NixiHost Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

NixiHost-overview1Ak ste v zhone, a len chcete mať spodný riadok: za rovnakú cenu ako NixiHost môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


NixiHost bola založená začiatkom roku 2007 skupinou profesionálov z oblasti hostingu, ktorí boli unavení z riešenia zlyhaní popredných spoločností poskytujúcich webhosting. Dnes táto spoločnosť so sídlom v Houstone ponúka rôzne služby webhostingu (zdieľané, VPS, špecializované a predajcu) spolu s doménovými službami, certifikátmi SSL a bezplatným hostingom DNS..

Webové stránky NixiHost sú v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

NixiHost ponuky dva spoločné plány hosťovania: základné a profesionálny. základné plán je ideálny pre fandov, blogerov a startupov a dodáva sa s:

 • Jedna doména
 • Nemerané úložisko SSD a šírka pásma
 • Neobmedzené subdomény, FTP účty a e-mail hosting
 • cPanelový ovládací panel
 • Mariadb / MySQL
 • Viac verzií PHP (5.6 a 7.x)
 • Šifrujme podporu SSL

Ideálne pre profesionálnych blogerov a obchodníkov s elektronickým obchodom profesionálny plán prichádza s neobmedzeným počtom domén, zrýchlenými službami HTTP a komerčnou úrovňou Comodo alebo Šifrujme SSL certifikáty.

Oba plány zahŕňajú Softaculous auto-installer s viac ako 50 skriptmi na inštaláciu WordPress, joomla, AbanteCart, phpBB, a mnoho ďalších aplikácií jediným kliknutím.

NixiHost ponuky DDoS a ochrana proti vniknutiu proti hackerom a botnetom prostredníctvom nepretržitého monitorovania bezpečnosti servera. to je SSD na serveri nakonfigurovaný vo vysokorýchlostnom, redundantnom, Pole RAID poskytujú ochranu proti strate údajov v prípade zlyhania jednotky. Záruka 99,9% dostupnosti poskytované spoločnosťou NixiHost sú vítané, ale v skutočnosti sú nižšie ako priemer v priemysle.

Okrem zdieľaných plánov hostenia ponúka NixiHost dva plány hostenia predajcu, päť plánov VPS, a štyri plány vyhradených serverov.

Tento predajca poskytuje granty plný prístup root svojim zákazníkom VPS a vyhradeným serverom, aby im dali úplnú kontrolu nad svojimi servermi. Dedikovaný server zákazníci tiež získať bezplatná licencia WHMCS integruje správu serverov, podporu a fakturáciu do jednej platformy.

Ceny a podpora

NixiHost je zdieľané plány hostenia sú drahé, pričom jeho základný plán je viac ako dvojnásobok priemeru v priemysle. Plány v USD môžete platiť prostredníctvom služby PayPal alebo kreditnou / debetnou kartou v mesačných, štvrťročných, polročných, ročných, dvojročných alebo trojročných fakturačných cykloch. Všetky fakturačné cykly pre Profesionálny plán (okrem trojročného fakturačného cyklu) bezplatná registrácia domén.

30-dňová záruka vrátenia peňazí sľubuje splatiť všetky nepoužité mesiace každému zákazníkovi, ktorý zaplatil vopred za rok, ale chce zrušiť zmluvu. Nevzťahuje sa to na plány VPS, dedikované hostingové služby alebo iné vlastné hostingové balíčky.

Tí, ktorí hľadajú zdroje svojpomoci, nájdu NixiHost’s rozsiahla vedomostná základňa veľmi užitočné. Prípadne môžete kontaktovať spoločnosť NixiHost’s zákaznícka podpora prostredníctvom online formulár alebo a podpora lístkového systému. Keď som vyskúšal systém lístkov, dostal som odpoveď do 10 minút:

NixiHost-overview2

Koľko stojí NixiHost? NixiHost ponúka viacnásobné programy od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán NixiHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. NixiHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti NixiHost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti NixiHost? NixiHost nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že NixiHost je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako NixiHost zodpovedá konkurencii?

Ak vám nevadí zaplatiť cenu za spoľahlivý hosting podporovaný podporou USA, môžete sa pozrieť na plány spoločnosti NixiHost..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • 12 rokov praxe v priemysle
 • Podpora založená 24 hodín denne, 7 dní v Houstone
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Bezplatná doména s plánom „Profesionál“

Zápory

 • Nízka 99,9% záruka dostupnosti
 • Obmedzené možnosti platby
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me