Recenzia IHC 2020 – oplatí sa to?

úvod

IHC


Podľa svojej Facebookovej stránky bola IHC založená 5. mája 2009. Táto webhostingová spoločnosť so sídlom v Moskve ponúka zdieľaný hosting, reseller hosting, VPS, VDS a dedikované servery. Ponúka tiež niekoľko ďalších služieb, ako je registrácia domény, zálohovanie, IP, licencie, antivírus, ochrana webových stránok pred hackermi a certifikáty SSL. Webová stránka IHC podporuje ruštinu.

Funkcie a jednoduché použitie

IHC ponúka 4 zdieľané hostingové plány s panelom IHC a 3 každý s cPanel a ISPmanager, 1 zdieľaný prémiový hostingový plán, 3 hostingové plány pre ďalších predajcov, 5 OpenVZ Linux VPS, 3 Hyper-V Windows VPS, 7 KVM VDS, 10 vyhradených serverov Xeon a 11 dedikovaných serverov Dual Xeon. Spoločnosti prichádzajú 4 spoločné plány hosťovania s panelom IHC

 • 1 – 40 hostovaných stránok
 • 1 000 MB-20000 MB SSD miesta na disku SSD
 • Neobmedzený prenos
 • Poďme šifrovať SSL certifikát
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Podpora PHP (v5.2-7.4)
 • zálohovanie
 • Podpora DNS

Dostanete bezplatná doména .ru s tromi vyššími plánmi pri platení za ročné, polročné a štvrťročné fakturačné cykly. Vďaka plánom ovládacieho panela cPanel získate Softaculous auto-installer, čo vám pomôže ľahko nainštalovať niekoľko populárnych CMS bez akýchkoľvek technických znalostí.

Hoci spoločnosť neponúka žiadnu záruku dostupnosti, neuvádza doba použiteľnosti 99,9% a viac pre svoje VPS, VDS a dedikované servery.

IHC použitie Webový server LiteSpeed, čo je o 54% rýchlejšie ako NGINX a 4-krát rýchlejšie ako Apache. Výrazne tak zlepšuje výkonnosť vašich webových stránok. Spoločnosť tiež používa vysokorýchlostné disky SSD NVMe ktoré sú 185 krát rýchlejšie ako HDDs. To pomáha vašej webovej stránke mať bleskovú rýchlosť.

Spoločnosť IHC zamestnáva pre svoj prémiový zdieľaný hostingový plán LSCache, ktorý pomáha CMS bežať päťkrát rýchlejšie. Tiež to používa CloudLinux s CageFS zabezpečiť lepšiu ochranu údajov.

Ceny a podpora

Zdieľané hostingové plány IHC začnite lacno a potom sa stanete konkurencieschopné ceny. Platiť za tieto plány v roku 2007 RUB (ruský rubeľ), môžete použiť služby PayPal, WebMoney, Peňaženka QIWI, Visa, Mastercard, Alfa Click (čo je ruská služba online bankovníctva), Yandex.Money alebo Bitcoin. Dostupné fakturačné obdobia sú mesačne až ročne. Platenie za rok by vás dostalo dvojmesačný hosting zadarmo.

IHC ponúka a sedemdňová bezplatná skúšobná doba pre svoje webové stránky hosting a VPS služby, aj keď budete musieť najprv zaregistrovať. Okrem toho budete musieť zadať objednávku služieb a mať na svojom účte zostatok 50 rubľov. Tieto prostriedky zostanú nevyužité, ktoré môžete použiť v budúcnosti (ak sa rozhodnete pokračovať v používaní služieb) alebo požiadať o vrátenie, ak ste použili skúšobnú objednávku bez toho, aby ste porušili ponuku (phishingom, spamom, útokmi atď.).

Ponuky IHC vrátenie peňazí za zdieľaný hosting a služby VPS / VDS, ktoré môžete kedykoľvek uplatniť odstránením objednávky. Vrátia sa však iba prostriedky, ktoré na vašom účte zostanú nevyužité. V prípade certifikátov SSL môžu byť prostriedky vrátené najneskôr do štrnástich dní po aktivácii. Domény a licencie ISPmanager sú nevratné.

Ako je uvedené na jej webových stránkach, prostredníctvom zákazníckej podpory spoločnosti IHC môžete dosiahnuť 24/7 telefón, live chat, e-mail, telegram, a VKontakte. Možno sú posledné dva režimy ponúkané prihláseným zákazníkom, pretože som ich nenašiel. Použil som ich live chat na nájdenie odpovedí na niektoré otázky predpredaja a zistil som, že je rýchly a efektívny.

IHC

Tí, ktorí hľadajú svojpomoc, môžu skontrolovať vedomostnú základňu spoločnosti. Môžete sa dokonca pozrieť na sekciu správ spoločnosti IHC, kde nájdete najnovšie správy a oznámenia spoločnosti.

IHC

Ako IHC zodpovedá konkurencii?

Ak hľadáte ruského webového hostiteľa, ktorý ponúka lacné hostingové služby za konkurencieschopné ceny, IHC môže byť presne to, čo potrebujete. Svoju sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu môžete použiť na rozhodnutie, či chcete naďalej využívať jej služby. Vďaka rýchlej a efektívnej zákazníckej podpore je ľahké začať.

Pros

 • Takmer 11 rokov praxe v priemysle
 • Zadarmo doména .ru
 • Spätná väzba za zdieľaný hosting a VPS / VDS
 • Sedemdenná bezplatná skúšobná doba

Zápory

 • Prevádzková doba len 99,9% a viac
 • Plány sa platia iba v RUB

Ak potrebujete ruský webhosting za konkurenčnú cenu s bezplatnou doménou, navštívte stránku IHC.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me