PCextreme Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

Holandská webhostingová spoločnosť PCextreme ponúka hostingové služby od roku 2003 a postupom času sa stále viac presúvajú do priestoru cloud serverov. Fungujú veľmi priehľadným spôsobom, zostávajú cenovo dostupné, pomáhajú svojim zákazníkom najlepšie hostingové riešenia a hrdí na to, že neprekonali technické znalosti svojich výrobkov.


PCextreme má viacero umiestnení dátových centier po celej Európe a USA a pôsobí v holandčine a angličtine.

PCextreme

Funkcie a jednoduché použitie

Hoci nemajú najväčší sortiment produktov, najmä pre webhosting, táto spoločnosť sa za to snaží číra kvalita svojich služieb, medzi ktoré patria:

 • Registrácia domény (nie je zahrnutá v cene)
 • Zakúpiteľné objekty cloudového úložiska
 • Prídavný ovládací panel
 • zálohy
 • Pokročilá ochrana proti DDoS

PCextreme poskytuje aj niekoľko výkonných nástrojov a služieb na zlepšenie vášho hostenia:

 • DNS & Zdravotné kontroly: Inteligentná služba DNS založená na rozhraní API prostredníctvom servera Aurora DNS. Môžete ho použiť na správu svojich zón a záznamov DNS a na vykonanie viacerých zdravotných kontrol HTTP / HTTPS / TCP s automatickým smerovaním na zdravé servery..
 • Vyrovnávač zaťaženia vyrovnávacej pamäte: Tento balík je dodávaný s niekoľkými veľkými nástrojmi na zvýšenie výkonu vašich stránok, vrátane vyrovnávača zaťaženia, ktorý distribuuje návštevnosť vašich stránok z viacerých serverov. Obsahuje tiež kontroly stavu, lakovanú vyrovnávaciu pamäť, predvolený šifrovací certifikát SSL a podporu protokolu HTTP / 2.

Najlepšie na PCextreme je skvelý hardvér a infraštruktúra na ktorých sú založené ich servery. Súkromné ​​servery používajú technológiu hypervisor na trojnásobnú replikáciu údajov (od spoločnosti Ceph) takmer bezkonkurenčná dostupnosť a výkon. Všetky ich servery tiež používajú úložisko SSD pre vyššiu rýchlosť zápisu na disk. Produkty môžu byť kedykoľvek zväčšené a aktualizované a poskytujú hosťovacie šablóny pre optimálne konfigurácie od začiatku. Pridajte k tomu, že môžete hosťovať svoje servery vo viacerých dátových centrách a máte silnú kombináciu.

Ceny a podpora

Predchádzajúce ponuky farebných služieb spoločnosti PCextreme boli prerušené hneď, ako sa teší na budúcnosť, keď je všetko založené na cloudovej technológii. Bohužiaľ neponúkajú pre svoje produkty typu cloud, VPS a stojanové vesmírne služby možnosti fakturácie ani záruky vrátenia peňazí. Namiesto toho tieto plány jednoducho poskytujú dobrá hodnota za to, čo platíte z hľadiska hardvéru a spoľahlivosti:

 • Web hosting: K dispozícii ako bezplatná možnosť a platený program. Bezplatná verzia prichádza s iba 0,15 GB úložného priestoru a 5 GB šírky pásma, zatiaľ čo platený plán je dodávaný s 15 GB úložného priestoru, 150 GB šírky pásma a certifikátom SSL. S týmto získate 14dennú záruku vrátenia peňazí.
 • Cloudové servery: Vysoko konfigurovateľné cloudové servery vám umožňujú vybrať si množstvo pamäte RAM medzi 512 MB až 64 GB, ako aj to, či chcete úložisko SSD s kapacitou 20 GB alebo 50 GB. Od 4 GB RAM sa môžete rozhodnúť pre drahšie servery s vysokou dostupnosťou. Šírka pásma sa pohybuje od 1 do 10 TB v závislosti od vášho výberu.
 • Cloud VPS: Súkromné ​​cloudové servery sa poskytujú a oceňujú individuálne. Môžete si vybrať z viacerých dátových centier v rôznych krajinách, ako aj medzi štandardnou možnosťou a možnosťou vysokej dostupnosti. Servery fungujú na technológii hypervisor s pripojením 10 GB a úložiskom SSD s redundanciou RAID.
 • Rack Space: V ich špičkových dátových centrách si môžete prenajať polosúkromný stojan.

PCExtreme ponúka nepretržitú technickú podporu so všetkými ich hostingovými produktmi. To je okrem ich špecializovaní technici monitorujúci servery vo svojich dátových centrách vo dne iv noci. K tímu podpory sa môžete dostať e-mailom, lístkom alebo telefonicky. Reakčné časy sa veľmi líšia: od rýchlych po vôbec nie. Zamestnanci sú kompetentní, ale nie tí najpríjemnejší, s ktorými som sa stretol.

Ako sa PCextreme prispôsobuje konkurencii?

Aj keď pravdepodobne nie je najlepším poskytovateľom webhostingu, spoločnosť PCextreme ponúka celý rad inovatívnych, napriek tomu solídnych riešení cloudových serverov založených na špičkových technológiách sieťovej infraštruktúry. Najlepšie je, že nestojí to zem.

Pros

 • Základná možnosť bezplatného webhostingu
 • Výkonné cloudové servery s vysokou dostupnosťou
 • Dostatok zariadení distribuovaného dátového centra
 • Obrovská ponuka balíkov vyhovujúcich rôznym potrebám a požiadavkám

Zápory

 • Relatívne nízke záruky dostupnosti 99%
 • Iba dva plány webhostingu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me