Recenzia Hostwinds 2020 – Čo hovoria používatelia?

Cenovo dostupný hostiteľ so sídlom v USA

Hostwinds so sídlom v Seattli vo Washingtone je americký webový hostiteľ s dátovými centrami v Seattli vo Washingtone a Dallasu v Texase v USA a tiež v holandskom Amsterdame..


Ponúka celý rad hostingových služieb, vrátane lacného zdieľaného hostingu, Linuxu a Windows VPS hostingu a dokonca aj vyhradeného a cloudového hostingu, a má prekvapivo nízke ceny pre spoločnosť so sídlom v USA od zdieľaného hostenia od 3,29 $ mesačne.

hostwinds-overview1

Ale len preto, že je to lacná cena, to neznamená, že je to najlepší webový hostiteľ pre vás. Hostwinds má, rovnako ako jeho konkurenti, svoje výhody a nevýhody, takže je dôležité, aby ste zvážili svoje možnosti pred prijatím konečného rozhodnutia..

Hostwinds je nastavený tak, aby poskytoval primerané rýchlosti načítania webových stránok v celej Severnej Amerike, ale čo vo zvyšku sveta? A s tak nízkymi cenami sa naň môžete skutočne spoľahnúť pri poskytovaní kvalitného zákazníckeho servisu?

Čítajte ďalej a zistite, či je pre vás hostwinds tým správnym hostiteľom webových stránok.

Príjemná variácia zadarmo

Napriek tomu, že hostwinds je relatívne lacný webhosting, ponúka slušné funkcie, od automatických inštalátorov po bezplatné certifikáty SSL a neobmedzené FTP účty. Väčšina z toho prichádza štandardne vrátane najnovšej verzie cPanel a má tiež neobmedzené e-mailové účty, subdomény, databázy MySQL a ďalšie..

hostwinds-Features1

Hostwinds, podobne ako väčšina hostiteľov webových stránok, samozrejme ponúka ľahký inštalátor pre niekoľko populárnych aplikácií vrátane WordPress a vBulletin. To tiež ponúka bezplatné prevody z webových stránok, ako aj bezplatné doménové meno a okamžité nastavenie aby ste mohli začať ihneď po otvorení účtu.

Záruky dostupnosti

Hostwinds sľubuje, že zabezpečí, aby vaše stránky boli vždy online prostredníctvom protokolov dostupnosti (v skutočnosti, ponúka hviezdnu 99,9999% záruku dostupnosti), aj keď existujú občasní recenzenti, ktorých stránky boli celé dni mimo prevádzky. Je však upokojujúce vedieť, že ponúka vysoký stupeň redundancie, ako aj nepretržité chladenie a viac zdrojov energie. Určite to robí viac ako väčšina hostiteľov.

hostwinds-features2

Výber operačného systému

Hostwinds ponúka hosting webových stránok pre Linux aj Windows, hoci jeho nespravované hostingové balíčky pre Windows sú podstatne drahšie ako jeho nespravované hostingové balíčky pre Linux (ale ak sa rozhodnete pre spravovaný hosting, plány pre Linux a Windows sú rovnaké ceny).

Rýchlosť vetra a čelné sklo

Windspeed je o zlepšení výkonu optimalizáciou servera, Zatiaľ čo Windshield je bezpečnostný nástroj navrhnutý na zvýšenie bezpečnosti servera a zastavenie nechcených výpadkov.

Dátové centrá

Mnoho hostingových spoločností sa snaží znížiť zákruty a ušetriť náklady umiestnením svojich serverov v krajinách, kde sú náklady na pôdu a bývanie o niečo lacnejšie. Hostwinds zakladá svoje dátové centrá v USA (Seattle a Dallas) av Holandsku. Jeho zariadenia sú všetky SAS typu II, auditované a Tier 4 – čo je vlastne celkom zriedkavé a malo by to znamenať menej ako 26 minút prestojov ročne..
Hostwinds sa prekvapivo ľahko používa, čo je v porovnaní s niektorými inými hostiteľskými spoločnosťami, ktoré som testoval, osviežujúce. Prichádza k bežnému softvéru, ako je cPanel, a ak ste pracovali so štandardným zdieľaným serverom Linux, nebude pre vás ťažké začať. Na vytvorenie účtu sa nemusíte obávať ani dlhých čakacích lehôt.

