Osiris Communications Review 2020 – Prečo je to vaša najlepšia stávka

osiris mainOsiris Communications, americká webhostingová spoločnosť so sídlom v Scottsdale v Arizone. Bola založená v roku 1997 a poskytuje hostingové služby a registráciu domén. Medzi jeho hostiteľské plány patria: zdieľaný, Linux a Windows VPS, vyhradený hosting a hostenie kolokácie servera. Jeho serverové centrum sa nachádza v San Jose, v budove zdieľanej s hlavnou chrbtovou kosťou internetu, ktorá sa používa pre väčšinu západných Spojených štátov, a webová stránka je v angličtine..


Funkcie a jednoduché použitie

osiris 1

Osiris Communications ponúka zdieľané, VPS a špecializované hostingové plány, ako aj kolokáciu serverov pre komerčných poskytovateľov. Pre zdieľaný hosting začiatočník plán prichádza s 1 GB miesta na disku, 10 GB prenosovej šírky pásma, 10 e-mailových schránok a tromi databázami MySQL. Pre zákazníkov, ktorí potrebujú viac údajov, môžu pristupovať k internetu rozpočet alebo profesionálny plány. Obe funkcie obsahujú neobmedzené poštové schránky a subdomény. Rozpočtový plán ponúka 50 GB úložného priestoru a 1 000 GB šírky pásma, zatiaľ čo profesionálny plán ich zvyšuje na 200 GB úložného priestoru a 5 000 GB prevádzkovej šírky pásma. Medzi ďalšie ponúkané funkcie patrí:

 • 99,99% dostupnosti
 • SSL certifikát
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Tvorca webových stránok
 • Ovládací panel
 • Automatická inštalácia softvéru
 • Garancia vrátenia peňazí
 • phpMyAdmin
 • MySQL databázy

Zdieľané plány prichádzajú s inštaláciou populárneho softvéru jedným kliknutím, ktorý obsahuje výkonné nástroje ako WordPress, CloudFlare a phpBB.. To znamená, že môžete mať profesionálny, rýchly a zabezpečený web rýchlo a ľahko – dokonca aj s členom fóra, ak si to želáte..

Okrem programu WordPress alebo iných zahrnutých možností CMS môžete použiť aj zahrnutý nástroj na tvorbu webových stránok. Tento bezplatný nástroj vám umožňuje vytvoriť webovú stránku s dôležitými funkciami, ako napríklad mobilná optimalizácia, tlačidlá integrovaných sociálnych médií a nástroje elektronického obchodu. Existujú aj témy webových stránok špecifických pre dané odvetvie.

Ceny a podpora

Osiris Communications

Ceny za hosting servera Osiris Communications sú vo všeobecnosti konkurencieschopné av rovnakom rozsahu popredných poskytovateľov hostingu v USA. Ak je platený mesačne, základný zdieľaný plán je o pár dolárov viac ako najlacnejšie hostiteľov, ale je stále spravodlivá, pokiaľ ide o úroveň údajov, ktoré dostanete. Pri porovnávaní poskytovateľov iné spoločnosti často ponúkajú nižšiu cenu za prvý mesiac alebo zúčtovacie obdobie, ale potom ju zvyšujú. Plány spoločnosti Osiris Communication sú priamejšie, ak cena, ktorú si teraz zaregistrujete, bude cena, ktorú zaplatíte budúci mesiac alebo budúci rok (v závislosti od vašej fakturačnej frekvencie).

Skutočná hodnota je však v dlhodobých dohodách tejto spoločnosti. Za zdieľané programy je možné platiť mesačne, štvrťročne, ročne, každé dva roky alebo tri roky. Zľavy, ktoré ste dostali pri zvyšovaní dĺžky obdobia, sú významné. Z nákladov na mesačný plán na základnej úrovni, zvýšenie na štvrťročný plán prinesie 17% úspory. Z mesačného na ročný platobný plán prináša zhruba 33% úsporu. Prechod na trojročnú dohodu prinesie v porovnaní s mesačným plánom úspory približne 58%. Toto sú zľavy dostupné v čase písania tohto prehľadu.

S týmito dlhodobými zľavami môže byť rozumné rozhodnúť sa pre dlhšiu dohodu a ak by veci nefungovali, existuje záruka vrátenia peňazí. Upozorňujeme, že táto záruka sa vzťahuje na prvých 30 dní vášho plánu a vylučuje napríklad registráciu domény.

Podpora pre Osiris Communications sa rieši prostredníctvom predaja lístkov e-mailom a telefonicky. Zákaznícky servis je v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni a je riešený na základe priority. Môj e-mail s dopytom po predaji bol nasledujúci pracovný deň zdvorilo spracovaný.

Ako sa Osiris Communications vyrovná konkurencii?

Osiris Communications ponúka solídny výber hostingových plánov pre rôzne potreby používateľov. Jej spoločné plány sú cenovo dostupné, najmä ak sa rozhodnú pre dlhodobejšiu dohodu. Funkcie a povolené údaje by mali byť dostatočné pre väčšinu základných používateľov. A 30-dňová záruka vrátenia peňazí poskytuje pocit istoty, najmä ak sa rozhodnete pre jeden z dlhších hostiteľských programov.

pre

 • Plná záruka 99,99% dostupnosti
 • Automatická inštalácia populárneho softvéru
 • K dispozícii je viacero certifikátov SSL
 • Vrátane záruky vrátenia peňazí

oklamať

 • Podpora chatu nie je k dispozícii
 • S hosťovaním nie je k dispozícii žiadna bezplatná doména

Prepnite na pevný hosting pomocou komunikácie Osiris

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me