Penumos Review 2020 – Prečo to musíte skúsiť

Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Penum môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť Penum Limited bola založená v roku 2006 a je webhostingovou spoločnosťou s pobočkami v Nairobi v Keni. Poslaním dodávateľa je poskytovať vynikajúce internetové služby zákazníkom v Keni a mimo nej. Predajca ponúka zdieľaný webhosting, predajca hostingu, VPS a dedikované serverové služby za prijateľné ceny. Okrem hostingových riešení ponúka spoločnosť Penum Limited registráciu doménových mien, návrh a vývoj webových stránok, certifikáty SSL a služby SiteLock.

penumos

Funkcie a jednoduché použitie

Riešenia zdieľaného webového servera Penum Limited, VPS a dedikovaného servera zahŕňajú nasledujúce štandardné funkcie:

 • cPanelový ovládací panel
 • R1soft zálohy
 • Bezplatný účet distribútora domény
 • Jednoduchý inštalátor na jedno kliknutie
 • Bezplatný prenos webových stránok
 • PHP 5,4 až 7,2
 • MySQL 5
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Microsoft .NET

Penum Limited má dve dátové centrá, z ktorých ponúka svoje riešenia na hosťovanie svojich webových stránok: jedno v Spojených štátoch a druhé v Európe. jeho servery používajú najnovšie štvorjadrové procesory Intel a majú minimálnu RAM 8 GB. A čo viac, servery tiež zahŕňajú pripojenie 100 Mbit / s a ​​štyri jednotky RAID 10. Konfigurácia RAID 10 kombinuje zrkadlenie disku a stripovanie disku na ochranu údajov.

Penum Limited zdieľaný hostingový balík má štyri hlavné plány. Na vstupnej úrovni je plán STANDARD vhodný na zriadenie blogu alebo malej webovej stránky. Tento plán prichádza s diskovým priestorom 2,5 GB a 25 GB mesačnej šírky pásma.

Najpokročilejší zdieľaný hostingový plán spoločnosti Penum je ECOMMERCE, ideálny pre stredne veľké podniky. Zahŕňa neobmedzené miesto na disku a neobmedzenú šírku pásma. Získate tiež neobmedzené e-mailové účty vo všetkých zdieľaných hostingových balíkoch od tohto dodávateľa.

Penum Limited ponúka služby zálohovania a obnovy. Predajca vykonáva denné zálohovanie údajov z vašich webových stránok a na požiadanie ich bezplatne obnovuje. Poskytovateľ hostenia však tvrdí, že nie je zodpovedný v prípade, že tieto zálohy úplne neobnovia údaje z vašich webových stránok alebo ak proces obnovy spôsobuje nejaké problémy..

Okrem poskytovania riešení hostenia webových stránok tento dodávateľ ponúka profesionálne služby v oblasti webdizajnu a vývoja. Pre zákazníkov, ktorí potrebujú pokročilé bezpečnostné balíčky, hosťujúca firma má certifikáty SSL a balíčky SiteLock. Tieto mimoriadne bezpečnostné riešenia prichádzajú s celým radom funkcií na ochranu vašich webových stránok pred hackermi, škodlivým softvérom a vírusmi.

Ceny a podpora

Kým hostenie Penum plány sú dosť lacné, sú ideálne iba pre podniky, ktoré nevnímajú pozoruhodné obmedzenia funkcií. Predajca uvádza ceny týchto programov v Keňské šilingy a americké doláre.

Hosting plány prísť flexibilné fakturačné cykly a klienti môžu vykonávať mesačné a ročné platby. penu ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí za zdieľaný hosting riešenia, ale nemá vyhradenú politiku vrátenia prostriedkov pre dedikované servery a servery VPS. Hostiteľská spoločnosť však tvrdí záruka dostupnosti siete 99,9% s plánom kompenzácie v prípade výpadku servera.

penumos

Môžete kontaktovať tím technickej podpory spoločnosti Penum cez telefón, e-mail, live chat alebo systém predaja lístkov. Tím podpory zákazníkov je ľahko dostupné 24/7 a veľmi rýchlo reaguje na otázky: poslal som im e-mail a odpoveď som dostal do menej ako dvoch hodín.

penumos

Okrem toho má predajca aj pomerne podrobná vedomostná základňa.

Ako sa Penum prispôsobuje konkurencii?

Hostingová spoločnosť Penum Limited je ideálnym poskytovateľom hostingu pre malé i veľké podniky. Hostiteľské plány však prichádzajú so značnými obmedzeniami, vďaka ktorým sú nevhodné pre podniky, ktoré vyžadujú neobmedzené riešenia hostenia. S dátovými centrami v USA a Európe má Penum Limited kapacitu na umiestnenie podnikov z prakticky akéhokoľvek regiónu sveta.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Denné zálohy s bezplatnou obnovou
 • 99% záruka prevádzkyschopnosti siete s plánom kompenzácie
 • Lacné hostingové plány s flexibilnými fakturačnými cyklami
 • K dispozícii je vysoko pohotová podpora zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Zápory

 • Žiadne náhrady za dedikované servery a servery VPS
 • Plány majú pozoruhodné obmedzenia funkcií
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me