte servera by malo zvýšiť výkonnosť vašich webových stránok.

Optimalizovaný, na funkcie bohatý riadený hosting WordPress

Aj keď budete mať k dispozícii výkonné nástroje spoločnosti cPanel, nebudete ich musieť veľa používať. Vďaka riadenému plánu hostenia WordPress sa za vás rieši veľa aspektov vášho hostenia, vďaka čomu sa môžete sústrediť na správu svojho obsahu a obchodných stratégií..

Jedným z príkladov je balík zabezpečenia, ktorý dostanete. Zahŕňa ochranu pred malvérom a hackermi, ochranu DDoS a automatické zálohovanie. Ďalšou možnosťou sú automatické aktualizácie. Budete vedieť, že vždy pracujete s najnovšími technológiami, ktoré pomôžu udržať váš systém stabilný a bezpečný.

jetpack

Jetpack je doplnok, ktorý máte vo svojom arzenáli pri hosťovaní webovej stránky WordPress. Váš web sa tým zapne bezpečnosť, výkon, SEO, dizajn, marketing sociálnych médií, a viac.

Bezplatný plán Jetpack je dodávaný s plánom WP-1000S spoločnosti InMotion. Plány vyššej úrovne odomknú viac funkcií. Medzi najdôležitejšie funkcie v tejto sade patrí denné zálohovanie, prioritná podpora, CDN obrázkov a videa, integrácia Google Analytics, prémiové témy a schopnosť generovať výnosy prostredníctvom reklám..

BoldGrid

BoldGrid je prémiový doplnok WordPress s tvorcom webových stránok typu drag-and-drop. Je tiež dodávaný s profesionálnymi témami WordPress. Je to veľmi vhodný pre začiatočníkov, ktorý uľahčuje vytváranie krásnych, plne responzívnych webových stránok WordPress optimalizovaných pre najlepšie vyhľadávacie nástroje..

Program BoldGrid je zadarmo zahrnutý do všetkých plánov WordPress spoločnosti InMotion. Môže byť tiež predinštalovaný pri registrácii.
InMotion Hosting

Nenájdete veľa sťažností na používanie AMP (Panel pre správu účtu) InMotion. Iste, môže to vyzerať trochu datovo, ale je to jednoduchý prístrojový panel s jednoduchou navigáciou. V rozhraní nájdete odkazy na relevantné témy pomoci.

cPanel, Softaculous a WHM

Okrem plánov tvorcov webových stránok (tvorca webových stránok spoločnosti InMotion) všetky plány bežia aj na cPanel. Dedikovaný server a spravované hostingové plány VPS sa dodávajú aj s WHM a hosting pre distribútorov sa dodáva s WHMCS.

Niet pochýb o tom, že sú to niektoré z najlepších hostiteľských ovládacích panelov v priemysle. Ak ste ich už predtým používali, oceníte silu a slobodu, ktorú poskytujú.

Všetky panely sú tiež dodávané s inštalačným programom Softaculous script, ktorý môžete použiť na bezplatnú inštaláciu stoviek skriptov jedným kliknutím.

Ak ste oboznámení s cPanel, použitie InMotion je veľmi jednoduché. Ak nie, môže sa vyskytnúť krivka učenia. Počet nastavení môže byť ohromujúci a rozhranie nie je také intuitívne ako niektoré vlastné ovládacie panely.

Nástup na palubu a dokumentácia

Aj keď nastavenie vášho hostenia nemusí byť také jednoduché ako u iných hostiteľských zariadení, ako je GoDaddy, celá dokumentácia vám to určite uľahčí. Po zaregistrovaní dostanete e-mail plný užitočných odkazov. Môžete si prečítať, ako pripojiť svoju doménu, nainštalovať WordPress, nastaviť CDN a ďalšie.

Počas procesu nalodenia vám pridelený podporný agent poskytne cenné informácie a pomoc s prípadnými obavami.

Nájdete tiež užitočné odkazy v celom svojom AMP. Ak uviaznete, môžete si otvoriť živý chat z ľubovoľnej stránky.

Vytvorenie nového účtu

InMotion neponúka najrýchlejšie procesy registrácie a nastavenia. Ak budete musieť telefonicky hovoriť so zamestnancami technickej podpory a overiť svoj účet, nevyhnutne to vedie k ďalším oneskoreniam.

