Recenzia HostPoint 2020 – spĺňa naše štandardy?

HostPoint baňaHostpoint je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo Hostpoint je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Hostpoint je Spoločnosť so sídlom vo Švajčiarsku má viac ako 17 rokov skúseností a počas tohto obdobia hostila viac ako 500 000 domén. Poskytujú najmodernejšie vybavenie v bankových certifikovaných dátových centrách, čo znamená, že patria medzi najbezpečnejšie webhostingy, ktoré nájdete. Poskytujú fantastické služby s pridanou hodnotou, vďaka čomu sú také základné alebo také robustné, ako ich potrebujete.

Funkcie a jednoduché použitie

Hostpoint ponúka niektoré z najnovších technológií od spoločnosti dátové centrá, ktoré sú certifikované ako bankové dátové centrá. Ich štandardné vlastnosti sú čokoľvek iné ako štandardné. Zahŕňajú:

 • Minimálne 50 GB úložného štandardu
 • Zrýchlené ukladanie pamäte cache SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Aktivácie CMS jedným kliknutím pre WordPress, Joomla a ďalšie
 • Zrýchlenie Flash pre dáta a úložisko typu flash pre databázy

HostPoint-funkcie

Ak na to ešte nemáte dojem, nezabudnite si sadnúť. Vo všetkých plánoch ponúkajú všetky nasledujúce funkcie s pridanou hodnotou:

 • Neobmedzený počet 5 GB poštových schránok
 • Hodinové zálohy snímok
 • Prístup SFTP / SSH pre prácu servera prostredníctvom príkazových riadkov
 • Logaholic pre pokročilé sledovanie webových stránok
 • Certifikáty Symantec FreeSSL pre všetky domény

Áno, čítate to správne, získate certifikáty SSL pre všetky hostené domény, nielen jediná doména ako od väčšiny hostiteľov. To vám môže ušetriť stovky alebo dokonca tisíce, ak hostíte veľké množstvo domén.

Kým Hostpoint nenabízí inštalátor webových stránok typu drag and drop, ponúkajú inštalácia CMS jedným kliknutím pre veľké množstvo aplikácií vrátane WordPress, Joomla a ďalších. Vďaka tomu je Hostpoint vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sú menej technicky naklonení. Služba je tiež dostatočne robustná, aby vyhovovala potrebám pokročilých správcov webu vrátane umožnenia práce so serverom príkazového riadku.

Ceny a podpora

Hostpoint ponúka tri hostingové plány, každý s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Každý plán má primeranú cenu len s niekoľkými zásadnými rozdielmi, ako je uvedené nižšie:

štandardnéšikovnýobchodné
skladovanie50GB250GB.500GB.
domény1050100
MySQL databázy1050100
Zálohovanie dát30 dní90 dní180 dní

Dobrou správou je, že ak hosťujete iba niekoľko stránok, získate veľa priestoru. Ak však maximalizujete počet domén, ktoré môžete hostiť, bude to priemerne iba 5 GB na web. Naozaj by som tu chcel vidieť neobmedzený hosting.

S tým povedal, Hostpoint objasňuje, že vaše ukladanie e-mailov sa nezapočítava do ukladania údajov na vašom webe. To je veľké plus, ak náhodou uložíte veľa e-mailov.

HostPoint-support

Jedna vec, na ktorú ma neprekvapuje, je politika zálohovania údajov. Tridsať až šesť mesiacov znie dobre, ale nie je to skvelé, ak hostíte internetový obchod alebo databázy, ktoré si vyžadujú návrat viac ako šesť mesiacov.. Ak máte dlhodobé databázové potreby, tento hostiteľ pre vás nebude fungovať.

Zákaznícka podpora pre spoločnosť Hostpoint je viac ako primeraná, ale v oblastiach chýba. Ich jedinou podporou 24/7 je e-mail. Ich telefonická podpora je k dispozícii iba od 9:00 do 18:00 U.K. času a oni medzinárodným volajúcim neponúkajte bezplatnú možnosť. Tiež ich podpora live chatu je cez Skype namiesto živého rozhovoru na webe. Je to veľmi sklamaním, pretože veľa ľudí Skype nepoužíva a budú ho nútení nainštalovať na rozhovor.

Majú rozumne robustné podporné centrum s veľkým počtom sprievodcov podpory dostupných na všetkých produktoch.

O ich podpore sa mi páčia dve veci. najprv, ponúkajú vzdialenú podporu aby sa mohli pripojiť k vášmu počítaču a zistiť, čo sa u vás prejavuje, a dokonca za vás prevziať a opraviť problémy. Ďalej majú agenti, ktorí hovoria anglicky, nemecky, francúzsky a taliansky.

Koľko stojí produkt HostPoint? HostPoint ponúka plány od 12 do 25 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán programu HostPoint by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. HostPoint vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti HostPoint tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti HostPoint? HostPoint nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že HostPoint je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostPoint zhoduje s konkurenciou?

Hostpoint ponúka pôsobivú škálu funkcií, ktoré vám umožnia vytvoriť čokoľvek od jednoduchého webového blogu po sieť webových obchodov. Aj keď niektoré vlastnosti sa dajú vylepšiť, napríklad uchovávanie zálohy úložného priestoru, mali by byť stále vhodné pre väčšinu webových stránok.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené 5 GB poštové schránky
 • Hodinové zálohy
 • SSL zadarmo na všetkých doménach

Zápory

 • Obmedzené uchovávanie zálohy
 • Live chat a telefonická podpora, nie 24/7
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me