RapidSwitch Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

RapidSwitch-prehľadS viac ako 20 000 servermi, ktoré boli doteraz nasadené, bol RapidSwitch kľúčovým hráčom na trhu prémiového hostingu v Spojenom kráľovstve takmer dve desaťročia. Prevádzkujú 7 dátových centier N + 1 so spoľahlivou infraštruktúrou, ktorá im umožňuje poskytovať prvotriedne služby hostingu serverov, cloudových úložísk a kolokácie za ceny, ktoré si väčšina konkurentov nemôže vyrovnať. Medzi ich významných zákazníkov patria Last.fm, Hoseasons, Joomla Wired a Livestation.


Funkcie a jednoduché použitie

Počnúc dedikovanými servermi majú rad výkonných počítačov Pripojiteľnosť 10 Gb / s a ​​100% záruka dostupnosti siete. Tieto servery sú aktívne monitorované a spravované 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete si vybrať vopred pripravené plány, ktoré poskytujú priestor na prispôsobenie.

 • E3 Vstupný rozsah – Tieto servery pracujú s procesorom Intel Xeon E3-1270 v5 so štyrmi procesorovými procesormi a dodávajú sa s predvoleným nastavením 64 GB RAM, štyrmi 250 GB SSD diskovými jednotkami a rýchlosťou sieťového portu 1 Gbps..
 • E5 Enterprise Range – Tieto servery pracujú na procesoroch Dual Intel Xeon E5-2630 v4 a majú predvolené nastavenie 128 GB RAM, dva 250 GB SSD úložné jednotky a rýchlosti sieťového portu 1 Gbps..
 • E7 Enterprise Range – Tieto servery navrhnuté pre maximálny výkon sú postavené na modeli Quad Xeon E7-4830 v4 s 56 jadrami, 512 GB RAM, 12 500 GB SSD diskových jednotiek a zaručenou rýchlosťou sieťového portu 1 Gbps..
 • Xeon špeciálne – Tieto servery sú založené vo svojom dátovom centre Gosport a pracujú na procesoroch Intel Xeon Quad-Core X3450 s 16 GB RAM, minimálne dvoma pevnými diskami 2TB SATA a rýchlosťou 1 Gb / s, so zaručenou rýchlosťou 200 Mb / s..
 • E3 Špeciálne – Tento balík je založený v dátovom centre Maidenhead a dodáva sa s procesormi Intel Xeon Quad-Core E3-1240, jedným 500GB SATA pevným diskom, 32 GB RAM a rýchlosťou 1 Gbps so zaručenou rýchlosťou 200 Mbps..
 • Dual E5 Special – Tieto servery pracujú s procesorom Dual Xeon E5-2430 s 12 jadrami a dodávajú sa s 64 GB RAM, štyrmi 600 GB 15 K SAS jednotkami a rýchlosťou 1 Gbps sieťového portu so zaručenou rýchlosťou 300 Mbps..

V rámci cloudového hostingu máte dve možnosti: súkromné ​​alebo verejné. Tieto prichádzajú s 100% dostupnosť SLA. Ľahko sa zostavujú a spravujú, ich súkromný cloud je pre vás dobrý, ak chcete virtuálne počítače s vysokou dostupnosťou. Môžete zostaviť ľubovoľný počet strojov a používať ich podnikové úložisko alebo vyhradený SAN. Ich verejný cloud vám môže dobre slúžiť v prípade, že chcete malý počet odolných vysokovýkonných serverov.  Tieto cloudové riešenia RapidSwitch, založené výlučne na technológii VMware, zabezpečujú, že na ich platforme nebude nikde jediný bod zlyhania..

Aj keď nemajú spoločné plány hostenia, RapidSwitch znamená podnikanie, pokiaľ ide o dedikované servery a cloud hosting. Stroje pripravené na požiadanie a so 100% prevádzkou sú konštruované pre rýchlosť a maximálny výkon. Páči sa mi, že môžete ovládať svoje cloudové prostredie, konsolidovať zdroje a znižovať náklady. Môžete si tiež objednať služby s pridanou hodnotou, ako sú zálohy cloudu, vyrovnávače zaťaženia vrstvy 7 na gigabitových pripojeniach, sieťové riešenia P2P a cloudová archivácia osobitne..

Ceny a podpora

Len málo spoločností poskytujúcich hosting vo Veľkej Británii sa môže vyrovnať RapidSwitch, pokiaľ ide o ceny. Sú schopní poskytovať lacné hostingové balíčky za lacné ceny, pretože úplne vlastnia a prevádzkujú všetku svoju fyzickú infraštruktúru. Spolu s ich politikou porovnávania cien U.K. proti konkurentom RapidSwitch zaisťuje, že budú vždy v rebríčku cenovej dostupnosti vždy medzi najlepšími.

RapidSwitch má tiež vždy k dispozícii celý rad pevných serverov. Tieto zásoby sú obmedzené a ich ceny sa znížili na najnižšie možné ceny.

Na rozdiel od niektorých hostingových spoločností, ktoré zadávajú externe kritické funkcie, napríklad podporu, RapidSwitch ho udržuje lokálne. V ktoromkoľvek zo svojich dátových stredísk môžete začať live chat, poslať e-mail alebo zavolať a hovoriť so skutočnými technickými pracovníkmi technickej podpory na úrovni U.K. a miestnymi sieťovými inžiniermi. K dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a môžu vám pomôcť pri riešení problémov so serverom alebo pri riešení problémov s hostingom vo vašom účte.

Ako RapidSwitch zodpovedá konkurencii?

Vďaka virtualizovaným platformám VMware s bohatými funkciami a konektivite optických kanálov sú VPS a dedikované servery RapidSwitch vhodné pre zákazníkov, ktorí hľadajú stroje s vysokou dostupnosťou vo Veľkej Británii..

Pros

 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Plne škálovateľné
 • Rýchle nasadenie
 • 100% dostupnosť SLA

Zápory

 • Inštalačné poplatky
 • Žiadny zdieľaný hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me