ReadySpace Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

ReadySpace-overview1Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako ReadySpace môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť ReadySpace bola založená v roku 2003 a je Singapurskou hostingovou spoločnosťou s viac ako 10 000 zákazníkmi v oblasti cloud computingu na trhoch v Ázii a Tichomorí, ako je Singapur, Malajzia, India, Indonézia, Hongkong a Filipíny. V roku 2013 tento predajca rozšíril svoje pôsobenie o americké podniky s ázijskými záujmami.

Funkcie a jednoduché použitie

Cloudové servery ReadySpace sú umiestnené na webe Dátové centrá USA, Singapur, Filipíny a Hongkong. Všetky servery používajú Úložisko SSD pre lepší výkon a sú pripojené k viacerým hlavným nosičom pre bleskové rýchle sieťové pripojenie.

Cloudové riešenia tejto spoločnosti zahŕňajú nasledujúce štandardné funkcie:

 • Podpora operačných systémov Linux a Windows
 • Webové servery Apache 2.4
 • Podpora PHP 7.3
 • Ovládací panel Plesk / cPanel
 • Prístup SSH
 • Záruka 95% dostupnosti
 • Úložisko SSD

ReadySpace ponúka plány cloudového servera pre systémy Linux, Windows, Plesk, cPanel, Webuzo, 3CX, VPN a Snapt, každý s vlastnou tabuľkou cien.

Cloud Server Linux balík vám umožní vybrať si z niekoľkých distribúcií Linuxu, vrátane Ubuntu, CentOS a OpenSuse. Všetky tri sú predinštalované a váš server môže byť nasadený v priebehu niekoľkých minút. Cloud Server Windows Balíček vám umožňuje priniesť si vlastnú zložitú konfiguráciu alebo si len vybrať štandardné hostiteľské prostredie Windows.

ReadySpace ponúka úplné zálohy snímok poháňaný samostatným záložným hostingovým plánom R1Soft. R1Soft Server Backup Manager poskytuje nepretržitú ochranu údajov pre webové stránky hostené týmto predajcom. Zákazníci môžu rýchlo obnoviť veľké súbory alebo dokonca celý súborový systém pomocou obnovy pomocou holého kovu, zatiaľ čo granulárne obnovenie vám umožňuje obnoviť údaje, aj keď je spustená úloha zálohovania..

ReadySpace tiež ponúka SSL certifikáty ako dodatočný balík.

Ceny a podpora

Hostingové riešenia ReadySpace sú mimoriadne drahé, možno preto, že ponúka cloudové hostiteľské služby, ktoré prichádzajú s veľkým diskovým priestorom a mesačnými povolenými šírkami pásma, a preto sú vhodnejšie pre veľké podniky ako pre malých maloobchodných zákazníkov.

Ceny sú uvedené v amerických dolároch a môžete platiť za flexibilné fakturačné cykly. Tam je žiadne bezplatné skúšobné obdobie a žiadna záruka vrátenia peňazí, ale dostanete Záruka 99,95% dostupnosti.

Môžete kontaktovať Tím zákazníckej podpory 24/7 prostredníctvom telefónu, e-mailu, systému predaja lístkov alebo live chatu. Ste si istí krátke časy odozvy, čo dokážem od tej doby Testoval som podporu živého chatu pre seba. Live chat agent bol užitočný a odpovedal na všetky moje otázky:

ReadySpace-overview2

Ak uprednostňujete podporu, program ReadySpace poskytuje pravidelne aktualizovaný blog a a komplexná informačná báza.

Koľko stojí ReadySpace? ReadySpace ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán ReadySpace by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. ReadySpace vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z ReadySpace tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora ReadySpace? ReadySpace nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že ReadySpace je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa ReadySpace prispôsobuje konkurencii?

Riešenia hostingu v cloude ReadySpace by sa mohli ideálne použiť pre väčšie podniky s vysokými požiadavkami na výkon, súlad a rýchle pripojenie k sieti. Hoci je táto spoločnosť drahá, je preferovaným poskytovateľom cloudových služieb pre viac ako 10 000 zákazníkov v ázijsko-tichomorskom regióne a Spojených štátoch. Jedným z dôvodov môže byť vysoko pohotový a zdvorilý podporný tím.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Na zvýšenie výkonu používa servery SSD založené na cloudu
 • Zálohovanie snímok pomocou R1Soft Server Backup Manager
 • Garancia dostupnosti siete 99,95%
 • Vynikajúca zákaznícka podpora 24/7

Zápory

 • Mimoriadne drahé riešenia hostenia
 • Žiadne bezplatné skúšobné obdobie ani záruka vrátenia peňazí
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me