Recenzia Active24 Review 2020 – plní svoju povesť?

Active 24 je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Active 24 je česká hostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1996. Ako jeden z priekopníkov v oblasti webhostingu odviedli skvelú prácu, aby držali krok s technologickým vývojom. V súčasnosti obsluhuje vyše 100 000 klientov v Českej republike, Španielsku, Nemecku, Holandsku a Spojenom kráľovstve.

Funkcie a jednoduché použitie

Active 24 ponúka zdieľané a spravované hostingové riešenia VPS s podľa vášho výberu systému Windows alebo Linux ako operačný systém. Majitelia webových stránok elektronického obchodu majú tiež možnosť svojich špecializované WooCommerce alebo plne vybavené balíčky e-shopov.

Ich zdieľaný hostingový balík pre Linux, minimalistický plán s názvom Štart, vám ponúka:

 • 1 GB úložného priestoru
 • 250 MB úložiska e-mailov
 • Neobmedzený prenos údajov
 • Denné zálohy
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • SSL certifikácia
 • Jedna hosťovaná doména

Tento balík však skutočne odstraňuje všetku chmýří. Nezahŕňa žiadne databázy MySQL, podporu žiadnych skriptovacích jazykov ani automatickú inštaláciu populárnych CMS, ako sú WordPress, Joomla !, Drupal a WooCommerce. (To neznamená, že našťastie vylučuje manuálnu inštaláciu.) Samozrejme, toto je ich najlacnejší balík, takže je to pravdepodobne určený pre tých, ktorí chcú iba základnú online prítomnosť.

O úroveň vyššie máte kompletný balík, ktorý vám poskytne:

 • Neobmedzené úložisko
 • Neobmedzený prenos údajov
 • 5 GB úložiska e-mailov
 • Automatické inštalácie populárnych CMS ako WordPress a Joomla!
 • Podpora skriptovacích jazykov
 • Neobmedzené databázy MySQL

Rovnako ako v prípade balíka Start je tento limit obmedzený na jednu doménu na jeden účet. Tento plán vám poskytuje solídnu hodnotu za peniaze – mali by ste byť ťažko nájsť tieto zdroje a funkcie v tomto cenovom rozpätí s akýmkoľvek iným hostiteľom. Ak potrebujete nastaviť viac webových stránok, môžete vyhľadať balíčky s firmou alebo expertom, ktoré vám umožňujú 5 a 10 domén na jeden účet..

Active24

Všetky účty zdieľaného hostingu sa dodávajú v priemyselnom štandarde Záruka 99,9% dostupnosti. Ak hľadáte ich spravované hostingové balíčky VPS, prichádzajú s 99,93% zárukou dostupnosti.

Ak ste začiatočník pri tvorbe webových stránok, môžete zvážiť prihlásenie na odber plánu na tvorbu webových stránok Active 24. Balíček Premium vám umožní prístup viac ako 220 šablón vhodných pre mobilné zariadenia, 5 GB priestoru, 1 GB úložiska e-mailov a viac ako 400 000 fotografií. Môžete dokonca publikovať stránku na Facebooku a upravovať štýly CSS pomocou nástroja na tvorbu webových stránok. Táto služba vám umožňuje uviesť webovú stránku do prevádzky bez toho, aby ste museli najímať profesionálnych dizajnérov alebo programátorov.

Ceny a podpora   

Celkovo je aktívnych 24 rokov ceny sú veľmi prijateľné, čo vysvetľuje, prečo sú v Európe tak populárne. Jedinečnou výhodou, ktorú ponúka Active 24, je to, že keď ste vy Ak sa rozhodnete migrovať na svoje služby od iného poskytovateľa, bezplatne zdvojnásobia vami vybranú dĺžku zmluvy. To znamená, že ak svoju existujúcu doménu presuniete na svoje servery a zaplatíte rok vopred, do 14 dní pripíšu druhý rok hosťovania na váš účet bez ďalších poplatkov. Platí to však iba pre ich zdieľané hostingové balíčky a ak chcete získať bonus, musíte sa prihlásiť na odber svojich služieb najmenej šesť mesiacov..

Aktívne 24 ponúk a 14-dňová záruka vrátenia peňazí za zdieľané hostingové balíčky. Môže sa to zdať trochu nepríjemné, ale nezabudnite, že ponúkajú obmedzené bezplatné skúšky takmer všetkých ich služieb.

Podpora je k dispozícii prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefónu. Majú tiež Nemecká technická podpora je otvorená počas pracovných hodín v pracovné dni. Pretože sídlia v Prahe, všetka ich technická dokumentácia je napísaná v českom jazyku. Pre zahraničných zákazníkov to môže byť zložité. Keď som však kontaktoval zákaznícku podporu, zistil som, že môžu komunikovať v angličtine, takže to nemusí byť taká prekážka..

Ako sa Active24 prispôsobuje konkurencii?

Active24 je veteránska webhostingová služba, ktorá je jednoznačne vykonaná tak, aby zostala nad vodou v konkurenčnom odvetví. Majú dobré ponuky pre svojich zákazníkov a svojimi službami môžu uspokojiť celý rad potrieb.

Active24 by mohol ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Testy zadarmo
 • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma za prijateľnú cenu
 • Dvojnásobná dĺžka zmluvy pre migráciu služieb
 • K dispozícii je nástroj na tvorbu webových stránok

Zápory

 • Živý chat je k dispozícii až po prihlásení
 • Technická dokumentácia / webová stránka napísaná v českom jazyku
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map