Nemáte žiadnu záruku, ako dlho to potrvá, aj keď sa InMotion pokúsi vybaviť všetky prípady do 30 minút (počas úradných hodín EST).

Môžem povedať, že podporný agent, s ktorým som hovoril, bol veľmi užitočný. Ak chcete vidieť, ako dlho mi trvalo celý proces registrácie, kliknite tu.

Okrem overovacieho hovoru boli veci jednoduché. Nákup plánu a vytvorenie účtu mi trvalo menej ako päť minút.

Celkovo som si myslel, že proces je celkom dobrý. Boli iba dve rozšírenia a v predvolenom nastavení neboli obe začiarknuté. Okrem súkromia domény neboli zaznamenané žiadne skryté náklady. Celková splatná suma sa vždy zreteľne zobrazovala.

Pripojenie domény a inštalácia WordPress

Pripojenie vašej domény je jednoduché. Ak ste pri vytváraní účtu zadali svoje doménové meno, všetko, čo musíte urobiť, je nasmerovať vaše záznamy DNS na meniče serverov spoločnosti InMotion. O zvyšok sa postarajú pomocní zamestnanci.

Pokiaľ sa pri registrácii nerozhodnete automaticky nainštalovať programy WordPress alebo BoldGrid, budete to musieť urobiť cez cPanel.

Jetpack vám poskytuje automatický prístup k CDN a svoj plán môžete inovovať prostredníctvom palubnej dosky.

Vynikajúci výkon, ktorý vedie k zlepšovaniu a zlepšovaniu

Vďaka rôznym funkciám optimalizácie WordPress a ďalším nedávnym vylepšeniam zistíte, že výkon InMotionu je výrazne lepší.

InMotion Hosting ponúka a 99,9% záruka dostupnosti za všetky hostingové plány. Podľa viacerých online zdrojov bola doba prevádzky dosť priemerná, tesne pod 99,94% – ale postupom času sa to neustále zlepšuje..

Od apríla 2018 zaznamenalo veľa recenzentov prestoje viac ako 99,98%. Niektorí dokonca informujú o 100% dostupnosti. Dúfajme, že tento trend bude pokračovať.

Pokiaľ ide o moje vlastné skúsenosti, nemám žiadne sťažnosti týkajúce sa výkonu. Nikdy neexistovali žiadne zreteľne pomalé časy načítania alebo poklesy rýchlosti. WordPress bol mimoriadne rýchly a takmer všetky stránky sa načítali okamžite. Doplnky a témy boli nainštalované vo flashi.

InMotion tiež dosahuje vynikajúce výsledky pri teste rýchlosti Sucuri.

Vytvoril som testovaciu webovú stránku so šablónou a niekoľkými doplnkami, ktoré ľahko som získal hodnotenie A +, keď som ho prešiel nástrojom rýchlosti načítania stránky Sucuri. Priemerná doba načítania v USA bola približne 0,144 sekundy. Los Angeles taktoval v najrýchlejšom čase o 0,037 s, pretože to bolo umiestnenie servera, ktoré som si vybral.

Dokonca aj najpomalší čas nakladania – v prípade Indie – bol stále pod jednu sekundu. Výkonnosť spoločnosti InMotion mimo USA je ešte pôsobivejšia vzhľadom na skutočnosť, že nemajú žiadne dátové centrá v zahraničí. Môžem len predpokladať, že musia robiť optimalizáciu WordPress správne.

 Všeobecne sa jedná o vynikajúce výsledky. Nikdy som nevidel také krátke časy načítania bez CDN:

INMOTION-hosting-performance1

Priateľská a užitočná 100% americká podpora

Ponuky InMotion Zákaznícka podpora 24/7/365 so všetkými jej hostingovými balíčkami. Podporu získate prostredníctvom živého chatu, e-mailu, lístkov a vyhradených telefónnych liniek. Toto je určite jedno z hlavných obchodných miest spoločnosti.

Existuje tiež veľa dokumentácie a aktívna komunita zákazníkov a agentov podpory.

