Recenzia Hostnet 2020 – tak populárne, ale je to dobré?

Hostnet-overview1


Hostnet je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.

Lotyšská spoločnosť Hostnet bola založená v roku 2006 s cieľom poskytovať zákazníkom služby individuálne riešenia webhostingu. V priebehu rokov neustáleho zlepšovania svojich služieb a infraštruktúry sa spoločnosť Hostnet stala spoľahlivým a bezpečným webovým hostiteľom pre niektoré z najväčších mien v Lotyšsku. Jeho servery sú umiestnené v bezpečných zariadeniach v Rige, Moskve, Londýne a Berlíne a jeho webová stránka je k dispozícii v šiestich jazykoch.

Funkcie a jednoduché použitie

Na webových stránkach Hostnet sú uvedené nasledujúce funkcie spolu s hostingovými programami WordPress, hosťovaním SSD a hostingovými cloudmi:

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Zadarmo tvorca stránok
 • cPanel
 • MySQL / PostgreSQL databázy
 • Nemeraná mesačná šírka pásma
 • cURL / Perl / CGI
 • FTP účty
 • Denné zálohy
 • Cron pracovných miest
 • webmail
 • Ochrana pred vírusom

Hostnet umožňuje používateľom prístup k výkonným a užívateľsky prívetivým cPanel a Plesk ovládacie panely. Pomocou bezplatný tvorca stránok, vytvorenie nového webu doplneného databázami a personalizovanými e-mailmi by malo trvať iba dva alebo dva dni. Hostnet je Plány pripravené na elektronický obchod rovnako uľahčiť zriadenie elektronického obchodu s inventárom produktov, nákupným košíku a bezpečnou platobnou bránou.

Všetci sa obávajú straty údajov, pretože viem len veľmi dobre, takže je pekné vidieť hostety priebežné zálohovanie údajov a rýchle zotavenie možnosti. Prevencia je však lepšia ako liečba, takže servery Hostnet sú umiestnené v doméne zabezpečené zariadenie s 24/7 monitorovanie. SSL certifikáty sú poskytované zákazníkom, ktorí požadujú ďalšiu úroveň zabezpečenia svojich webových stránok a webových aplikácií, a tiež vás vyzývam, aby ste svoje adresáre chránili heslom a povolili ochrana proti spamu na vašich webových e-mailoch.

Ceny a podpora

Hostnet ponúka svojim zákazníkom množstvo možností hostenia štyri fakturačné cykly: jeden mesiac, šesť mesiacov a ročné predplatné. Ceny nie sú ďaleko od cien kľúčových hráčov na hostiteľskom trhu a dostanete aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí to vás môže rýchlo dostať von, ak sa všetko pokazí.

Zväčšovanie je rovnako jednoduché ako zaplatiť rozdiel medzi vašim predchádzajúcim a novým plánom a je všetko automatizované, takže pravdepodobne nebudete musieť požiadať o pomoc.

Ak chcete s niečím pomôcť, môžete sa opýtať tímu technickej podpory, rovnako ako ja. Chcel som vedieť, či by mi mohli pomôcť s migráciou stránok WordPress a jeden z ich operátorov chatu mi povedal, že mi budú môcť pomôcť, keď sa prihlásim do služby:

Hostnet-overview2

Predtým, ako požiadate o pomoc, môžete sa najskôr obrátiť na Hostnet Najčastejšie otázky.

Koľko stojí služba Hostnet? Hostnet ponúka plány od 1 do 7 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Hostnetu by som mal dostať? Odporúčam začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Hostnet vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Hostnet tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Hostnet? Hostnet nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Hostnet je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostet zhoduje s konkurenciou?

Hostnet sa stretáva ako spoločnosť, ktorá má znalosti, skúsenosti a vybavenie na uspokojenie rôznych potrieb všetkých používateľov; od začiatočníkov, ktorí chcú jednoduchý hosting pre podniky, ktoré chcú dedikované servery.

Hostnet môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Veľmi rýchle nastavenie
 • Hostingové balíčky bez rizika
 • Servery vysokej dostupnosti
 • CloudFlare s ochranou DDoS

Zápory

 • Žiadne dedikované servery
 • Obmedzené možnosti podpory
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me