IWay Review 2020 – Stojí tento hostiteľ za peniaze?

iWay baňaAk ste v zhone, a len chcete mať spodný riadok: za rovnakú cenu ako iWay môžete získať oveľa lepšie servery s 24/7 podporou s Hostinger, tak prečo sa obťažovať?!


iWay je švajčiarsky poskytovateľ internetových služieb (ISP), ktorý ponúka základný webhosting ako doplnkovú službu k svojim hlavným ponukám. Nie sú známi svojím hostingom, ale ak už s nimi máte iné zmluvy na telekomunikačné služby alebo internetové služby, sú vhodnou voľbou.

Funkcie a jednoduché použitie

Servery iWay sa nachádzajú vo Švajčiarsku a sú spravované profesionálnym personálom. Môžeš rozhodnúť sa pre hosťujúcu službu založenú na systéme Windows alebo službu založenú na systéme Linux. V oboch prípadoch budete mať k dispozícii moderný hardvér a spoľahlivú sieť.

Pokiaľ ide o databázy a podporu programovacích a skriptovacích jazykov, iWay je skôr sklamaním. Dôrazne odporúčame, aby ste sa pred prijatím rozhodnutia bližšie oboznámili s ich funkciami. Napríklad podpora úloh ColdFusion MX, Java / JSP (Tomcat), Own DLL a cron nie je k dispozícii.

Podobne nebudete mať k dispozícii žiadne databázy MSSQL vo svojich balíkoch a iba jeden z dvoch dostupných zdieľaných hostiteľských balíkov vám poskytne databázu MySQL na prácu – a je to len tá jedna databáza, takže máte šťastie, ak plánujete inštaláciu mnohých skriptov. Samozrejme môžete vždy pridať ďalšie funkcie, ale vzhľadom na to iní poskytovatelia hostenia budú ponúkať tieto funkcie ako štandardnú súčasť svojich základných balíkov, to vám povie, že iWay sa rozhodne nezameriava na hosting ako svoju oporu.

Ty tiež nedostanú žiadne nástroje vhodné pre začiatočníkov napríklad tvorca webových stránok alebo inštalačný program na jedno kliknutie, takže budete potrebovať veľké množstvo skúseností, aby ste obišli obmedzenia iWay – hoci úprimne povedané, ak ste mali technické skúsenosti, nie som si istý, prečo sa chystáte iWay na prvom mieste.

Podľa očakávania iWay Nezahŕňa certifikáty SSL v ich obaloch, takže ich budete musieť kúpiť samostatne. oni nemajú záruku dostupnosti buď.

Ceny a podpora

Na iWay sú k dispozícii iba dva rôzne balíčky. V oboch balíkoch si môžete zvoliť účet so systémom Windows alebo Linux. diskový priestor, ktorý ponúka, je primeraný, ale nie neobmedzený. Oba umožňujú jeden účet FTP aj samostatný úložisko pre váš e-mail. počet e-mailových účtov, ktoré je možné vytvoriť, je prísne obmedzený na päť, respektíve na 15, čo je sklamaním. Môžete pridať ďalšie za príplatok. MySQL databázy sú dostupné iba v druhom balíku.

Balíky pre podniky sú uvedené osobitne, ale aj s nimi je úložný priestor obmedzený. V rámci obchodných balíkov sú k dispozícii všetky funkcie hostenia iWay. Ale drahé cenovky znamenajú, že nemá zmysel, aby si jednotliví používatelia vyberali obchodné balíčky.

Stojí za zmienku, že tu žiadajú malý jednorazový inštalačný poplatok, Okrem bežných poplatkov za hosťovanie.

Zákaznícka podpora je ponúkaná prostredníctvom live chat, telefón a e-mail. Pre tých, ktorí sú už zaregistrovaní, je k dispozícii aj systém podpory vstupeniek. Majú tiež obrovskú vedomostnú základňu, ktorá by mala stačiť na zodpovedanie akýchkoľvek otázok, ktoré sa môžu týkať vášho účtu. Ľudia s malými technickými znalosťami však môžu stále len ťažko vyriešiť problémy sami.

Koľko stojí iWay? IWay ponúka plány od 6 do 9 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán iWay by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. iWay vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z iWay tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora iWay? IWay nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. To však môže byť tiež dôsledkom toho, že iWay je malý poskytovateľ služieb hostingu v radare. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa iWay vyrovná konkurencii?

Balíčky iWay nie sú skutočne pútavé ani lacno; sú vhodnejšou možnosťou ako čokoľvek iné. Ďalšie funkcie sú k dispozícii v prípade, že používateľ má záujem, ale majú drahú cenu.

Predtým, ako sa rozhodnete, vám odporúčame niektoré z nich vyskúšať alternatívne hostingové spoločnosti, ktoré dôrazne odporúčame.

Pros

  • Spoľahlivé certifikáty SSL
  • Dostatočné úložisko a šírka pásma
  • Dostupné sú systémy Linux a Windows
  • Podpora pre ASP, ASP.NET, PHP5 / 7, Perl, SSI

Zápory

  • Obmedzené balenia
  • SSL certifikáty sú drahé
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me