Ionblade Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

Ionblade baňaIonblade je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Spoločnosť Ionblade bola založená v roku 2008 v Pasadene v Kalifornii v USA. Poskytuje viaceré riešenia webhostingu za konkurencieschopné ceny vrátane hostingu SSD, zdieľaného hostingu, hostenia CMS, hostingu predajcu, VPS, cloudového hostingu a dedikovaných serverov..

Spoločnosť má tri dátové centrá triedy 3 v USA a Kanade a obsluhuje tisíce zákazníkov po celom svete (ale väčšinou v Severnej Amerike) s vynikajúcou zákazníckou podporou.

Navigácia na webovej stránke spoločnosti Ionblade v anglickom jazyku je jednoduchá.

Funkcie a jednoduché použitie

Ionblade ponúka pôsobivú škálu hostiteľských plánov nabitých funkciami, ktoré zahŕňajú nasledujúce kľúčové funkcie:

 • Záruka 9% dostupnosti
 • SSL šifrovanie
 • Neobmedzený počet e-mailov, FTP účtov a doplnkových domén
 • Úložný priestor na disku SSD
 • cPanel / WHM
 • Ochrana DDoS
 • Tvorca webových stránok
 • Denné zálohy
 • Neobmedzené databázy MySQL s phpMyAdmin

Ionblade poskytuje všetky potrebné nástroje na vytvorenie stabilnej webovej stránky s minimálnym úsilím v minimálnom čase, vrátane úplného prístupu k najnovšej verzii systému cPanel.

ionblade-funkcie

Ionblade je vlastný tvorca webových stránok je jednoduchý, bohatý na funkcie a prispôsobiteľný. Má vysoko intuitívne rozhranie, editor obrázkov, vstavaný vyhľadávací nástroj, predvolené šablóny, kompatibilitu naprieč platformami a podporu sociálnych médií.. Bez znalosti HTML, prvky môžete rýchlo zmeniť alebo vytvoriť podponuky jednoduchým presunutím myšou. Viac technicky zdatných používateľov môžete pridať bloky obsahu prispôsobeného kódu HTML, JavaScript a CSS.

Aj keď všetky plány poskytujú Ochrana DDoS, Ionblade ponúka ďalšie balíčky na ochranu pred škodlivým softvérom a vírusmi, vrátane schopnosti skenovať až 500 stránok a vykonávať skenovanie FTP..

Ak chcete rozšíriť svoju prítomnosť na webe, môžete využiť cloudové, VPS a e-commerce hostingové balíčky Ionblade..

Ceny a podpora

Hostingové balíčky spoločnosti Ionblade prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach. štandardné plány zdieľaného hostenia ponúkajú dobrú hodnotu za peniaze berúc do úvahy poskytované funkcie a môžete za ne platiť prostredníctvom PayPal alebo veľkých kreditných kariet. Môžete tiež získať nejaké dobré zadarmo bezplatné šifrovanie SSL, bezplatná migrácia webových stránok a domén so systémom Linux, a a doména zadarmo.

Noví predplatitelia (s výnimkou zákazníkov vyhradených serverov) môžu využívať výhody internetu 30-dňová záruka vrátenia peňazí to by vás malo zbaviť vášho záväzku, ak sa počas prvého mesiaca niečo stane.

Z hľadiska podpory ponúka Ionblade 24/7 vyhradená podpora live chatu plus podpora e-mailu a lístkov. K špecialistovi sa môžete obrátiť aj telefonicky. Agentovi, s ktorým som hovoril, sa podarilo takmer okamžite odpovedať na všetky moje otázky:

ionblade-support

Službu poskytovanú podporným personálom dopĺňajú samoobslužné zdroje, ktoré zahŕňajú a primerane komplexná vedomostná základňa.

Koľko stojí Ionblade? Ionblade ponúka plány od 5,95 do 18,99 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán Ionblade by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. Ionblade vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z spoločnosti Ionblade tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora spoločnosti Ionblade? Ionblade nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že Ionblade je malý poskytovateľ vysielania hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako Ionblade zodpovedá konkurencii?

Ionblade má pôsobivý katalóg hostiteľských produktov nabitý funkciami, ktorý je podložený stabilnou infraštruktúrou. Jeho plány hostingu sú vhodné pre začiatočníkov aj profesionálov a zákaznícka podpora je na špičkovej úrovni.

Ionblade môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Úložný priestor na disku SSD
 • Dostupné ceny
 • Profesionálny tvorca webových stránok
 • SLA s 9% dostupnosti siete

Zápory

 • Žiadne hostenie systému Windows
 • Záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na dedikované servery
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me