Recenzia Cyberhost 2020 – oplatí sa to?

Cyberhost


Cyberhost je indická webhostingová spoločnosť, ktorá bola založená pred piatimi rokmi. Dnes rozšírila svoju zákaznícku základňu obsluhujúcu obchodné podniky vo viacerých krajinách, ako sú Spojené štáty, Austrália, Veľká Británia a Nemecko. Ponúka celý rad hostingových produktov, vrátane zdieľaného webhostingu, serverov VPS, e-mailového hostingu, dedikovaných serverov a služieb registrácie doménových mien.

Funkcie a jednoduché použitie

Balíky webhostingu Cyberhost sú vybavené celým radom funkcií hostenia, ktoré zahŕňajú:

 • Vrátane adresy IPv4
 • Windows alebo Linux Server OS
 • cPanel alebo Plesk panel k dispozícii
 • phpMyAdmin prístup
 • Podpora PHP verzia 5.2.8
 • Zadarmo RV Site Builder
 • Komfortný inštalátor na jedno kliknutie s viac ako 200 predinštalovanými aplikáciami
 • Okamžité zálohy
 • MySQL / MSSQL databázy
 • Cron úlohy pre naplánované úlohy

Riešenia webhostingu Cyberhost sú napájané serverovými uzlami distribuovanými na niekoľkých miestach: USA, Nemecko, Malajzia a India.

Hostiteľská spoločnosť používa servery založené na procesoroch Xeon s procesormi Xeon od spoločnosti Nehalem, ktoré každý server obsahuje dva 8jadrové procesory (celkom 16 CPU), až 16 GB RAM a viac jednotiek HDD v konfigurácii RAID-10. Týmto spôsobom môže ponúknuť spoľahlivé a bezpečné hostiteľské služby, aj keď ešte musí inovovať na najnovšie disky SSD.

Jeho VPS servery sú navyše vybavené pokročilými virtualizačná technológia to nielen zvyšuje využitie serverových prostriedkov, ale tiež výrazne zvyšuje výkonnosť virtuálnych strojov.

Cyberhost sa môže pochváliť navrhovaním najlepšieho vyhradeného serverového hardvéru v priemysle. To zahŕňa ponuku oboch spravované a nespravované dedikované servery ako aj robustné riešenia bežiace ďalej platformy Linux aj Windows OS.

V predvolenom nastavení je všetko Cyberhost webhostingové služby zahŕňajú služby zálohovania a obnovy na ochranu údajov a súborov webových stránok svojich klientov v prípade katastrofy.

Ceny a podpora

Cyberhost ponúka relatívne lacné balíčky webhostingu, hoci moja analýza ma viedla k presvedčeniu, že je to dosť zavádzajúce; väčšina jeho plánov vyžaduje, aby si zákazníci zakúpili doplnkové funkcie (napríklad certifikáty SSL, názvy domén, adresy IP), aby pre nich mohli získať plne zabalený hostingový balík.

Zatiaľ čo niektoré plány prichádzajú mesačné fakturačné cykly, iní sú ponúkaní s nepružnými fakturačnými cyklami začínajúcimi od ročné predplatné. Ceny sú uvedené v oboch Indické rupie a americké doláre.

Cyberhost to umožňuje Používatelia môžu kedykoľvek zrušiť a zrušiť svoje účty. Hostiteľská spoločnosť neposkytuje pravidlá pre vrátenie platby. Ich hostingové systémy však podporujú až Záruka 99,9% dostupnosti.

Cyberhost

Zákazníci môžu osloviť podporu Cyberhost prostredníctvom telefón, kontaktný formulár a e-mail. Nájdete ich aj na Skype, Messenger a G-Talk. Zatiaľ čo sa zdá, že predajca ponúka podporu živého chatu, odkaz na live chat je neplatný. Tiež poskytovateľ hostingu nemá žiadny systém predaja lístkov.

Web Cyberhost má žiadna vedomostná základňa, buď.

Koľko stojí Cyberhost? Cyberhost ponúka plány od 1 do 4 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán spoločnosti Cyberhost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Cyberhost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Cyberhost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Cyberhost? Cyberhost nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Cyberhost je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Cyberhost vyrovná konkurencii?

Či už potrebujete iba jednoduchý balík webhostingu na hosťovanie svojho blogu, alebo ak máte firmu, ktorá potrebuje riešenia hostingu na podnikovej úrovni, Cyberhost má zdroje a odborné znalosti, aby mohol ponúknuť uspokojivé služby. A ponúkajú riešenia za veľmi prijateľné ceny. Skutočnosť, že si musíte kúpiť základné doplnky, ako sú SSL certifikáty alebo doménové mená, však môže spôsobiť, že ceny hostingu budú pre malé podniky s nižšími rozpočtom trochu drahšie..

Pros

 • Viac jednotiek HDD v konfigurácii RAID-10
 • Servery VPS s pokročilou technológiou virtualizácie
 • Ponúka platformy Linux aj Windows OS
 • Záruka 99,9% dostupnosti siete

Zápory

 • Nie sú zahrnuté žiadne bezplatné domény ani certifikáty SSL
 • Žiadny systém predaja lístkov a neplatný odkaz na live chat

Vyberte poskytovateľa hostingu s konfiguráciou RAID-10 pomocou aplikácie Cyberhost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me