Recenzia hostiteľa servera Red Server 2020 – oplatí sa to?

redserverhost mainHostiteľ servera Red Server je v poriadku, ale nie je dosť dobrý. Kým Red Server Host je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Podľa svojej stránky Facebook začal server Red Server svoju cestu v roku 2014. Hoci webová stránka v anglickom jazyku hovorí veľa o svojich hostiteľských balíkoch, poskytuje veľmi málo podrobností o histórii alebo infraštruktúre spoločnosti, okrem skutočností, že sa nachádza v Allahabad (India) a má servery umiestnené v Kansas City v štáte Missouri.

S niekoľkými zdieľanými webhostingmi pre Linux, VPS a predajcom plánuje jeho názov, Red Server tvrdí, že je indickým poskytovateľom webhostingu pre Linux. Ponúka tiež špecializovaný hosting (napr. Zdieľaný hosting Java a SSD / FFmpeg) plus plány Windows.

Funkcie a jednoduché použitie

Snímka obrazovky 2019-07-25 o 07.12.07

Hostiteľ Red Server ponúka štyri druhy zdieľaného hostingu: Linux, Windows, Java a SSD / FFmpeg. Niektoré z významných rysov Linux zdieľaný hosting plány sú:

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • CloudLinux OS
 • 1 na neobmedzené webové stránky
 • 1 GB do neobmedzeného webového priestoru
 • 10 GB na neobmedzenú šírku pásma
 • cPanelový ovládací panel
 • 20 až neobmedzených databáz MySQL
 • Zálohovanie a obnova jedným kliknutím
 • SSL zadarmo na hlavnú doménu
 • Podpora PHP 5.xa 7.x, cURL, GD, Mycrypt a CGI

Zdieľané hosting plány prichádzajú s Jednoduchý inštalátor na jedno kliknutie ktorý zjednodušuje proces inštalácie populárnych aplikácií, ako sú WordPress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop a OpenCart. Ak chcete vytvoriť svoj web bez spoliehania sa na redakčný systém, môžete to urobiť bez akýchkoľvek technických znalostí. tvorca webových stránok vám pomôže vytvoriť profesionálnu webovú stránku bez toho, aby ste ju museli od začiatku kódovať.

Server Red Server Host vám umožňuje vybrať si medzi veľmi rýchlym a spoľahlivým Úložisko SSD alebo ekonomické Úložný priestor na HDD. Pokiaľ ide o tému SSD, Zdieľaný hostingový plán SSD / FFmpeg umožňuje vytvárať, prevádzať, spravovať a streamovať multimediálny obsah a zároveň udržiavať nízke požiadavky na šírku pásma a úložisko.

Ceny a podpora

Hostiteľ červeného servera

Napriek tvrdeniam tejto spoločnosti o ponúkaní mimoriadne lacných cien Linux zdieľané hosting plány sú mierne drahé, pričom dokonca aj počiatočný plán je takmer dvojnásobkom priemeru v priemysle.

Za programy môžete platiť v USD alebo INR prostredníctvom služby PayPal, kreditnej karty alebo Paytm (iba pre indických zákazníkov) v fakturačných cykloch od mesačného po trojročné. Ak sa zaregistrujete na viac ako jeden rok, ako nový zákazník získate 30-dňová záruka vrátenia peňazí to by vás malo dostať von, ak sa v priebehu niekoľkých prvých týždňov niečo stane. Kratšie mesačné a štvrťročné registrácie sú ponúkané kratšie, ale nie sú dostatočné na úplné vyhodnotenie služieb..

Tím zákazníckej podpory tejto spoločnosti môžete kontaktovať telefonicky, prostredníctvom technickej podpory, e-mailom, prostredníctvom priameho chatu alebo prostredníctvom online formulára (v prípade predpredaja). bohužiaľ, môj prístup padol na hluché uši a nedostal som žiadnu odpoveď. Ak hľadáte prostriedky na svoju podporu, môžete byť podobne sklamaní. Hoci blog obsahuje niekoľko užitočných článkov a návodov, to isté nemožno povedať o znalostnej báze, ktorá obsahuje iba päť záznamov.

Koľko stojí server Red Server Host? Server Red Server Host ponúka plány od 1 do 28 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán hostiteľa servera Red Server by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Server Red Server Host vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z hostiteľa Red Server tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora servera Red Server Host? Server Red Server Host nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že hostiteľ červeného servera je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa vyrovná hostiteľský server Red Server konkurencii??

Ak vám nevadí platiť trochu viac za váš Linux alebo Windows hosting na SSD alebo HDD úložisku, môžete sa pozrieť na hostiteľa Red Server.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Niekoľko plánov hostenia s úložiskom HDD alebo SSD
 • Niekoľko užívateľsky prívetivých funkcií
 • Záruky vrátenia peňazí pre nových zákazníkov
 • Niekoľko spôsobov platby

Zápory

 • Záruka iba 99,9% dostupnosti
 • Nereagujúca podpora pred predajom
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me