Koddos Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

Ak ste v zhone, a len chcete mať spodný riadok: za rovnakú cenu ako KoDDoS môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


Spoločnosť KoDDoS, založená v roku 2009 a so sídlom v Hongkongu, je prémiovým poskytovateľom hostingu špecializujúcim sa na špičkový hosting. Poskytujú webhosting so stredným až vysokým rizikom, pokročilú ochranu DDoS a zdieľané balíčky hostingu, distribútora, VPS a vyhradeného servera na otvorenom mori. Majú dátové centrá umiestnené v Holandsku a Hongkongu, čo zákazníkom poskytuje ďalšiu úroveň bezpečnosti a ochrany osobných údajov.

Funkcie a jednoduché použitie

KoDDoS ponúka celý rad služieb vrátane zdieľaného hostenia, ochrany proxy servera DDoS, kolokácie chránenej DDoS, hostenia VPS a dedikovaných serverov..

Hlavnou pridanou hodnotou spoločnosti KoDDoS je však extra bezpečnosť, ktorú ponúkajú svojim zákazníkom. Majú k dispozícii celý rad vopred pripravených, prispôsobiteľných a vysoko zabezpečených hostiteľských balíkov. Môžete si vybrať zo stredne rizikového až vysoko rizikového zdieľaného hostingu alebo z ich balíkov offshore.

Ich zdieľané hostingové balíčky so stredným rizikom začínajú maximálnym filtrovaním útokov 10 Gbps, úložným priestorom RAID10 s kapacitou 10 GB a 50 GB prvotriednej čistej šírky pásma. Najvyšší koniec tohto rozsahu má maximálnu filtráciu útokov 120 Gbps, 30 GB úložného priestoru RAID10 a 200 GB prvotriednej čistej šírky pásma..

Všetky balíčky sa dodávajú neobmedzené databázy MySQL, e-maily a FTP účty. V ktoromkoľvek z týchto balíkov si môžete vybrať tri umiestnenia serverov: Hongkong, Holandsko alebo Spojené štáty. Dostanete tiež vyhradená adresa IP pre váš web. Rozhodli ste sa pre vysoko rizikové zdieľané hostingové balíčky vám poskytujú väčšie maximálne filtrovanie útokov, viac paketov za sekundu a väčšiu šírku pásma.

Koddos

Vzhľadom na to, že KoDDoS je na hornom konci spektra, neodporúčal by som ich začiatočníkom. Oni sú najlepšie pre podniky, ktoré predtým na svojich webových stránkach zažili nápor útokov DDoS – alebo ktoré takéto útoky predvídajú, v závislosti od odvetvia, v ktorom sa nachádzajú.

KoDDoS tiež podporuje viac jazykov, vrátane čínštiny, ruštiny, španielčiny, francúzštiny a taliančiny.

Ceny a podpora

KoDDoS je určite drahší ako typický poskytovateľ hostingu na základnej úrovni, ale v tomto prípade dostanete to, za čo platíte. Vďaka tejto cenovej značke prichádza tím špičkových bezpečnostných odborníkov spojený s najmodernejším hardvérom na boj proti akýmkoľvek útokom na vašu IT infraštruktúru, čo vám dáva väčší pokoj a umožňuje vám zamerať sa na rozšírenie dosahu vašich webových stránok..

Neponúkajú bezplatný program ani záruku vrátenia peňazí – pochopiteľne, berúc do úvahy úroveň poskytovaných služieb. Na svoj plán ochrany anti-DDoS majú záruku vrátenia peňazí 7 dní.

Ponuky KoDDoS Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, telefónu alebo e-mailu. Niekoľko podporných lístkov, ktoré som odoslal, sa netting priemerná doba odozvy 5-20 minút, čo bolo dobré znamenie. Plus, nielenže boli rýchle, ale aj oni boli schopní dať jasné a užitočné odpovede to vyriešilo všetky otázky, ktoré som mal.

Koľko stojí Koddos? Koddos ponúka plány od 9 do 40 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán spoločnosti Koddos by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Koddos vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Koddos tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Koddos? Koddos nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť Koddos je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Koddos zodpovedá konkurencii?

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

  • Široká škála plánov ochrany DDoS
  • Servery umiestnené v Holandsku a Hongkongu
  • 24/7 odborná podpora a monitorovanie
  • Rýchla podpora zákazníkov

Zápory

  • Nie pre začiatočníkov
  • Žiadny bezplatný program ani záruka vrátenia peňazí
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me