Kualo Review 2020 – Neplaťte, kým si toto neprečítate

Kuala-overview1Ak ste v zhone, a len chcete spodný riadok: za rovnakú cenu ako Kualo môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Predajca webhostingu Kualo bol založený pred viac ako desiatimi rokmi a má zastúpenie v Spojenom kráľovstve aj v USA. V súčasnosti hostí viac ako 100 000 webových stránok pre zákazníkov vo viac ako 90 rôznych krajinách.. Globálne operácie spoločnosti Kualo sú poháňané výlučne obnoviteľnou energiou. Ich datacentrum vo Veľkej Británii využíva 100% energiu zo zelených zdrojov, zatiaľ čo ich americké zariadenie prevádzkuje 100% energiu z obnoviteľných zdrojov.

Webové stránky spoločnosti Kualo sú v angličtine a jej nezvyčajný názov je v skutočnosti skratka „Knowledgeable, Uptime, ccountable, Love, a Originality. “

Funkcie a jednoduché použitie

Medzi hostingové služby spoločnosti Kualo patrí zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, hosting WordPress a obchodný hosting. Zdieľané ponuky hostenia zahŕňajú:

 • Bezplatný prenos webových stránok
 • Bezplatné denné zálohy
 • Jedinečná bezpečnosť
 • Filtrovanie podnikového spamu
 • Záruka 99,9% dostupnosti

Ak chcete dosiahnuť veľmi rýchle rýchlosti, hostenie spoločnosti Kualo beží ďalej SSD SAN blokuje hardvér úložného priestoru to je veľmi dostupné, odolné voči chybám a oveľa rýchlejšie ako samostatné pevné disky SSD. Cloudflare CDN a Railgun integrácia ďalej urýchľuje doručovanie obsahu vašim návštevníkom z celého sveta.

Kualo poskytuje populárne cPanelový ovládací panel spravovať všetky aspekty svojho hostenia. Vďaka intuitívnemu rozhraniu point-and-click, ktoré nevyžaduje žiadne technické znalosti, môžete pridávať e-mailové účty, ovládať svoje webové stránky a spravovať svoje súbory. Netechnickým sa tiež bude páčiť Softaculous install installer ktorý obsahuje viac ako 300 skriptov pre fóra, blogy, elektronický obchod a systémy CMS, ako sú napr Magento, PrestaShop, a WordPress.

Na používanie internetu tiež nepotrebujete žiadne technické znalosti (napr. Zručnosti pre vývoj webových aplikácií) bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok ProSite ktoré vám pomôžu vytvoriť ohromujúce webové stránky vhodné pre mobilné zariadenia za pár minút. Tento webový tvorca drag and drop je dodávaný s viac ako 200 plne prispôsobiteľnými šablónami / motívmi. Internetový obchod môžete tiež napájať pomocou internetu Ecwid platforma elektronického obchodu.

Ceny a podpora

Kuala je hosting plány vyzerajú na prvý pohľad dosť drahé, ale začínajú vyzerať lepšie, pokiaľ ide o peniaze, keď zvážite jednoduchosť použitia a zahŕňajú funkcie, ako je 10 GB SSD disk, najmenej 10 e-mailových účtov, neobmedzené zadarmo Šifrujme SSL certifikáty, veľkorysý 60-dňová záruka vrátenia peňazí, a a doména zadarmo na prvý rok s ročným plánom.

tri spoločné plány hostenia sú ponúkané na propagačné ceny, ktoré sa na konci úvodného obdobia zdvojnásobia. Ale ak ste charitatívna organizácia, môžete to očividne získať bezplatný hosting na celý život prostredníctvom iniciatívy Charitatívne hosting.

Hosting plány je možné zakúpiť na mesačnej, ročnej, dvojročnej a trojročnej báze a získate voľné mesiace pre dlhodobejšie záväzky: dva mesiace zadarmo s jednoročným plánom, šesť mesiacov zadarmo s dvojročným plánom a dvanásť mesiacov zadarmo s trojročným plánom. Môžete platiť cez PayPal alebo kreditnou / debetnou kartou.

Pre vlastnú podporu môžete začať s rozsiahla vedomostná základňa ktoré pokrýva širokú škálu tém:

Kuala-overview2

K dispozícii sú špecializovaní odborníci 24/7 poskytovať individuálnu pomoc prostredníctvom živého chatu, telefónu, lístka alebo e-mailu. Potešilo ma, že som dostal e-mailom rýchle odpovede na moje otázky týkajúce sa podpory pred predajom.

Koľko stojí Kualo? Kualo ponúka plány od 4 do 67 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Kualo by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Kualo vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z Kualo tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Kualo? Kualo nie je hodnotené ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Kualo je malý poskytovateľ satelitných služieb pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa Kualo vyrovná konkurencii?

Kualo ponúka solídne, bezpečné a funkčne nabité plány webhostingu, ktoré uľahčia takmer každému hosťovanie. Ponúka tiež registráciu domén a špecializovaný hosting.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • 24/7 vyhradená podpora
 • 100% bezplatný hosting pre charitatívne účely
 • 60-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 • Hostingové plány sú drahé
 • Úvodné ceny sa pri obnovení zdvojnásobujú
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map