Kľúčové hodnotenie webhostingu 2020 – Stojí tento hostiteľ za peniaze?

Americký Crucial Hosting poskytuje webhostingové riešenia pre klientov z celého sveta od roku 2006. Poskytujú plány skvelé základné funkcie a funkcie s pridanou hodnotou ktoré sú vynikajúce pre väčšinu webových stránok. Ich plány však nie sú vhodné pre začiatočníkov a chýba im ich podpora.


Kľúčový webhosting

Funkcie a jednoduché použitie

Kľúčový hosting ponúka celý rad zdieľané plány hosťovania s dostatkom úložiska, neobmedzenou šírkou pásma a solídnymi základnými funkciami medzi ktoré patria:

 • Enterprise Intel SSD úložisko
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Nemeraná šírka pásma
 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Zdarma Šifrujme SSL certifikáty

tiež, Kľúčový hosting umožňuje väčšiu vývojovú slobodu ako iné platformy. Medzi ich pokročilé funkcie patrí:

 • CloudLinux na izolovanie zdrojov pre každého klienta
 • LiteSpeed ​​Web Server pre rýchlejší výkon servera
 • Podporuje Python, Perl 5,8, PHP 5,2 až 7x
 • Automatické denné zálohy uchovávané až 30 dní
 • Softvérový firewall
 • Podporované pracovné miesta Cron
 • Úprava zóny DNS

Úplný zoznam nájdete na stránke s ich funkciami, ale ich platforma je dostatočne robustná na to, aby spracovala väčšinu osobných a obchodných webových stránok. Jednoznačne investovali trochu do toho, aby sa ubezpečili, že ich infraštruktúra je vždy na špici – v skutočnosti boli jedným z prvých poskytovateľov hostingu v tomto odvetví, ktorí ponúkali virtualizované servery, späť, keď boli virtuálne servery takmer neslýchané. Jediný skutočný problém, ktorý nájdem na svojej platforme, je s ich nástrojmi nastavenia.

Aj keď sa uvádzajú ako kompatibilné s platformami ako WordPress a Drupal, neponúkajú žiadnu formu automatického inštalátora ani tvorcu webových stránok. To znamená, že budete musieť všetko nastaviť manuálne prostredníctvom programu cPanel, vďaka čomu je táto platforma menej vhodná ako pre začiatočníkov.. Skúsení webmasteri však budú mať pri používaní tejto platformy málo problémov.

Ceny a podpora

Kľúčové ponuky hostingu tri spoločné plány zdieľaného zdieľania ktoré ponúkajú rovnaké funkcie, ako sú uvedené vyššie, ale s niekoľkými kľúčovými rozdielmi. Podrobnosti o jednotlivých plánoch nájdete v tabuľke nižšie:

osobnéprofesionálnyobchodné
skladovanie10GB75GB.100GB
Pamäť256MB1024MB2.048megabajt
domény1neobmedzenýneobmedzený
subdomény0neobmedzenýneobmedzený
Vyhradené IP?žiadnyÁnoÁno

Ako viete, osobný plán je v nevýhode kvôli výrazne nižšiemu prideleniu pamäte, iba jednej doméne a žiadnym subdoménam. Páčia sa mi zdroje poskytnuté v plánoch Professional a Business, ale uvedomte si, že za tieto zdroje budete platiť niekoľkonásobne viac..

Poznač si to žiadny z týchto plánov nie je dodávaný s bezplatnou doménou, takže za svoj hosting budete platiť ročne. Ponúkajú bezplatný certifikát SSLs, takže úspory budú kompenzovať nákup vašej domény.

Ak ste v osobnom programe a rozhodnete sa, že potrebujete vyhradenú adresu IP, môžete si ju kúpiť za mesačný poplatok. Bude to stále lacnejšie ako upgrade na profesionálny plán. konečne, všetky plány majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Kľúčové ponuky hostingu obmedzené možnosti podpory pre zákazníkov. Vaše jediné možnosti sú zadanie lístka alebo vyhľadávanie odpovedí v znalostnej báze, a vedomostná základňa je obmedzená. ich telefónna linka je určená iba na predpredajné otázky.

Koľko stojí produkt Crucial Web Hosting? Program Crucial Web Hosting ponúka plány od 10 do 100 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Aký zásadný plán webhostingu by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Kľúčový webhosting vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Crucial Web Hosting tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Crucial Web Hosting? Služba Crucial Web Hosting nie je zaradená medzi našich najlepších hostiteľov webu. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Crucial Web Hosting je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Crucial Web Hosting zhoduje s konkurenciou?

Ak ste skúsený webmaster, Crucial Hosting ponúka spoľahlivé riešenia pre hosting webových stránok. Všetky plány ponúkajú fantastické úložisko a solídne funkcie. Nanešťastie začiatočníci budú mať problémy, pretože je k dispozícii iba málo nástrojov na základnej úrovni a chýba im podpora.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • Úložisko SSD
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Bezplatné certifikáty SSL
 • Podporuje Python, Perl, PHP 5.2 až 7.x

Zápory

 • Neodporúča sa pre začiatočníkov
 • Nie je k dispozícii technická podpora pre telefón ani live chat
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me