NetNation Review 2020 – Čo potrebujete vedieť

NetNationNetNation je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo NetNation je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


NetNation alebo NetNation Communications Inc. je priekopníkom v oblasti webhostingu, dedikovaných serverov, riešení kolokácie a registrácie doménových mien. Spoločnosť siaha až do roku 1997, ale v roku 2003 sa zlúčila so spoločnosťou Hostway Corporation. Kým v USA je jej domácou základňou, tento poskytovateľ má pozoruhodné zastúpenie aj vo viac ako 130 ďalších krajinách vrátane Kanady, Bulharska, Gruzínska a Spojených štátov. kráľovstvo. Ich webová stránka je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Široká škála riešení hostenia NetNation zahŕňa nasledujúce štandardné funkcie:

 • Nemeraná šírka pásma
 • 24/7 neobmedzený prístup k FTP
 • Rootový prístup
 • Správa DNS
 • Štatistika premávky; grafická štatistika použitia
 • POP3 / Overené SMTP
 • Prístup k nespracovanému súboru denníka
 • SSL šifrovanie
 • Webový ovládací panel

NetNation vlastní moderné americké a kanadské dátové centrá ktoré poskytujú svetový hosting pre zákazníkov. Pre rýchle a spoľahlivé smerovanie prenosu majú viacnásobné pripojenia k hlavným internetovým nosným sieťam, ktoré prichádzajú s pripojeniami OC-12 a Gigabit Ethernet. Redundantné dátové centrá N + 1 zahŕňajú aj niekoľko systémov HVAC a redundantný výkon, ktorý zvyšuje výkon a udržuje ich systémy nepretržité..

NetNation poskytuje riešenia pre spravované hostingové riešenia všetkých veľkostí. Či už máte komplexné požiadavky na server alebo hľadáte flexibilitu a vysoký výkon, zdá sa, že tento dodávateľ má to, čo potrebuje, aby poskytoval vynikajúci hosting pre vaše podnikanie..

Hostingové riešenia spoločnosti NetNation sú dostupné ako štyri balíčky Linux alebo Windows s funkciami, ako je 150 MB až 1500 MB miesta na disku a 5 až 200 e-mailových účtov POP3 / SMTP. NetNation neposkytuje žiadne zálohovacie služby; tvrdia, že klienti sú zodpovední za svoje vlastné údaje a mali by si vziať vlastné nezávislé zálohy, aby nedošlo k strate údajov.

Upozorňujeme, že služby kolokácie spoločnosti NetNation sú ponúkané iba v americkej Tampe materskou spoločnosťou Hostway Corporation.

Ceny a podpora

NetNation je hosting plány sú za primeranú cenu a obsahujú skvelé funkcie a nástroje ktoré vám pomôžu vytvoriť a udržiavať vaše webové stránky. Môžeš nákupné plány v štyroch fakturačných cykloch – mesačne, štvrťročne, polročne a ročne – a vy získať zľavu ak sa zaviažete na polročné alebo ročné predplatné. Existuje a 30-dňová záruka vrátenia peňazí, a spoločnosť tvrdí, že má dostupnosť siete 100% dostupnosti.

Tím podpory spoločnosti NetNation môžete kontaktovať e-mailom, priamym rozhovorom, telefonicky alebo odoslaním podpory lístok. Aj keď táto spoločnosť tvrdí, že „vynikajúca podpora zákazníkov k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni,„Musím to priznať trvalo mi to niekoľko pokusov počas niekoľkých dní pripojiť sa k zástupcovi podpory. Trvalo im potom dva týždne, kým vyriešili problém, ktorý sľúbili vyriešiť v priebehu niekoľkých dní. Ak dávate prednosť sebe samému, čoskoro uvidíte, že majú pekne vyzerajúca vedomostná základňa značky Hostway.

NetNation

Koľko stojí NetNation? NetNation ponúka plány od 12 do 60 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán NetNation by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Program NetNation vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z NetNation tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti NetNation? NetNation nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že NetNation je malý poskytovateľ služieb hostingu v radare. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa NetNation zhoduje s konkurenciou?

Ak hľadáte hostingové riešenia pre webové stránky náročné na zdroje, sieť NetNation by mala byť na začiatku zoznamu. Majú hostiteľské programy bohaté na funkcie, ktoré sú vhodné pre webové stránky elektronického obchodu a malé a stredné podniky. Ich zlá podpora znamená, že ich riešenia by najlepšie poslúžili podnikom s odbornou spôsobilosťou na riešenie ich vlastných problémov s hostovaním.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Redundantné napájanie pre vysokú dostupnosť a nepretržitý výkon
 • 100% záruka prevádzkyschopnosti siete
 • Operačné systémy Linux a Windows
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Žiadne zálohovacie služby
 • Pomalá a nespoľahlivá podpora zákazníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map