Recenzia Dogado 2020 – Prečo ju používatelia milujú

dogado-prehľad


Nemecký poskytovateľ webhostingových služieb Dogado bol založený v roku 2001. S viac ako 100 zamestnancami ponúkajú zákaznícku podporu 24/7 a 24 hodín denne mať pôsobivé štatistiky spokojnosti zákazníkov. Majú viac ako 50 000 zákazníkov, neuvádza však, kde sa nachádzajú. Ich webová stránka je k dispozícii iba v nemčine, čo naznačuje predovšetkým nemeckú zákaznícku základňu, zatiaľ čo podpora je k dispozícii v nemčine aj angličtine.

Vlastne sme viedli rozhovor s exekutívou v Dogado a tu je to, čo sme sa naučili.

Funkcie a jednoduché použitie

dogado-funkcie

Dogado ponúka celý rad služieb hostenia webových stránok vrátane: zdieľaného hosťovania, hostenia WordPress, cloudových serverov a dedikovaných serverov.

Aby sme vám poskytli predstavu, ich spoločné plány hostenia zahŕňajú štandardne nasledujúce funkcie:

 • 99,9% dostupnosť pre WordPress, 99,5% pre dedikované a cloudové servery
 • Automatické zálohovanie každé dve hodiny, uchované sedem dní
 • .de registrácia domény v cene
 • Jedna až päť domén v závislosti od balíka
 • Vrátane certifikátov SSL
 • K dispozícii je 10 GB neobmedzeného úložného priestoru

Postarajú sa o odborníkov aj začiatočníkov. Pre začiatočníkov majú inštalačný program na jedno kliknutie pre populárne programy (nie je jasné, pre koľko programov to je), sadu nástrojov WordPress, pomocou ktorej si začiatočníci môžu nastaviť pár kliknutí, analýzu webových stránok, aby ste sa nemuseli báť o nástroji Google Analytics okamžite a vstavanom antivírusovom softvéri, takže môžete relaxovať!

Na rozdiel od mnohých poskytovateľov webhostingu majú aj vynikajúce funkcie pre odborníkov a vývojárov. Vývojári môžu mať plná kontrola nad konzolou SSH a integrácia vášho vývojového prostredia s integrovanou podporou Git. Vývojári a profesionáli v oblasti SEO tiež zamilujú diskové úložisko SSD a kompresiu GZIP, ktorá znižuje údaje až o 70% a znižuje čas načítania stránky..

Napriek tomu, že služby sa starajú o odborníkov aj začiatočníkov, web je veľmi užívateľsky príjemný a ľahko zrozumiteľný. Má tiež pôsobivé množstvo užitočných a relevantných informácií. Je to jeden z najinformatívnejších webových stránok, ktoré som videl pri hostovaní webových stránok, ale je napísaný jasným, každodenným jazykom bez žargónu..

Ceny a podpora

dogado-support

Hoci nie sú najlacnejšie na trhu, nie sú predražené v porovnaní s miestnymi alebo medzinárodnými spoločnosťami. Čo je viac, Dogado ponúka vynikajúce ceny, berúc do úvahy pridanú hodnotu, ktorú poskytujú. Ich ceny sú zobrazené iba v eurách, čo je ideálne pre nemeckú a potenciálne európsku zákaznícku základňu.

Všetky ich plány zahŕňajú viac domén, čo je nezvyčajné, a navyše je ich veľa navyše. Mnoho z ich plánov zahŕňa aj bezplatný certifikát SSL. Zahŕňajú tiež množstvo bezpečnostných opatrení, ako napríklad integrovaný firewall, moderná izolácia kontajnerov a nepretržité zálohovanie, aby sa zabezpečila ochrana vašich webových stránok.

Ponúkajú iba jednu platobnú lehotu, čo je šesťmesačná zmluva zaplatená vopred. Nemusíte platiť nastavovací poplatok. Neponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu, ale poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pokiaľ ide o služby zákazníkom, poskytujú telefonickú a e-mailovú podporu. Poskytujú telefonickú podporu pri predaji od 9:00 do 17:00 a technickú podporu prostredníctvom telefónu od 9:00 do 20:00. E-mailová podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a na svojej webovej stránke majú vynikajúce informačné centrum, ktoré obsahuje množstvo užitočných pomocných dokumentov.

Mierne ma však sklamali možnosti zákazníckeho servisu, čo ma prekvapuje, pretože sa jednoznačne hrdia na spokojnosť zákazníka. Neponúkajú live chat neodpovedali ani na moju otázku prostredníctvom programu Messenger. Naozaj by som rád dostal okamžitú odpoveď prostredníctvom živého chatu alebo posla. To znamená, že operátor bol zdvorilý a okamžite ma nasmeroval na správny e-mailový kontakt.

Ako Dogado zodpovedá konkurencii?

Dogado je výnimočný poskytovateľ služieb hosťovania webových stránok. Nielenže sú ich zákaznícke recenzie vynikajúce, s 4,9 hviezdičkovým hodnotením z 551 používateľských recenzií a 99% spokojnosťou zákazníkov v nezávislých prieskumoch, za kvalitu svojich služieb získali mnoho ocenení. Vlastnia a prevádzkujú vlastné dátové centrá, čo zabezpečuje kvalitu a rýchlosť ich služieb.

Pros

 • Vynikajúce zákaznícke posudky a ocenenia v priemysle
 • Konkurenčné, ale nie lacné, ceny
 • Podrobná a ľahko ovládateľná webová stránka
 • Vlastnia a prevádzkujú svoje vlastné dátové centrá

Zápory

 • Na ich webových stránkach nie je k dispozícii žiadny priamy rozhovor
 • Iba jedna možnosť platby
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me