Ľahko inštalovateľná CDN

Hostwinds ponúka sieť na doručovanie bezplatného obsahu (CDN) ktorý je navrhnutý tak, aby vám pomohol udržať vyššiu rýchlosť načítania a zabrániť prestojom. Pri použití cPanel trvá inštalácia CDN zadarmo iba pár kliknutí a je to pekná funkcia, ktorú lacní hostitelia zvyčajne neposkytujú.

Voliteľné zálohy

V predvolenom nastavení nemáte zálohy, ale hostwinds môžete zaplatiť trochu navyše, aby ste za vás mohli robiť nočné zálohy. Je samozrejmé, že je stále dobré vytvárať si zálohy sami, ale nočné zálohy sú dosť cenovo dostupné a dajú sa ľahko nastaviť, takže prečo ich nevyužiť?

Jednoduchý ovládací panel

Hostwinds používa cPanel, čo je priemyselný štandard. Okrem umožnenia jednoduchého nastavenia e-mailových účtov, používateľov FTP, nových subdomén, presmerovaní atď. Je cPanel také bežné, že nájdete veľa používateľských príručiek, ktoré vám pomôžu pri zaseknutí..

hostwinds-jednoduchosť použitie1

Vytvorenie účtu

Registrácia v službe Hostwinds je celkom jednoduchá a je tiež pekné vedieť, že ste sa na ňu vzťahovali 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Skutočný proces registrácie môže byť trochu mätúci, hlavne preto, že existuje veľa možností pre funkcie a funkcie. Začať vám však bude trvať menej ako päť minút a ďalšie informácie nájdete tu.

Pripojenie domény a inštalácia WordPress

Hostwinds ponúka inštalátory na jedno kliknutie, ktoré uľahčujú inštaláciu WordPress – jednoducho sa prihláste do svojho hostingového účtu, prejdite na cPanel a použite Softaculous installer. Mapovanie názvu domény je trochu zložitejšie, ale stále jednoduché, ak viete, čo robíte. Je ľahké nainštalovať aj bezplatné CDN, ktoré poskytuje. Kliknutím sem získate ďalšie informácie o tomto postupe.

Primeraný výkon, keď to funguje

Podľa všetkých účtov je výkon hostwindov celkom dobrý vzhľadom na to, za čo platíte, ale nie je ani zďaleka najlepší na trhu. Väčšina nešťastných zákazníkov mala problémy so zákazníckym servisom a nie s problémami s hardvérom, ale stále existujú ľudia, ktorých webové stránky boli niekoľko dní offline. To naznačuje, že nie vždy spĺňa záruku dostupnosti 99,9999% dostupnosti, nehovoriac o 100% záruke spokojnosti.

hostwinds-performance1

Ako obvykle som vykonal test načítania stránky v Sucuri a výsledky boli také, aké som očakával. Hostwinds má v USA pomerne vysoké rýchlosti, ale začínajú klesať kdekoľvek na svete. V posledných mesiacoch sa však v Holandsku pridalo ďalšie dátové centrum, ktoré môže zvýšiť rýchlosť v európskych lokalitách, hoci to nemôžem potvrdiť.

Prekvapivo má tiež pôsobivý čas načítania v Austrálii, ale celkovo má typické rýchlosti pre amerického hostiteľa.