Rozhodol som sa, že podporím podporu InMotionu so skutočnými interakciami jeden na jedného.

Telefonická podpora

Pri zakladaní účtu som vlastne odoslal prvú žiadosť o podporu. Prijatie uvítacieho hovoru a e-mailu mi trvalo trochu dlhšie. To znamenalo, že napriek platbe som nemohol získať prístup k svojmu hostingu. Uvítací e-mail som dostal o pár hodín neskôr, ale stále nemám aktivačný hovor. Namiesto toho som sa rozhodol zavolať im.

Musel som sa dostať cez krátku voľbu menu a vydržte asi 40 sekúnd. Potom som bol prepustený do priateľského agenta menom Kaecy. Ukázalo sa, že dôvod, prečo som nikdy nezavolal, bol, že som bol v inej krajine.

Okrem toho bola pozitívna energia Kaecy upokojujúca a hovor bol príjemný. Bola to správna rovnováha, keď mi poskytoval potrebné informácie bez toho, aby som zabral príliš veľa času.

Podpora live chatu

Prostredníctvom živého rozhovoru som tiež kontaktoval InMotion viackrát. Ak ich chytíte v náročnom čase, môže to trvať chvíľu. Keď sa vyskytol jeden alebo dva prípady Musel som čakať viac ako pol hodiny. Nikdy som neprešiel za menej ako päť minút.

Raz som sa s nimi spojil, podporní agenti boli vždy priateľskí, ústretoví a nápomocní. Každý agent, s ktorým som hovoril, išiel nad a ďalej, aby mi pomohol vyriešiť moje problémy.

Ak ste náhodou zmeškali reláciu, pretože ste vystúpili z počítača alebo sa to predčasne skončilo, pošlú vám tiež e-mail, aby ste sa ospravedlnili za akékoľvek sklamanie a informovali vás, prečo sa vaša relácia skončila. Radšej by som dostal rýchlejšiu odpoveď, ale je to príjemné.

INMOTION-hosting-opěrka1

E-mailová podpora / podpora lístkov

Aby som vyskúšal systém podpory lístkov, otvoril som lístok s otázkou, ako by som mohol nastaviť CDN Cloudflare. Podal som ho okolo poludnia EST, takže som očakával pomerne rýchlu reakciu. O 25 minút som dostal e-mail. Nie je to najkratšia doba odozvy, ale lepšia ako priemerná doba.

Ako vidíte na snímke obrazovky, ospravedlnili sa, že neponúkajú CDN Cloudflare so svojimi balíčkami a poskytli odkazy na dokumentáciu o jeho nastavení..

Zamestnanci technickej podpory však neuviedli, že Jetpack skutočne poskytuje úroveň funkčnosti CDN. To je niečo, na čo som prišiel neskôr.

Aby sme boli spravodliví, CDN Jetpack sa automaticky aktivuje, keď hosťujete webové stránky, takže ho nemusíte nastavovať. Stále mám však pocit, že mi niekto mal poskytnúť tieto informácie.

INMOTION-hosting-support2

Priemerné ceny s veľkorysými zadarmo

InMotion nie je najlacnejšou službou, ale plány vyššej úrovne ponúkajú vynikajúcu hodnotu za vaše peniaze.

Bez ohľadu na to, aký druh hostenia hľadáte, InMotion má pravdepodobne pre vás niečo. K dispozícii je hosting WordPress (od 3,99 dolárov mesačne), hosting webových stránok, VPS (od 27,99 dolárov) a dokonca aj dedikované servery (od 105,69 dolárov. Ak ide o program WordPress, máte na výber šesť balíčkov).

Jeden malý trik, ktorý si musíte uvedomiť, je to ceny zobrazené na cenových karuseloch sú v skutočnosti zľavnené jednoročné alebo dvojročné fakturácie. Plány nižšej úrovne bohužiaľ nemajú fakturačné podmienky kratšie ako jeden rok.

Pri plánoch nižšej úrovne môžete inde nájsť podobné sady funkcií za nižšie ceny, ale plány vyššej úrovne obsahujú veľa ďalších funkcií a sú vynikajúcou hodnotou za peniaze.

Nezabudnite, že InMotion prijíma iba hlavné kreditné alebo debetné karty a nákupné objednávky v USA.

