Panthur Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

Panthur baňaPanthur je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo Panthur je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Je zaujímavé, že austrálsky Panthur začal ako bezplatná hostingová služba. V roku 2009 sa stali tak populárnymi, že sa rozhodli ísť komerčne a začať predávať profesionálne hostingové riešenia. Ich cieľom je ponúknuť veľmi modernú hostingovú službu, ktorá poskytuje všetko, čo potrebujete na hosťovanie stránok na jednom mieste, ako aj nepretržitú podporu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.. V apríli 2017 ich získali hostopia so sídlom v USA.

Funkcie a jednoduché použitie

Cieľom spoločnosti Panthur je poskytnúť vám riešenie typu všetko v jednom, ktoré zaistí, že sa nemusíte uchýliť k platformám tretích strán.. Poskytujú teda bezplatne všetky nasledujúce položky:

 • Certifikát SSL zadarmo
 • Doména zadarmo
 • E-mailové účty a správa
 • Zálohy pomocou tlačidla Obnoviť

Panthur-funkcie

Nasledujúce funkcie sú skvelými dôvodmi na registráciu pre rôzne typy ich hostenia:

 • Cloudflare a Railgun: Všetky produkty sú dodávané s technológiou Cloudflare a Railgun na ochranu vašej domény a Railgun na zlepšenie výkonu.
 • Tvorca webových stránok Pro: Panthur poskytuje RVSiteBuilder zadarmo so všetkými plánmi. Je to trochu starý, ale stále slušný nástroj.
 • Biely štítok pre predajcov: Jedná sa o celkom jedinečnú službu, ktorá pomáha predajcom vytvárať vlastné zážitky pre svojich zákazníkov pomocou serverov súkromných mien.
 • Podpora Magento: Stealth hosting prichádza s LiteMage, ktorý vám pomôže zvýšiť výkonnosť stránok Magento, ak to práve používate.

Svoje SSL, doménu, e-mailové účty a zálohy môžete spravovať na jednom kontaktnom mieste. Medzi poskytovateľmi služieb môže byť fuška. RVSiteBuilder nie je najväčší nástroj na vytváranie webových stránok, ale svoju prácu zvládne. Ak je to viac podľa vašich predstáv, môžete nainštalovať WordPress.

Ceny a podpora

Spoločnosť Panthur je našťastie veľmi cenotvorná. Plány sú organizované v rámci webhostingu Economy pre jednotlivcov alebo malé spoločnosti, podnikania Business Web Hosting pre stredné a veľké spoločnosti a Stealth Web Hosting pre webové stránky zamerané na podnikanie alebo elektronický obchod. K dispozícii je tiež niekoľko predajných plánov.

Celkovo je cena veľmi lacná za to, čo dostanete, dokonca aj keď ich plány Stealth zostávajú pod 200 dolárov. Každý produkt obsahuje certifikáty SSL, zálohy, podporu, 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a neobmedzené e-mailové účty a databázy SQL. Všetky programy môžu byť fakturované mesačne, polročne a až 5 rokov pri dlhších programoch so zľavou.

 • Ekonomický webhosting: Tri plány počnúc úložiskom 2 GB, šírkou pásma 100 GB, 0 doménami addon až do 10 GB, 500 GB a 5.
 • Obchodné webhostingové služby: Tri plány, z ktorých všetky majú neobmedzenú šírku pásma. Z úložiska s kapacitou 2 GB a 10 domén s doplnkami ide na domény s kapacitou 100 GB a neobmedzené. Výkon hardvéru sa tiež zvyšuje v porovnaní s plánmi hospodárnosti.
 • Stealth Web Hosting: Tri plány s neobmedzenou šírkou pásma a addon doménami. Úrovne ukladania od 25 GB do 75 GB. Výkon hardvéru sa ďalej zvyšuje.
 • Webhosting predajcu: Podobná štruktúra cenového plánu ako hosting Stealth s väčším úložným priestorom, službami Whitelabel a ďalšími účtami cPanel – v podstate všetko, čo potrebujete na spustenie služby predajcu.

Panthur-support

Ak narazíte na problém a nechcete ho vyriešiť sami, určite nemáte dostatok zdrojov. Poskytujú tak rozsiahlu vedomostnú základňu, ako aj knižnicu videonávodov pre takmer čokoľvek. Ak potrebujete podporu, môžete využiť systém predaja vstupeniek 24/7, ich Austráliu, Nový Zéland alebo medzinárodnú telefónnu linku, alebo ich priamo poslať e-mailom. Čas odozvy je vo všeobecnosti dobrý na všetkých kanáloch. Nemali by ste čakať viac ako pár hodín, kým dostanete odpoveď pomocou systému predaja lístkov.

Koľko stojí Panthur? Panthur ponúka plány od 5 do 150 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán Panthur by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Panthur vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Panthur tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Panthur? Panthur nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Panthur je malý poskytovateľ satelitných služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Panthur zodpovedá konkurencii?

Najväčší problém pre medzinárodných používateľov je, že dátové centrá spoločnosti Panthur sídlia v Austrálii, ktorá je vzdialená v globálnom meradle. S bezplatným prístupom k službe Cloudflare & Railgun, môžete bojovať s akýmkoľvek problémom s výkonom. Inak poskytujú vynikajúce služby s vynikajúcimi cenami a funkciami.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Moderná a ľahko použiteľná platforma
 • Priame cenové plány
 • 24/7 Podpora vstupeniek a telefónov
 • Skvelé funkcie pre konkrétne typy hostingu

Zápory

 • Dátové centrá iba v Austrálii
 • Niektoré sťažnosti zákazníkov po nedávnom prevzatí
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map