My True Host Review 2020 – skrytý drahokam

MyTrueHost-overview1MyTrueHost je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo MyTrueHost je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Spoločnosť MyTrueHost bola založená v roku 2011 a je špičkovým registrátorom domén a webhostingovou službou, ktorá sa zaoberá aj servermi VPS a dedikovanými servermi. Slúži tisícom klientov zo Spojených štátov, Veľkej Británie, Austrálie, Kanady, Indie a mnohých ďalších krajín z celého sveta. Ponúka veľa neobmedzených funkcií, ktoré podporuje silný tím zákazníckej podpory.

Funkcie a jednoduché použitie

S MyTrueHost získajú klienti úžasnú zbierku nástrojov a funkcií, ktoré uľahčujú ich webhosting. Medzi tie, ktoré stojí za zmienku, patria:

 • Neobmedzené subdomény
 • Neobmedzená šírka pásma
 • 24/7 zákaznícka podpora
 • Neobmedzený počet účtov FTP
 • Neobmedzený počet e-mailov
 • Bezplatné servery so súkromným menom
 • cPanel ovládací panel
 • PHP, Perl / CGI

MyTrueHost nezmieňuje svoje slová, keď hovorí, že ponúka vysoko výkonné plány hostenia. Hostiteľské služby sú poháňané superrýchlymi servermi, ktoré kombinujú rýchlosť procesorov Intel Core 2 Duo E700 a veľkú 32 GB RAM spojenú s portmi ETH s kapacitou 1 000 MB / S. Pridajte k tomu výkonný disk SSD do tohto ekosystému a pochopíte, prečo je doba prevádzky 99,9%.

Používatelia zdieľaného hostingu majú prístup k bezplatnému nástroju na tvorbu webových stránok s viac ako 600 krásne navrhnutými šablónami, ktoré môžu použiť na vytváranie moderných a profesionálne vyzerajúcich webových stránok. S Softaculous majú navyše možnosť nasadiť stovky skriptov CMS vrátane WordPress, Drupal a Magento..

Zatiaľ čo iné spoločnosti ohromujú používateľov pomocou vlastných ovládacích panelov, MyTrueHost udržuje jednoduché veci pomocou užívateľsky prívetivého cPanel. Tento panel integruje mnoho funkcií, ako je správca domény, PhpMyAdmin, SSL zadarmo, správca súborov a e-maily. Takmer všetky tieto nástroje majú sprievodcov krok za krokom, čo odstraňuje problémy so správou zdrojov hostingu..

Ceny a podpora

MyTrueHost ponúka lacné hostingové plány bez toho, aby obetoval niektoré funkcie, čo nie je v hostiteľskom priemysle bežné, keď poskytovatelia dávajú jednou rukou a berú si druhú. A to hovorí o jej politike čestnosti. Zákazníci tiež získavajú prístup k mnohým neobmedzeným možnostiam v rámci svojich zdieľaných hostingových plánov, VPS a dedikovaných serverov.

Počnúc mesačným alebo polročným plánom z bronzu si môžete prispôsobiť platinu a odomknúť ďalšie funkcie. K dispozícii je tiež možnosť prihlásiť sa na dva alebo tri roky. Vyskúšajte 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na vyskúšanie svojho hostingu. Podporované sú PayPal a všetky hlavné kreditné a debetné karty.

Pomalý čas odozvy zákazníka je pre každého zákazníka prekážkou. Zákaznícka podpora MyTrueHost 24/7 je vždy k dispozícii na pomoc prostredníctvom e-mailu, živého chatu, lístkov s podporou a telefonicky. Keď som im poslal správu v priamom prenose, nemusel som dlho čakať na reakciu na podporu zákazníkov. K dispozícii je tiež vedomostná základňa bohatá na zdroje, ktorá by vám mala pomôcť vyriešiť jednoduché problémy s hosťovaním sami.

MyTrueHost-overview2

Koľko stojí MyTrueHost? MyTrueHost ponúka plány od 1 do 7 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán MyTrueHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. MyTrueHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti MyTrueHost tu.
Aká dobrá je podpora zákazníkov MyTrueHost? MyTrueHost nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že MyTrueHost je malý poskytovateľ radaru pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa MyTrueHost vyrovná konkurencii?

S fantastickým tímom podpory zákazníkov sa spoločnosť MyTrueHost snaží poskytovať svojim zákazníkom vysoko výkonné webhostingové riešenia za cenu, ktorú si konkurenti jednoducho nemôžu porovnať..

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Spoľahlivá webhostingová služba
 • Cenovo dostupné plány hostenia s mnohými funkciami
 • Žiadne skryté poplatky
 • Moderné dátové centrum a servery

Zápory

 • Obmedzené umiestnenia servera
 • Žiadne možnosti hostenia systému Windows
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me