MVPS Review 2020 – oplatí sa to vyskúšať?

MVP-overview1Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako MVPS môžete získať oveľa lepšie servery s podporou 24/7 s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť MVPS bola založená v roku 2018 a je mladá spoločnosť, ktorá sa špecializuje na plány virtuálneho súkromného servera (VPS). Počas svojho krátkeho pôsobenia prilákala MVPS armádu nasledovníkov vďaka svojej odhodlanosti ponúkať bezpečné, spoľahlivé a vysokovýkonné riešenia VPS. To sa odráža v online recenziách jej zákazníkov.

Táto spoločnosť má sídlo na Cypre a používa servery umiestnené v Holandsku, Nemecku a Francúzsku. Webová stránka MVPS je v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Ako už názov napovedá, MVPS ponúka iba riešenia VPS. Štyri plány VPS umožňujú zákazníkom vybrať si uprednostňované umiestnenie operačného systému a servera v mieste nákupu.

Zákazníci MVPS sa môžu tešiť na nasledujúce funkcie:

 • 99,98% dostupnosti
 • Až 200 GB miesta na disku SSD
 • Šírka pásma od 3 TB do 40 TB
 • Automatické zálohovanie trikrát týždenne

Zákazníci majú úplnú kontrolu nad automatickými zálohami, vybrať, kedy sa majú stať počas týždňa. Automatické zálohovanie môžete vypnúť prostredníctvom ovládacieho panela servera a namiesto toho môžete vykonať manuálne zálohovanie.

Môžete si vybrať jednu z možností cPanel plány ak chcete tento ovládací panel od začiatku, alebo môžete vybrať a štandardný plán VPS a nainštalujte cPanel sami (alebo požiadajte MVPS, aby to urobil za poplatok). Môžeš nainštalujte zadarmo WordPress.

MVPS používa QEMU KVM virtualizátor, ktorý je distribuovaný na veľkom množstve serverov, aby zákazníkom poskytoval bohaté skúsenosti s virtualizáciou. To pomáha udržiavať Záruka 99,98% dostupnosti, a použitie SSD disky zaisťuje vysoký výkon servera.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, servery MVPS majú Ochrana DDoS vstavaný.

Ceny a podpora

MVPS ponúka nízkonákladové plány VPS. Nezískate bezplatnú doménu a SSL, ktoré by ste zvyčajne získali pri zdieľanom webhostingu, ale ceny sú dobré pre funkcie VPS, ktoré získate. Môžete platiť mesačne, šesťmesačne alebo ročne 10% a 20% zľavy (v tomto poradí) na dve dlhšie obdobia.

Tam je žiadna záruka vrátenia peňazí, ale v pravidlách pre vrátenie platby sa uvádza, že môžete požiadajte o vrátenie platby do troch dní od uskutočnenia platby. Môže sa však stať, že nedostanete náhradu kvôli šírke pásma, ktorú ste použili v danom období.

Tím podpory zákazníkov MVPS je k dispozícii od 9:00 do 21:00 (GMT + 2). je tu žiadna podpora chatu, a telefónne číslo na webovej stránke slúži iba na podporu predaja. Tam sú tiež žiadna vedomostná základňa pre vlastnú podporu, ale to nie je nezvyčajné pre poskytovateľa VPS, ktorý neponúka samoobslužné zdieľané plány hostenia.

Dobrou správou je, že môžete kontaktovať tím podpory tým, že pošlete lístok alebo pošlete e-mail. Za menej ako päť minút som dostal e-mailovú odpoveď:

MVP-overview2

Koľko stojí MVPS? MVPS ponúka plány od 3 do 99 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán MVPS by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. MVPS vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z MVPS tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti MVPS? Spoločnosť MVPS nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že MVPS je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa MVPS zhoduje s konkurenciou?

MVPS je silným konkurentom, ak hľadáte európsky VPS. Ak však hľadáte samoobslužné plány zdieľaného hostenia na nákup úplne online a chcete nepretržitú podporu, mali by ste hľadať niekde inde..

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • K dispozícii je inštalácia aplikácie jedným kliknutím
 • Lacné plány VPS
 • Rýchly výkon servera
 • Ochrana proti DDoS

Zápory

 • Zákaznícka podpora nie je 24/7
 • Žiadne zdieľané plány hostenia
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map