KINGHOST Review 2020 – Znamená lepšia vyššia hodnota?

KingHost je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Vďaka svojej širokej škále hostiteľských balíkov a služieb s pridanou hodnotou vám KingHost môže pomôcť so všetkým, čo potrebujete na zriadenie a prevádzkovanie efektívnej webovej stránky. Sú jedným z popredných poskytovateľov webhostingu v Brazílii, ktorí od uvedenia na trh v roku 2006 hostili vyše 300 000 webových stránok a získali významný podiel na trhu..

Funkcie a jednoduché použitie

KingHost ponúka širokú škálu služieb hostenia a webových stránok s pridanou hodnotou. Ich najobľúbenejšími ponukami sú však ich zdieľané hostingové balíčky, ktoré sa tiež stali prvou službou, ktorú ponúkli, keď boli uvedené na trh v roku 2006. Najzákladnejší zdieľaný hostingový plán prichádza s týmito vlastnosťami:

 • Jeden hosťovaný web
 • 10 GB úložný priestor SSD
 • 256 MB pamäte
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov s 50 GB miesta
 • Neobmedzené databázy MySQL s 5 GB miesta
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Poďme šifrovať certifikát SSL
 • Bezplatný prístup k vlastnému tvorcovi webových stránok spoločnosti KingHost
 • Denné zálohy

Ak sa chystáte na plán vyššej úrovne, získate na svojom účte viac webových stránok, zdvojnásobte pamäť pre každú úroveň vyššie, viac úložného priestoru a väčší počet funkcií s pridanou hodnotou, napríklad Varnish Cache a AntiSpam Free email protection.

Jedným z jedinečných výhod spoločnosti KingHost je, že sú odmena za to, že ste dobrým zákazníkom. Kedykoľvek zaplatíte svoj zdieľaný hosting mesačnú faktúru včas, získavate týždenné bonusy za ukladanie údajov a e-mailov – ktoré môžu ľahko pridajte ďalších 1,27 GB ročne. Táto politika sa vzťahuje aj na ich hostingové plány ich predajcov, Pripísané bonusy sa však poskytujú skôr v percentách ako v pevnej sume.

KingHost

KingHost skóroval priemerná doba používania 99,91%, čo nie je veľkolepé, ale rozhodne nadpriemerné pre web hostiteľa. Výkon servera bol vynikajúci, keď som ich pingoval z brazílskeho miesta, ale to môže z iných umiestnení vypadnúť, pretože ich dátové centrá sa nachádzajú výlučne v Brazílii..

KingHost využíva vlastný ovládací panel pre používateľov na správu svojich účtov. Toto bolo ľahko na očiach, dobre organizovaný a pomerne komplexný; Mohol by som urobiť všetko od kontroly využívania zdrojov až po nastavenie certifikácie SSL a prístup k databázam.

Ceny a podpora

Uvedené ceny spoločnosti KingHost sú podobné a primerané v porovnaní s cenami ich konkurentov. Celkovo som zistil, že KingHost je štedrejší ako väčšina konkurencie, pokiaľ ide o vlastnosti a zdroje, ktoré poskytujú svojim zákazníkom, najmä vzhľadom na ich systém odmeňovania KingBonus.

Chcel by som však zdôrazniť, že počiatočné ceny spoločnosti KingHost sú pre nových zákazníkov znížené; poplatky za následné obnovenie sa po prvom roku výrazne zvýšia, a pravdepodobne šokujú tých, ktorí sa neobťažujú čítať drobné písmo. Úprimne povedané, nebol som fanúšikom toho, ako to urobili, najmä vzhľadom na to, že ceny sa po prvom roku viac ako zdvojnásobili. Ak zohľadníte toto zvýšenie ceny, plány spoločnosti KingHost už nie sú cenovo dostupné v porovnaní s konkurenciou.

KingHost ponúka podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu, e-mailu a brazílskej telefónnej linky. Live chat bol dostatočne citlivý, aj keď pripojenie k agentovi trvalo niekoľko minút. Zahraniční zákazníci by si mali uvedomiť, že ich telefónna horúca linka nie je bezplatné telefónne číslo, takže za volanie z krajín mimo Brazílie sa môžu účtovať medzinárodné telefónne poplatky.

Koľko stojí KINGHOST? KINGHOST ponúka plány od 4 do 8 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán KINGHOST by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. KINGHOST vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti KINGHOST tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti KINGHOST? KINGHOST nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že KINGHOST je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako KingHost zodpovedá konkurencii?

KingHost je silnou voľbou pre brazílske webové stránky, ktoré zabezpečujú miestne publikum. Používatelia by si však mali byť vedomí zvýšenia cien po prvom roku.

KingHost môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Bonusy za ukladanie údajov a e-mailov týždenne
 • Nadpriemerná doba prevádzkyschopnosti
 • Ich servery patria medzi najrýchlejšie v Brazílii
 • Množstvo služieb s pridanou hodnotou

Zápory

 • Zľava na programy platné iba pre prvý rok
 • Datacentrá a podporný personál iba v Brazílii
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map