Loopia Review 2020 – Tak populárne, ale je to dobré?

Loopia je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Aj keď je slučka Loopia slušným webhostingom, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Loopia pôsobila v oblasti hostingu už vyše 20 rokov. S viac ako 200 000 zákazníkmi patria medzi najväčšie hostingové služby v Škandinávii. Ich dátové centrá sa nachádzajú v Arizone v Kalifornii a Nevade.

Funkcie a jednoduché použitie

Loopia ponúka rôzne webhostingové a VPS riešenia s mnohými funkciami. Ich osobné alebo obchodné plány zahŕňajú:

 • cPanel prístup
 • Inštalátor jedným kliknutím
 • FTP účty
 • Malý tvorca webových stránok
 • POP3 & E-mailové účty IMAP
 • Skriptovacie jazyky
 • Denné zálohy

Loopia vám poskytuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie a správu svojich webových stránok, blogu alebo e-mailov. Zdieľaný hosting pre osobné a podnikateľské subjekty sa dodáva s inštalačným programom na jedno kliknutie, ktorý vám umožňuje nastaviť webovú stránku pomocou vášho obľúbeného CMS alebo aplikácie. Jednoduchú stránku môžete vytvoriť priamo v prehliadači pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Loopia s intuitívnym rozhraním drag and drop.

Na rozdiel od niektorých hostingových služieb je registrácia spoločnosti Loopia krátka a jednoduchá. Váš webový priestor bude nastavený v priebehu niekoľkých minút. Potom môžete zaregistrovať svoju doménu, preniesť svoje webové stránky alebo nastaviť databázu založenú na databáze pomocou WordPress alebo Drupal alebo Joomla. Pre tých, ktorí radi kódujú, je ich knižnica skriptovacie jazyky, ako Perl, Python, PHP a ASP.NET.

Loopia

Keď sa zaregistrujete v službe Loopia, budete tiež dostávať Zadarmo poukazy Google AdWords naštartujte svoje online reklamy. Takúto službu neponúka veľa hostiteľských služieb. Môžete si vybrať, ktoré kľúčové slová chcete inzerovať a propagovať vo vyhľadávači Google.

V čase, keď webové stránky čelia neúprosným útokom, chcete mať partnera, ktorý bude strážiť vaše webové zdroje vo dne iv noci. Loopia poskytuje Ochrana DDOS proti hackerom, krádežiam identity, vírusom a spyware. Všetky ich hostingové balíčky majú trojmesačnú bezplatnú a nepretržitú ochranu.

Spínanie alebo modernizácia plánov Loopia je jednoduché a môžete to urobiť priamo z ovládacieho panela. Celkovo budete mať jednoduchý čas na prechod zo stránky na stránku. Chcem veriť, že táto jednoduchosť sa vzťahuje aj na ovládací panel. Okrem úhľadnosti sa mi páči skutočnosť, že na porovnávanie plánov používajú porovnávacie tabuľky.

Ceny a podpora

Loopia ponúka tri spoločné plány hostenia: Home, Business a Business Plus. S Domáci plán, získate 75 GB webového priestoru, podobný e-mailový priestor, neobmedzené e-mailové adresy a 25 databáz MariaDB. S hostingom Unix dostanete aj bezplatnú technickú podporu a denné zálohy.

Podnikateľský plán je ďalšia možnosť v tabuľke. S hostingom Windows alebo Unix získate 150 GB webového priestoru, 150 GB e-mailového priestoru a šírku pásma 1 500 GB mesačne. Okrem toho získate prístup k malému tvorcovi webových stránok, neobmedzenému počtu domén POP3 & E-mailové účty IMAP, 50 účtov FTP a skriptovacie jazyky.

S 200 GB webového priestoru, podobným úložiskom pre e-maily a šírkou pásma 2 000 GB. Business Plus je dokonalý hostingový balík. Tento plán vám umožňuje vytvárať neobmedzené e-mailové účty a domény. Vychádza iba z podnikateľského plánu.

Ak hľadáte špecializovaný hosting zdrojov, možno budete chcieť zvážiť Loopia VPS. Je dodávaný s adresami IPV4 a IPV6, 1 GB RAM a 20 GB miesta na pevnom disku. SSH prístup a konzola obrazovky vám umožňujú spravovať vaše zdroje. VPS s napájaním CentOS, Ububtu, Debian a openSUSE obsahuje VLA tiež SLA, ktorá vám zaručuje nepretržité monitorovanie a podporu.

Zákazníci Loopie si užívajú 24-hodinová podpora prostredníctvom e-mailu, živého chatu a telefónu. Kontaktný formulár môžete tiež vyplniť na svojich webových stránkach. Telefonická podpora je k dispozícii od 7:00 do 21:00. Od pondelka do piatku; cez víkendy od 11:00 do 15:00 Volanie a live rozhovor majú čakaciu dobu 1 minútu.

Podporný tím sa stretáva ako priateľský a profesionálny, ktorý skutočne chce pomôcť zákazníkom. Takže ak máte otázky týkajúce sa webhostingu, názvu domény alebo potrebujete pomoc s nastavením, môžete sa na ne spoľahnúť, že vám okamžite pomôžu. Odpovede na niekoľko otázok nájdete aj v podrobnostiach vedomostná základňa.

Koľko stojí Loopia? Loopia ponúka plány od 7 do 84 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký plán slučky by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Loopia vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Loopie tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Loopia? Loopia nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. To však môže byť tiež dôsledkom toho, že slučka je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Loopia zodpovedá konkurencii?

Loopia ponúka vstupné zdieľané hostingové plány pre tých, ktorí práve začínajú a spoľahlivé dedikované servery, všetky vybavené 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Podpora 365 dní zadarmo
 • Vyhradené adresy IP
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Ľahká aktualizácia

Zápory

 • Všeobecné e-maily technickej podpory
 • Vysoké využitie zdrojov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me