Maxihost Review 2020 – stojí to za to?

Maxihost


Maxihost bol založený v roku 2001 a jeho ústredie sa nachádza v Sao Paule v Brazílii. Trh sa stáva spoľahlivým poskytovateľom hostingu, ktorý ponúka špecializované servery, ochranu DDoS a služby kolokácie pre spoločnosti v Latinskej Amerike. Prevádzky dátového centra dodávateľa sú hostené v Brazílii a USA a poskytujú chrbtovú kosť, prostredníctvom ktorej ponúka svojim zákazníkom vysoko spoľahlivé hostingové služby. Webová stránka Maxihost je k dispozícii v angličtine a portugalčine.

Funkcie a jednoduché použitie

Zdá sa, že Maxihost neponúka typické riešenia zdieľaného webhostingu pre malé a stredné podniky. Namiesto toho ponúka riešenia dátových centier, ktoré zahŕňajú cloudovú platformu pre Bare Metal, služby vlastného nasadenia, služby brány firewall a ochrana DDoS. Tieto riešenia majú nasledujúce základné vlastnosti:

 • 24/7/365 špecializovaná podpora
 • 20TB odchádzajúci prenos
 • Zadarmo prichádzajúci prenos
 • Neobmedzená ochrana DDoS
 • 99,999% záruka dostupnosti
 • Správy o šírke pásma
 • Prístup k IPMI
 • Informačný panel a API

Serverové riešenia Maxihost zahŕňajú výber z oboch Operačné systémy Windows alebo Linux. Používatelia si môžu vybrať medzi ostatnými Ubuntu, Redhat, CentOS, Windows, ESXi a Debian. Jeho hostingové riešenia sú poháňané vysoko výkonnou hardvérovou infraštruktúrou vrátane Úložné servery SSD / SATA od popredných výrobcov, ako sú Supermicro, IBM, HP, Lenovo, Huawei, Quanta a Dell, všetci so zárukou vysokej spoľahlivosti.

Vynikajúcim faktorom o Maxihoste je to, že používa jedinečnú technológiu ako aj najnovšie techniky na ochranu siete používateľov pred útokmi DDoS. Okrem toho má tento predajca svoju sieťovú infraštruktúru prepojenú pomocou káblov z optických vlákien vo všetkých hlavných dátových centrách. To všetko servery sú hostené v dátových centrách umiestnených v USA a Brazílii.

Riešenia Bare Metal na báze cloudu od spoločnosti Maxihost prichádzajú s takmer všetkým, čo vaša firma potrebuje. Od cloudu po dedikované servery môžu zákazníci ľahko nastaviť, nasadiť a spravovať svoje hostiteľské serverové platformy. Tento prístup k vývoju serverov na mieru pomohol stovkám spoločností zefektívniť ich IT infraštruktúru pre vysokú dostupnosť.

Ceny a podpora

Počiatočné ceny servera Maxihost za jeho serverové služby sú pomerne spravodlivé, ale pokročilejšie balíky môžu byť dosť drahé. Hosting plány prísť flexibilné mesačné fakturačné cykly. Ceny týchto hostiteľských balíkov sú uvedené v americký dolár alebo Brazílsky real.

Pretože Maxihost ponúka iba riešenia dátových centier, je to neposkytuje pravidlá pre vrátenie platby. K dispozícii nie sú ani žiadne bezplatné plány ani testovacie obdobia. Napriek tomu predajca sľubuje záruka dostupnosti 99,999% ,čo je o niečo viac, ako je štandardná prevádzková doba 99,9%.

Maxihost

Podpora Maxihost je k dispozícii prostredníctvom telefón, e-mail, live chat alebo kontaktný formulár. Môžete sa tiež prihlásiť na svoj zákaznícky portál, na ktorom budete mať prístup systém predaja lístkov. Všetky hostingové plány Maxihostu prichádzajú so sebou 24/7/365 špecializovaná podpora pomáhať aj v prípade mimoriadnych udalostí.

Maxihost má Centrum pomoci s informovanými článkami a návodmi čo by mohlo byť užitočné pre domácich majstrov.

Koľko stojí Maxihost? Maxihost ponúka viacnásobné programy od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Maxihost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Maxihost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Maxihost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Maxihost? Maxihost nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Maxihost bol malý poskytovateľ služieb radaru. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Maxihost vyrovná konkurencii?

Maxihost má čo ponúknuť rýchlo rastúcim spoločnostiam s webovými stránkami s veľkým pracovným zaťažením na brazílskom trhu a mimo neho. Jej hostingovým riešeniam však chýbajú niektoré významné hostiteľské funkcie, ako sú zálohy a certifikáty SSL, a poskytovateľ hostingu tiež neponúka typické riešenia zdieľaného hostingu, ktoré by vyhovovali potrebám malých podnikov..

Pros

 • Vysoko výkonné úložné servery SSD / SATA
 • Výber z platforiem Windows alebo Linux
 • 99,999% záruka dostupnosti siete
 • 24/7/365 špecializovaná podpora zákazníkov

Zápory 

 • Žiadne zdieľané riešenia webhostingu
 • Žiadne zásady bezplatnej skúšobnej verzie alebo vrátenia platby

Získajte hosting od predajcu z Latinskej Ameriky s Maxihostom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me