IHost BY Review 2020 – Stojí tento webový host za svoje peniaze?

iHost-BY-overview1iHost BY je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky, ako je napríklad Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Spoločnosť iHost BY bola založená v roku 2009 a je malým poskytovateľom webhostingu so sídlom v Bielorusku. Jeho ruská webová stránka nielen inzeruje hostingové plány ale tiež niektoré poskytuje šikovné inžinierske siete (ak viete, pre čo sú) vrátane služby ping, služby Whois, vyhľadávania IP adries GeoIP, kontroly spamovej databázy a kalkulačky chmod (pre nastavenie povolení prístupu k súborom).

Funkcie a jednoduché použitie

iHost BY neponúka hosting a dedikované servery VPS. jeho zdieľané riešenia hostenia obsahujú nasledujúce vlastnosti:

 • Neobmedzená šírka pásma
 • MySQL databázy
 • Servery Apache
 • Neobmedzený e-mail
 • Podpora PHP
 • cPanelový ovládací panel s inštalačným technikom Fantastico
 • Operačné systémy Linux
 • Neobmedzené poštové schránky
 • Neobmedzené subdomény
 • Neobmedzený počet účtov FTP
 • phpMyAdmin
 • 1 Gbps port
 • Cloudflare CDN

Existujú tri zdieľané riešenia hostenia: štart, optimálna, a profesionálny. Základ štart Balík obsahuje 1 GB diskového priestoru a 1 doménu. Pokročilý profesionálny Balíček obsahuje 20 GB miesta na disku, bezplatnú registráciu domén, 20 domén, neobmedzené databázy MySQL a neobmedzené poštové schránky.

Všetky zdieľané hosting plány tiež prísť neobmedzená šírka pásma a bezplatný prenos webových stránok, a sú zvlášť vhodné na hosťovanie webových stránok PHP a CMS.

Aj keď tento poskytovateľ hostingu inzeruje záložné služby, nie sú ďalej zdôvodnené na webových stránkach dodávateľa. Tiež som si všimol, že bezpečnostný certifikát stránok je nahlásený ako neplatný vo väčšine prehliadačov, keď kliknete na jedno z tlačidiel „Objednať teraz“. To nie je dobré pre potenciálneho webového hostiteľa a môže odradiť mnohých potenciálnych zákazníkov.

iHost BY používa výkonné servery so sídlom v Bielorusku. Jeho virtuálne servery Linux sú pripojené k sieti s pripojením až 1 Gbps.

Ceny a podpora

Hostingové riešenia spoločnosti iHost BY sú rozumne ocenený pre atraktívne funkcie, ktoré zahŕňajú neobmedzená šírka pásma a bezplatný prenos webových stránok. Mesačné ceny sú uvedené v bieloruských rubľoch.

Tento predajca tiež ponúka sociálna tarifa na nekomerčné subjekty, ako sú náboženské skupiny a neziskové organizácie. Tento sociálny tarif nemá žiadny limit na domény a databázy.

30-denná skúšobná doba vám umožňuje vyskúšať pred nákupom a potenciálnym zákazníkom ponúknuť rôzne zľavy, propagačné akcie a bonusy. Záruka dostupnosti siete je 99,68%.

Pre vlastnú podporu existuje obmedzená stránka FAQ ale žiadna vedomostná základňa. Tím technickej podpory spoločnosti iHost BY (nie 24 hodín denne, 7 dní v týždni) môžete kontaktovať telefonicky, e-mailom a live chatom, ale neexistuje žiadny systém predaja vstupeniek.. Na môj prieskumný e-mail som nedostal žiadnu odpoveď:

iHost-BY-overview2

Koľko stojí iHost BY? IHost BY ponúka viacero plánov od najvyššej po najnižšiu. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán iHost BY by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. iHost BY vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z iHost BY tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora iHost BY? IHost BY nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že iHost BY je malý poskytovateľ služieb hostingu v radare. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa iHost BY zhoduje s konkurenciou?

iHost BY môže byť ideálnym hostiteľom pre malé a stredné bieloruské podniky. Osobne ma odkladá vlastný neplatný certifikát SSL dodávateľa a reakcia podpory pred predajom bez nevýrazných údajov.

iHost BY môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Zálohovacie služby a bezplatná migrácia webových stránok
 • 99,68% záruka dostupnosti siete
 • Hostiteľské plány za rozumnú cenu
 • 30-dňové bezplatné skúšobné obdobie

Zápory

 • Žiadny hosting VPS alebo dedikované servery
 • Nereagujúci podporný tím
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me