Krystal Review 2020 – Žije to až po humbuk?

Krystal Hosting-prehľad1Krystal Hosting je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


U.K. webhostingová spoločnosť Krystal Hosting bola založená v roku 2002 z dôvodu frustrácie jej zakladateľa s nedostatkom kvalitných poskytovateľov hostingu. Niet pochýb o tom, že odviedol skvelú prácu, pretože dnes Krystal hosťuje viac ako 200 000 webových stránok pre 27 000 klientov vrátane spoločností Nike, Cadbury, Financial Times a NHS. Vďaka kvalitným službám sa stal najväčší nezávislý poskytovateľ webhostingových služieb v U.K., a jeho dátové centrá bežia ďalej 100% energie z obnoviteľných zdrojov.

Moderné webové stránky spoločnosti Krystal sú v angličtine.

Funkcie a jednoduché použitie

Tu je zhrnutie funkcií, ktoré môžete očakávať od riešení cloudového hostingu spoločnosti Krystal:

 • 99,99% záruka dostupnosti
 • Bezplatné zálohy
 • Služba registrácie domén
 • Neobmedzené domény addon
 • Zadarmo 256-bitové certifikáty SSL
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma

Jednou z najatraktívnejších funkcií spoločnosti Krystal je WordPress optimalizovaný LiteSpeed ​​Cache ktoré umožňujú vykonávanie vašich webových stránok šesťkrát rýchlejšie, s Úložisko SSD poskytuje ďalšie zvýšenie výkonu. Krystal je tak hrdý na svoju výkonnosť, že pre ňu poskytuje aj živú štatistiku úplná transparentnosť výkonu serverov.

Populárne cPanelový ovládací panel uľahčuje správu hostingu, zálohovanie a obnovenie údajov a prístup k štatistikám vašich webových stránok. A ak sa sťahujete z iného hostiteľa, Krystal áno urobte migráciu cPanel za vás, zadarmo k dátumu a času podľa vášho výberu.

Môžete tiež získať obvyklé inštalátor jedným kliknutím (Installatron) s 200+ inštalačnými skriptmi aplikácií a bezplatný tvorca webových stránok so všetkým, čo potrebujete na vytvorenie blogu alebo vytvorenie internetového obchodu, plus integráciu s nástrojmi SEO, AdSense a analytickými nástrojmi.

Okrem svojich všeobecných riešení hostenia v cloude, Krystal tiež ponúka riešenia hostingu optimalizované pre aplikácie pre WordPress, Joomla, Magento, OpenCart, PrestaShop a Drupal..

Ceny a podpora

Hosting spoločnosti Krystal tri balíčky hostingu v cloude (v poradí klesajúcej ceny) sú rubín, topás, a ametyst. Všetky tri zahŕňajú neobmedzená šírka pásma, bezplatný tvorca webových stránok, neobmedzené e-mailové účty, certifikáty SSL zadarmo, a bezplatné zálohy.

Balíky sú nie absolútne najlacnejšie na trhu, ale dostanete, za čo platíte a môžete získať dva mesiace bezplatný hosting plus a bezplatné doménové meno prihlásením sa na ročnú fakturáciu. A dostanete veľmi veľkorysá 60-dňová záruka vrátenia peňazí vďaka čomu sa budete cítiť lepšie pri plnení tohto záväzku.

kryštál je 24/7 zákaznícka podpora je prístupný prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého rozhovoru. Keď vytvoríte lístok, môžete vidieť priemernú dobu odozvy pre daný deň, čo vám dáva dobrú predstavu o tom, kedy môžete očakávať odpoveď. Bolo tam veľmi krátka čakacia doba, keď som vyskúšal live chat, a ľudský podporný agent odpovedal na všetky moje otázky priamo:

Krystal Hosting-prehľad2

Pre vlastnú podporu obsahuje web Krystal Hosting slušnú (ale nie vynikajúcu) vedomostnú základňu. Je to pravdepodobne jediný aspekt ponuky spoločnosti Krystal, ktorý by mohol byť lepší.

Koľko stojí Krystal? Krystal ponúka plány od 4 do 13 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Krystal by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Krystal vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Krystal tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Krystal? Krystal nie je hodnotený ako jeden z našich najlepších hostiteľov webu. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Krystal je malý poskytovateľ pod poskytovateľmi hostingu. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Krystal zodpovedá konkurencii?

S cloudovými službami hostenia cloudu spoločnosti Krystal Hosting naozaj nie je veľa sťažovať. Vďaka vynikajúcej podpore získate skvelé funkcie za rozumné ceny. Nepotrebujem krištáľovú guľu, aby som vám povedal, že táto hostiteľská spoločnosť by sa mala naďalej dobre dariť.

Krystal Hosting môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s internetom top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Efektívna zákaznícka podpora založená na Spojenom kráľovstve
 • 60-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Ukladací priestor LiteSpeed ​​Cache a SSD
 • Optimalizované pre WordPress

Zápory

 • Znalostná základňa by mohla byť o niečo lepšia
 • Iba dve doplnkové domény s najlacnejším balíkom
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me