PlusServer Review 2020 – Žije až do svojej povesti?

PlusServer je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


PlusServer je poskytovateľ cloudového hostingu so sídlom v Nemecku. Pôsobia z desiatich svetových dátových centier, z ktorých sedem sa nachádza v Nemecku. Ich zákaznícka základňa viac ako 4 000 firemných klientov je distribuovaná do 52 krajín vrátane Spojených štátov, Poľska, Bosny a Rakúska. Napriek svojej relatívne malej zákazníckej základni hostia okolo 2 000 000 webových stránok, čo je dôkazom ich kvality služieb. Spoločnosť bola založená v roku 1999 a získala certifikáciu ISO-27001 v septembri 2009. Ich webová stránka je momentálne k dispozícii iba v nemčine.

PlusServer1

Funkcie a jednoduché použitie

Server PlusServer poskytuje svojim zákazníkom kvalitný cloudový hosting tým, že týmto firemným klientom využíva niekoľko plánov hostenia, ktoré sú vybavené vynikajúcimi funkciami a sú schopné spravovať aj tie najnáročnejšie firemné webové stránky. Špecializujú sa na poskytovanie riešení pre stredné a veľké obchodné podniky a dosiahli pozoruhodný úspech v tomto priestore.

Niektoré z funkcií zahrnutých do hostingových plánov servera PlusServer zahŕňajú:

 • Infraštruktúra, prevádzka a správa služieb
 • Certifikovaná bezpečnosť údajov a ochrana DDoS
 • Ochrana prístupu a hasiaci systém plynu
 • Ďalšie možnosti pre brány firewall, zálohy atď
 • Redundantná klimatizácia a nepretržité napájanie
 • Redundantné, širokopásmové pripojenie k internetu
 • Rýchlosť uplinku v sieti 250 Gb / s
 • 99,99% zaručená dostupnosť (SLA)

názov Akákoľvek infraštruktúra a šance sú, že server PlusServer vám môže prispôsobiť balík. Spoločnosť ponúka infraštruktúru od dátových centier až po dátové centrá a Microsoft Azure alebo Amazon AWS hybridné riešenia hostenia, ktoré poskytujú obchodným podnikom správne prostredie pre každú pracovnú záťaž. To zase umožňuje podnikom dosiahnuť najvyššiu výkonnosť nákladovo najefektívnejším možným spôsobom.

Hostingové riešenia servera PlusServer sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúce služby každému strednému alebo veľkému podniku za prakticky akéhokoľvek rozpočtu. Dodávateľ má dnes širokú škálu cloudových riešení pre svoju európsku zákaznícku základňu a má odborné znalosti a skúsenosti potrebné na splnenie regulačných a regulačných potrieb takmer každého podnikania.

Tento predajca navyše zahŕňa ďalšie opatrenia týkajúce sa bezpečnosti, výkonu a stability vyrovnávače záťaže, globálne CDN, firewally, zmierňovanie DDoS, a tak ďalej. Pre podniky, ktoré to potrebujú, server PlusServer tiež poskytuje súkromné ​​pripojenie k svojej vyhradenej infraštruktúre.

Ceny a podpora

Všetky možnosti hostingu tohto dodávateľa sú mimoriadne flexibilné a prispôsobiteľné. Server PlusServer na svojich webových stránkach nezahŕňa náklady na každý z dostupných hostingových plánov; všetky výzvy na akciu sú všeobecné bez tlačidiel na nákup. Webová stránka do istej miery vyzerá ako informačná webová stránka bez úmyslu predať akékoľvek zo svojich hostingových riešení; je to jasné budete ich musieť kontaktovať priamo, aby ste dostali ponuku na vaše prispôsobené riešenie hostenia. Okrem toho server PlusServer uprednostňuje spracovanie veľkých podnikov, takže každý malý podnik, ktorý ich kontaktuje, je odovzdaný spoločnosti Nimblu, ich menšej dcérskej spoločnosti poskytujúcej hostiteľské služby..

Tento predajca uisťuje všetkých svojich zákazníkov priame a osobné interakcie s ich podporným tímom, vrátane vstupov do kancelárií v rôznych pobočkách vo veľkých mestách v Nemecku. Obchodné vedenie môže kontaktujte tohto predajcu prostredníctvom e-mailu, systému predaja lístkov, telefónu a sociálnych médií. Ich web nepodporuje live chat. Tím podpory vám môže odporučiť softvér aj hardvér. Taktiež vykonávajú nepretržité monitorovanie svojej hostiteľskej infraštruktúry. Zástupca podpory, s ktorým som hovoril, bol slušný a vynaliezavý. Uspokojivo sa venoval všetkým otázkam, na ktoré som hľadal odpovede.

Ako sa PlusServer prispôsobuje konkurencii?

PlusServer poskytuje cloudové hostingové riešenia pre veľké podniky v Nemecku a vo viac ako 50 ďalších krajinách po celom svete. Predajca má neuveriteľne výkonnú hostingovú infraštruktúru vrátane desiatich najmodernejších dátových centier, čo umožňuje poskytovať vysoko výkonné podnikové webové stránky všetkým svojim zákazníkom..

Server PlusServer môže ponúkať kvalitné služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa so serverom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Protokoly redundancie podporované výkonnou architektúrou servera
 • Hybridný hosting pre nákladovo efektívne a vysoko výkonné webové stránky
 • 24-hodinové monitorovanie hostiteľskej infraštruktúry PlusServer
 • Zdvorilý, ochotný a profesionálny podporný tím

Zápory

 • Nemá riešenia hostingu pre malé podniky
 • Na webe sa nezobrazujú žiadne ceny
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map