Veľa kanálov, ale nie to najlepšie pri riešení problémov

Hostwinds má celkom dobrú škálu možností podpory, ale pokiaľ ide o riešenie problémov, nemá najlepšiu povesť. Má tím vyškolených technikov, ktorí neustále sledujú servery, ako aj dôkladnú vedomostnú základňu. Hostwinds tiež poskytuje podporu prostredníctvom live chat, e-mail, telefón a systém predaja lístkov.

hostwinds-opěrka1

Testoval som tím zákazníckeho servisu, aby som zistil, či to bolo dobré. Zatiaľ čo tím okamžite nadviazal live chat, keď som sa opýtal, či ponúkajú bezplatné CDN Cloudflare, povedali nie. Určite to tak preto, lebo som ho už nainštaloval, takže agent nebol pravdepodobne dobre informovaný. Do hodiny odpovedali aj na podporný lístok a do dvoch na e-mail.

Ceny sú miestom, kde Hostwinds naozaj svieti cenovo dostupné hostingové balíčky a schopnosť rozširovať sa od jednoduchého zdieľaného hostingu, začínajúc na 3,29 dolárov mesačne, až po dedikované servery, od 87,50 dolárov. Dokonca aj nastavenia serverov vyššej triedy sú celkom rozumné, takže je dobrou voľbou, ak hľadáte hostiteľa rozpočtu na nové zostavenie..

zrušenie rezervácie & náhrady

Zrušenie účtu Hostwinds je jednoduché, ak viete, čo robíte. Upozorňujeme však, že existuje jeden dôležitý krok, ktorý – ak tak neurobíte – zastaví spracovanie vášho zrušenia. Ak chcete začať, prihláste sa na informačný panel a odošlite formulár na zrušenie.

Ak ste v záručnej lehote na vrátenie peňazí a potrebujete vrátenie platby, musíte sa obrátiť na zákaznícky servis ani po vytvorení zrušovacieho lístka sa nespracuje, kým skopírujete a nevložíte vopred pripravený výraz. Viac informácií získate kliknutím sem.

Koľko stoja hostwindy? Hostwinds ponúka plány od 3,29 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán hostwindov by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Hostwinds vám môžu pomôcť s migráciou na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Hostwinds tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Hostwinds? Hostwinds nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Hostwinds je malý poskytovateľ hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostwindy zhodujú s konkurenciou?

Napriek tomu, že spoločnosť Hostwinds sídli v USA, nie je veľmi pôsobivá – jej ceny sú však dosť nízke. Je to dobré miesto, kde začať, ak spúšťate nový web a potrebujete niečo základné, kým sa to dostane z terénu. Ak ste však nováčik, začiatočníci vám uľahčia prácu ďalších poskytovateľov. Okrem toho je to celkom štandardný hostiteľ rozpočtu.

Ponúka server HostWinds bezplatné certifikáty SSL? HostWinds ponúka bezplatné certifikáty AutoSSL vo všetkých svojich hostiteľských plánoch.
Čo sú pravidlá vrátenia platby od spoločnosti HostWinds? Na rozdiel od mnohých poskytovateľov hostingu má spoločnosť HostWinds politiku vrátenia platby, ktorá vám umožňuje získať vrátenie platby do 30 dní (ročné platby) alebo 48 hodín (mesačné / štvrťročné platby) od počiatočného predplatného a po obnovení vašich pravidiel. Prečítajte si nášho podrobného sprievodcu ako zrušiť svoj účet hostwinds a získať vrátenie platby skôr, ako začnete.
Aký ovládací panel poskytuje funkcia HostWinds? HostWinds hosting plány používajú cPanel.
Prijíma spoločnosť HostWinds Bitcoin ako platbu? Áno. HostWinds akceptuje bitcoíny / kryptomeny, ako aj všetky hlavné kreditné karty. Mnoho ďalších hostiteľov webových stránok tiež akceptuje platby ako kryptomeny – skontrolovali sme najlepší weboví hostitelia, ktorí tu prijímajú bitcoíny.
Aké sú najlepšie alternatívy hostiteľa? Najlepšie alternatívy k produktom HostWinds sú Hostinger, InterServer a Liquid Web. Naše odporúčania nájdete v našom zozname najlepšie služby webhostingu práve teraz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me