Toto sú niektoré z výhod, ktoré prichádzajú s plánmi:

  • Žiadne obmedzenia šírky pásma
  • Vysoké limity skladovania
  • Bezplatná doména
  • Bezplatné prémiové šablóny WordPress a kredity Jetpack z plánu WP-2000S a vyššie
  • Bezplatná vyhradená adresa IP od plánu WP-4000S a vyššie

Môžete tiež vytvoriť viac prihlásení používateľov, čo je skvelé pre tímy.

Zdarma sú zahrnuté aj prevody webových stránok, doména (ročne iba pre plány nižšej úrovne), certifikáty SSL a reklamné kredity v hodnote 150 USD..

Pri plánoch vyššej úrovne získate bezplatnú doménu, aj keď vyberiete možnosť mesačnej fakturácie.

Zrušenie a vrátenie platby

InMotion ponúka a 30-dňová záruka vrátenia peňazí na všetky hostingové produkty, až na pár výnimiek: za hosting WordPress alebo dlhodobý obchod, VPS alebo hosting distribútorov získate veľkorysá 90-dňová záruka vrátenia peňazí – určite to nevidíte každý deň.

bohužiaľ, nemôžete zrušiť svoj účet na hlavnom paneli. Automatické obnovenie môžete deaktivovať, ale ak chcete svoje peniaze získať späť, budete musieť kontaktovať podporu prostredníctvom živého chatu, e-mailu, podporného lístka alebo telefónu.

Napriek tomu bolo celkom ľahké zrušiť môj účet InMotion a získať peniaze. Podporný agent vôbec nespochybnil moje rozhodnutie, všetko bolo spracované hladko a Moje peniaze som dostal späť do dvoch dní. Nezabudnite, že stratíte prístup k svojmu účtu okamžite po podaní žiadosti o zrušenie.

Môžete si prečítať, ako dobre InMotion zvládol celý môj proces zrušenia a vrátenia platby.

Ako sa hosting InMotion zhoduje s konkurenciou?

Dobre zaoblená hostingová služba

InMotion Hosting dosiahol dobré skóre vo všetkých aspektoch, najmä pokiaľ ide o podporu a výkon.

Môžem to s istotou povedať InMotion Hosting je stále jedným z najlepších poskytovateľov hosteného WordPressu so sídlom v USA. Fantastická infraštruktúra znamená, že je tiež jednou z najlepších, pokiaľ ide o výkon a dostupnosť, bez ohľadu na to, aký typ hostenia hľadáte.

Určite oceníte vynikajúca podpora zákazníkov, komplexná dokumentácia a aktívna komunita. Jedinou nevýhodou je, že kvôli popularite spoločnosti InMotion pravdepodobne nebudete mať okamžitú odozvu prostredníctvom živého rozhovoru – čakacia doba však nie je príliš dlhá na telefonickú alebo e-mailovú podporu..

Dostanete tiež cPanel, čo vám umožňuje nainštalovať takmer akúkoľvek webovú aplikáciu, ktorú potrebujete (vrátane WordPress), jedným kliknutím, budete mať skvelé bonusy ako BoldGrid a Jetpack na vylepšenie svojich webových stránok.

Je hosting služby InMotion dobrý? InMotion je celkom dobrá možnosť hosťovania, ktorá ponúka vysokorýchlostné servery a vysokú úroveň zákazníckej podpory. Je to dokonca na našom zozname najlepšie služby webhostingu práve teraz.
Ponúka spoločnosť InMotion plány zdieľaného hostingu? Áno, InMotion zdieľa plány hostenia, ktoré sú cenovo dostupné a spoľahlivé.
Ponúka InMotion Managed WordPress Hosting? Áno, InMotion ponúka spravované plány WordPress, ktoré sa starajú o veci, ako sú zálohy a aktualizácie, takže sa o nich nemusíte starať..
Môžem svoj web zadarmo migrovať do programu InMotion? Áno, InMotion ponúka bezplatné prevody webových stránok a sľubuje, že počas prenosu nezažijete žiadne prestoje.
Ktorý ovládací panel má program InMotion? InMotion používa cPanel, jeden z najpopulárnejších ovládacích panelov webhostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me