Recenzia Fasthosts 2020 – vyzerá to?

Fasthosts je Webhostingové služby založené na U.K. poskytujúce služby zdieľaného hostenia od roku 1999. Odvtedy hostili vyše 1,4 milióna domén a viac ako 411 000 webových stránok. V priebehu rokov sa držali pred krivkou, ktorá ponúka najnovšie technológie a funkcie, ktoré ich odlišujú od konkurencie..


Funkcie a jednoduché použitie

Pri pohľade na hostingové služby vidím tú istú sadu štandardných funkcií znova a znova. Fasthosts ponúkajú mnoho svojich štandardných funkcií, ktoré sú pokročilými funkciami na iných stránkach.

Tu je niekoľko z toho, čo mám na mysli:

 • Doména zadarmo
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzený počet štartovacích e-mailových schránok (100 MB)
 • Neobmedzený počet účtov FTP
 • Minimálne úložisko SSD s kapacitou 10 GB
 • Podpora databázy MySQL

Ak pre počítač používate pevný disk SSD, viete, o koľko rýchlejšie sú tieto disky. Pre mnoho startupov, neobmedzená 100MB e-mailová schránkas sú fantastická možnosť.

Fasthosts

Tu je niekoľko funkcií, ktoré ich odlišujú od ostatných služieb:

 • Minimálne 5 štandardných (2 GB) e-mailových adries
 • Neobmedzené subdomény
 • PhpMyAdmin
 • SSH Linux
 • Inštalátor aplikácie OneClick (založený na systéme Linux)
 • 130 GBP v reklamných poukážkach

Väčšina služieb ponúka pre svoje hlavné účty len také veci, ako sú neobmedzené e-maily a reklamné poukazy. Fasthosts vám tieto funkcie ponúka štandardne bez ohľadu na to, do ktorého účtu sa zaregistrujete.

Fasthosts má užívateľsky príjemný ovládací panel ktorý je určený na prácu pre tých, ktorí majú aspoň základné vedomosti o webdizajne. Ich webhosting nie je určený pre začiatočníkov. Ak chcete niečo podobné tvorcom Wix alebo iných základných tvorcov webových stránok, mali by ste zvážiť tvorcov webových stránok Fasthosts nad ich štandardným hosťovaním..

Ceny a podpora

Fasthosts ponúka tri rôzne webhostingové služby a každý z nich poskytuje rovnaké základné a pokročilé funkcie ako vyššie. Rovnako ako väčšina hostingových služieb je jediným rozdielom úložný priestor, počet webových stránok, ktoré môžete hosťovať, a koľko e-mailových účtov a databáz máte k dispozícii..

ZapáliťSpádkonečný
webové stránky13100
Inteligentný priestor SSD10GB20GB120GB.
Databázy (max. 1 GB)220120
Nástroje SEOzákladnéPokročiléPokročilé
Poštové schránky navyše (2 GB)51001090

Okrem štandardného webhostingu ponúkajú aj službu na vytváranie webových stránok, ktorá je vhodná pre začiatočníkov. ich Tvorca webových stránok je podobný ako Wix a ďalších tvorcov drag and drop, kde môžete ukazovať a kliknúť na svoju cestu na web. Nemáte však rovnaké funkcie ako štandardný hosting a budete obmedzení, ako môžete navrhnúť svoju stránku.

Fasthosts tvrdí, že podporu potrebuje menej ako 10% svojich zákazníkov, ale ak máte otázky týkajúce sa podpory, máte niekoľko možností. Stránka ich služieb zákazníkom ju rozdeľuje na trojkrokový proces:

 • Krok 1 – Skontrolujte prípadné známe problémy. Majú na to vyhradenú stránku.
 • Krok 2 – Vyhľadajte svoje odpovede na stránke komplexnej podpory, ktorá obsahuje databázu znalostí a príručky na stiahnutie vo formáte PDF.
 • Krok 3 – Ak problémy pretrvávajú, kontaktujte zákaznícku podporu prostredníctvom ich čísla technickej podpory 24/7.

O ich podpore sa mi nepáčia dve veci. Neponúkajú podporu živého chatu. Mnoho zákazníkov uprednostňuje podporu live chatu. tiež, neposkytujú bezplatné číslo. Ak žijete mimo územia Spojeného kráľovstva, budete musieť za volanie zaplatiť poplatok.

Koľko stojí Fasthosts? Fasthosts ponúka plány od 7 do 22 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Fasthosts by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Fasthosts vám môžu pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Fasthosts tu.
Aká dobrá je podpora zákazníkov Fasthosts? Fasthosts nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Fasthosts boli malí poskytovatelia hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Fasthosts prispôsobujú konkurencii?

Choďte na Fast Track s Fasthosts

Fasthosts ponúka spoľahlivý webhosting s funkciami, ktoré poskytnú webovým stránkam všetkých veľkostí nástroje potrebné na úspech. Či už ste začiatočník v hodnosti alebo skúsený webmaster, Fasthosts má plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Neobmedzená šírka pásma
 • Neobmedzené subdomény
 • Neobmedzený počet základných e-mailových účtov
 • Ukladací priestor SSD

Zápory

 • Žiadna podpora chatu
 • Telefonická podpora nie je bezplatná
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map