Recenzia DomainKing 2020 – Prečo to musíte skúsiť

mainking mainDomainKing poskytuje služby registrácie domén, hostingu a dizajnu webových stránok od roku 2008. Tvrdí, že je to nigérijská spoločnosť s registráciou domén a doménou číslo 1 a spravuje viac ako 18 000 domén pre viac ako 10 000 zákazníkov..


DomainKing bola založená v Nigérii, ale teraz pôsobí v najmenej štyroch krajinách. Jeho webová stránka je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

DomainKing

DomainKing ponúka zdieľaný webhosting, ale neexistujú žiadne VPS, cloudové hostenia alebo špecializované serverové balíčky. jednoduchý zdieľaný hosting poskytuje vám všetky základné náležitosti, ktoré potrebujete na hosťovanie svojich webových stránok, vrátane;

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Bezplatná registrácia domén pre prvý rok (pre domény .com alebo .com.ng)
 • Hosting viacerých miest s (až) neobmedzeným počtom stránok
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Medzi 1 GB a neobmedzeným úložiskom SSD
 • Nemeraná mesačná šírka pásma

Kým DomainKing poskytuje základné informácie o hostovaní, ako sú registrácia domény, SSL certifikáty, a cPanelový ovládací panel, nedostanete niektoré základné funkcie, ako napríklad automatické zálohovanie (ktoré si musíte sami nastaviť).

Podobne existujú dve stránky príbehu o ukladaní a šírke pásma. Kým neobmedzená šírka pásma vám umožní rozširovať svoje publikum na neurčito, minimálne úložisko môže vám zabrániť v rozširovaní vašich webových stránok. Je nešťastné, že hostenie WordPress neprichádza s neobmedzenými možnosťami ukladania. však, za vyššie zdroje môžete zaplatiť viac za vyššie plány, a záruka dostupnosti by vám mali aspoň dať dôveru v spoľahlivosť tohto hostiteľa.

Ceny a podpora

DomainKing

Ponuky DomainKing neuveriteľne lacný zdieľaný hosting. Aj keď váš skladovanie je mierne obmedzené s väčšinou plánov je stále lacný plán „kráľ“ vybavený neobmedzeným úložiskom a všetky plány majú nemeranú šírku pásma.

Máte úžitok z a 20% zľava pri záväzku ročnej alebo dlhšej fakturácie, ale táto „ponuka“ je trochu zavádzajúca, pretože podľa najnižšieho plánu sa nemôžete prihlásiť ani na kratšie obdobie. Ak sa rozhodnete prihlásiť na dlhý úsek, môžete si z pohodlia oddýchnuť 30-dňová záruka vrátenia peňazí to by vás malo dostať von, ak sa niečo v priebehu prvého mesiaca pokazí.

Medzi bezplatné bonusy patrí a doména zadarmo (za prvý rok), bezplatný certifikát SSL, a bezplatná licencia cPanel (ktoré zahŕňa bezplatná správa DNS a zadarmo Cloudflare).

Máte prístup k službe DomainKing pravdepodobne 24/7 podpora prostredníctvom e-mailu / lístkov a živého rozhovoru. Hovorím „pravdepodobne“, pretože ste iba vy zaručená odozva na lístok do 8 hodín, a live chat je obmedzený na nigérijské úradné hodiny. však, Do niekoľkých hodín som dostal veľmi zdvorilú a komplexnú e-mailovú odpoveď.

Aj keď web spoločnosti DomanKing obsahuje odkaz na súbor častých otázok, toto vedomostná základňa v skutočnosti neobsahuje žiadne užitočné informácie.

Koľko stojí služba DomainKing? Služba DomainKing ponúka plány od 1 do 4 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán služby DomainKing by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. DomainKing vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z domény DomainKing tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora domény DomainKing? Služba DomainKing sa nepovažuje za jedného z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že DomainKing je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

 

Ako sa DomainKing prispôsobuje konkurencii?

Zdieľané plány hosťovania nie sú oveľa jednoduchšie alebo lacnejšie ako tie, ktoré ponúka DomainKing. Nízke ceny však neznamenajú, že tento hostiteľ znížil rohy (okrem obmedzení úložiska). Vďaka robustným funkciám hostenia a záruke dostupnosti je táto atraktívna ponuka pre webové stránky pre malé a stredné firmy.

Pros

 • Veľmi lacný hosting
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Dostupné mesačné až trojročné podmienky fakturácie

Zápory

 • Žiadne VPS alebo dedikované servery
 • Žiadna vedomostná základňa alebo samoobslužná dokumentácia

Pre nigérijský hosting za dobrú cenu prejdite na doménu DomainKing.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map