IrPowerweb Review 2020 – Prečo sa používatelia páčia

irPowerWeb je iránska hostingová spoločnosť, ktorá pôsobila ako Media Gostar Datas (Ltd) od roku 2004 do roku 2008, keď zmenila svoj názov na irPowerWeb. Predajca je hrdý na poskytovanie služieb viac ako 200 000 miestnym zákazníkom.


Predajca ponúka širokú škálu riešení týkajúcich sa hostingu, ktoré zahŕňajú registrácia domén, zdieľaný hosting, hosting distribútorov, e-mail hosting, virtuálny súkromný server, vyhradený server a certifikáty SSL. Webová stránka irPowerWeb je k dispozícii v perzčine, ale jej vedomostná základňa je k dispozícii aj v angličtine.

irpowerweb baňa

Funkcie a jednoduché použitie

Riešenia hosting webových stránok irPowerWeb zahŕňajú nasledujúce štandardné funkcie:

 • cPanel a DirectAdmin
 • Bezplatné zálohovanie a obnovenie
 • Vysokorýchlostný disk SSD
 • SSL certifikáty
 • Linux aj Windows OS
 • Ochrana údajov RAID 10
 • Bezplatný prenos webových stránok
 • 99% záruka dostupnosti

dedikované servery irPowerWeb sú v systéme vysoko zabezpečené dátové centrá nachádzajúce sa v Iráne a Európe. Dátové centrá sú vybavené svetovou infraštruktúrou, ktorá poskytuje najlepšie hostiteľské prostredie pre maximálny výkon jej serverov. Okrem toho tento dodávateľ hosťuje webové stránky svojich klientov na vysokorýchlostných diskoch SSD. Pomôže to zvýšiť rýchlosť načítania vašich webových stránok až 20-krát v porovnaní s webovými servermi hostovanými na pevných diskoch HDD.
Virtuálne servery tohto poskytovateľa hostingu sú založené na najlepších cloudových serveroch na svete poháňaných spoločnosťou Dell. Predajca tiež používa Virtualizačné platformy Xen zvýšiť rýchlosť prístupu k informáciám na svojich serveroch.

hostingové riešenia irPowerWeb podporujú Linux aj Windows platforiem. Zákazníci si môžu vybrať rôzne operačné systémy vrátane: CentOS, Fedora, Debian, Ubuntu, VMware ESXi, Windows Server 2008, R2 Standard, Windows Server 2012 a Windows Server 2010..

So serverom irPowerWeb dostanú zákazníci vzdialené zálohy vykonávané každý týždeň. predajca vykonáva každý rok viac ako 850 záloh zadarmo. A čo viac, to ponúka záložné balíčky FTP ako ďalšie plány zálohovania pre klientov, ktorí chcú pre svoje zálohy bezpečnejšie webové stránky a viac úložného priestoru.

Jeho najzákladnejší plán zálohovania FTP, FTP A, zahŕňa diskový priestor s kapacitou 10 GB a 50 GB mesačnej prevádzky. Na druhej strane, FTP F je najpokročilejší plán zálohovania tohto predajcu. Je dodávaný s diskovým priestorom 100 GB a mesačnou prevádzkou až 1 000 GB. Všetky plány poskytujú prístup na panel DirectAdmin a cPanel pre ľahkú správu.

Ceny a podpora

irPowerWeb má celkom lacné hostingové balíčky s cenami uvedenými v Iránsky toman. Prijímajú sa plány hosťovania predajcu flexibilné fakturačné cykly, vrátane mesačných a ročných odberov. Tento predajca okrem toho ponúka mesačné zľavy zákazníkom, ktorí uskutočňujú ročné platby.

irPowerWeb je pravidlá pre vrátenie platby sa trochu líšia od iných dodávateľov na trhu. Zatiaľ čo iní poskytovatelia hostingu obmedzia svoju záruku vrátenia peňazí napríklad na 30 dní, tento predajca je ochotný kedykoľvek vrátiť svojim zákazníkom náhradu, ak z akéhokoľvek dôvodu nie sú spokojní s kvalitou svojich riešení..

Je však dôležité si uvedomiť, že predajca vám za posledné obdobie hostenia nevracia peniaze; to vráti iba zvyšný kredit zakúpených služieb za zostávajúci platený fakturačný cyklus. Hostiteľská spoločnosť okrem toho udržuje server dostupnosť 99,9%.

irpowerweb-support

Ak potrebujete technickú pomoc, môžete sa obrátiť na zákaznícku linku irPowerWeb telefonicky, e-mailom alebo lístkom. Predajca nemá živý rozhovor obsahuje však neplatný odkaz na priamy rozhovor. Tím podpory zákazníkov je uvedený ako dostupný 24/7/365, ešte môj e-mail im nedostal žiadnu odpoveď. Okrem toho, irPowerWeb vedomostná základňa je pomerne podrobná.

Ako IrPowerweb zodpovedá konkurencii?

irPowerWeb je dobrým poskytovateľom hostingu s riešeniami hostenia navrhnutými pre malé a stredné podniky, rýchlo rastúcimi startupmi a veľkými webovými stránkami v Iráne. S viac ako 15 rokmi v hostiteľskom priemysle sa tento poskytovateľ hostingu stal silou so svojimi 200 000 miestnymi zákazníkmi. Noví zákazníci by však pri kontaktovaní svojho tímu podpory mali očakávať značné oneskorenia.

Pros

 • Používa vysokorýchlostné disky SSD
 • Vzdialené zálohovanie vykonávané každý týždeň
 • 99% záruka prevádzkyschopnosti siete
 • Bezpodmienečná záruka vrátenia peňazí kedykoľvek

Zápory

 • Nereagujúci podporný tím
 • Žiadna podpora živého chatu

Využite kedykoľvek záruku vrátenia peňazí pri nákupe hostingu od IrPowerweb

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me