Nestify Review 2020 – oplatí sa to?

NestifyNestify je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Tím, ktorý strávil viac ako desať rokov budovaním infraštruktúry pre spoločnosti z rebríčka Fortune 500, sa v spoločnosti Nestify dozvedel dôležitosť uptime a výkonového inžinierstva. Ich vlastné požiadavky na hosťovanie a škálovateľnosť pripravili pôdu pre založenie spoločnosti Nestify v roku 2014.

Dnes táto spoločnosť so sídlom v Texase ponúka riadený hosting WordPress, hosting WooCommerce, hosting VPS a hosting agentúr, plus bezplatné migračné služby WordPress. Vďaka kvalifikovanej a efektívnej technickej podpore, ktorá podporuje spoľahlivé hostingové služby, získala spoločnosť Nestify dôveru mnohých zákazníkov, od súkromných spoločností a verejných spoločností až po neziskové organizácie..

Webové stránky spoločnosti Nestify sú v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Nestify

Upresnite ponuky tri riadené plány hostenia – Štartér, osobný a profesionálny – pre ktoré môžete použiť Hosting na WordPress alebo Hosting spoločnosti WooCommerce. Niektoré z pozoruhodných funkcií riadených plánov hostenia sú:

 • 5 GB až 40 GB úložného priestoru SSD
 • Šírka pásma 500 GB
 • Pracovné prostredie (na niektorých plánoch)
 • Kapacita zvládnuť 10 000 až 150 000 mesačných návštev
 • Podpora PHP 7
 • Podpora pre vlastné skripty PHP
 • Bezplatná migrácia SSL, CDN a webových stránok
 • Automatické denné zálohy

Hosting plány prísť denné bezpečnostné kontroly za zraniteľné miesta, nezabezpečené doplnky a ochranu pred hackermi. Získate tiež WP-CLI, ktoré môžete použiť na konfiguráciu inštalácií viacerých miest, aktualizáciu doplnkov a oveľa viac, okrem použitia webového prehľadávača.

S výnimkou plánu Starter plány spoločnosti Nestify poskytujú pracovné prostredie ktoré replikuje vaše produkčné prostredie (rovnaké nastavenia, softvér a hardvér), takže si môžete vyskúšať kód webovej stránky pred uvedením do výroby. Vytvorenie pracovného prostredia alebo vykonanie zmien vo výrobe vyžaduje iba jedno kliknutie z konzoly.

Pokračovanie v rozvojovej téme, Nestify’s prispôsobiteľný softvérový balík poskytuje podporu Git push, SSH prístup a CLI nástroje, takže si môžete vychutnať úplnú kontrolu nad každou funkciou vášho kódu. Keď požadujete ďalšie softvérové ​​vybavenie, mali by ste zistiť, že táto spoločnosť nikdy neblokuje žiadne témy, doplnky alebo funkcie.

Aplikácia Nestify uloží všetky databázy a súbory SSD disky s RAID-10 konfigurácia na zabezpečenie rýchlych rýchlostí čítania / zápisu a odolnosti. prémiové CDN ďalej zvyšuje rýchlosť načítania stránky a pomáha zabezpečiť vaše stránky pred útokmi. Tieto opatrenia sa spoja, aby vám poskytli 99,99% záruka dostupnosti.

Okrem ponuky Hosting spoločnosti WooCommerce, Nestifikujte tiež automaticky optimalizuje váš internetový obchod zabezpečiť rýchlejšie načítanie a efektívnejšie transakcie. Pre agentúry, ktoré hosťujú a spravujú klientske webové stránky, poskytuje rozhranie REST API spoločnosti Nestify programový prístup k funkciám správy webových stránok.

Na doplnenie svojich ponúk poskytuje spoločnosť Nestify štyri plány VPS.

Ceny a podpora

Plán na správu hostiteľa spoločnosti Nestify je jeden z najlacnejších nájdete na trhu. Ponúka takmer všetko, čo potrebujete, okrem oddychového prostredia. Plány v amerických dolároch môžete platiť kreditnou kartou mesačne alebo ročne pomocou ročná možnosť poskytujúca vám malú zľavu z mesačnej bezplatnej služby.

7-dňová bezplatná skúšobná verzia vám umožní vyskúšať si pred vami a potom „položiť žiadne otázky“ 30-dňová záruka vrátenia peňazí vám dáva celý mesiac na odchod, ak nie ste úplne šťastní.

Môžete kontaktovať spoločnosť Nestify Tím zákazníckej podpory 24/7 prostredníctvom e-mailu a živého rozhovoru a Rýchle odpovede sa mi páčili, keď som testoval kanál živého rozhovoru:

Nestify

V blogu spoločnosti Nestify sa nachádza niekoľko informatívnych článkov a niekoľko príspevkov podobných výučbe, čo by sa malo ukázať ako užitočné pre kohokoľvek, kto hľadá zdroje na svoju podporu. Aj keď spoločnosť má aj vedomostnú základňu, pozostáva takmer výlučne z krátkych otázok a odpovedí. celkovo, zdroje na svoju podporu sú trochu sklamaním.

Koľko stojí Nestify? Nestify ponúka plány od 8 do 50 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán spoločnosti Nestify by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Nestify vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Nestify tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Nestify? Nestify nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Nestify je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Nestify prispôsobí konkurencii?

Ak hľadáte spoľahlivý, lacný a bezkonkurenčný hosting pre WordPress a WooCommerce, Nestify by mohla byť dobrá voľba.

Nestify môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Špecialista na WordPress a WooCommerce
 • 99,99% záruka dostupnosti
 • 7-dňová bezplatná skúšobná verzia
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Iba päť rokov praxe v priemysle
 • K dispozícii sú iba mesačné a ročné fakturačné cykly
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map