HyperHost Review 2020 – Spĺňa naše štandardy?

HyperHostHyperHost je v poriadku, ale pokuta nie je dosť dobrá. Zatiaľ čo HyperHost je slušný webhosting, môžete získať kvalitnejší hosting za lacnejšiu cenu Hostinger, napríklad.


Ukrajinský hostiteľ HyperHost poskytuje vysoko kvalitné hostingové produkty na Ukrajine, v Rusku a vo zvyšku sveta od roku 2008. Mierne silný web tejto spoločnosti orientovaný na zákazníka je k dispozícii v angličtine, ruštine a ukrajinčine..

Funkcie a jednoduché použitie

HyperHost je rozmanitý sortiment zahŕňa zdieľaný hosting webových stránok, neobmedzený hosting (pravdepodobne stále pre webové stránky), hosting CMS, hosting WordPress, Windows a Linux VDS, VPS a hosting distribútorov. Táto spoločnosť tiež poskytuje pridružené služby, ako je registrácia domény, dedikované servery, SSL certifikáty, CDN, VPN, zálohovanie údajov a tvorba stránok..

Pri pohľade na konkrétne zdieľané hostingové balíčky je veľa vecí, medzi ktoré patria:

 • 99,97% zaručená dostupnosť
 • Úložisko SSD
 • Tvorca stránok
 • Certifikát SSL zadarmo
 • cPanel a ISPmanager
 • Inštalátor CMS
 • Denné zálohy
 • Neobmedzená šírka pásma
 • Úložisko SSD

Technicky zdatní zákazníci ocenia podporu pre PHP, CGI-BIN, Ruby-on-Rails, Python, Django, Perl, MySQL / PostgreSQL, Git, Zend Optimizer, IonCube Loader, ImageMagick, GD a CURL. Vývojári môžu tiež použiť Cron na plánovanie skriptov, môžu využívať výhody SSH a FTP prístupu a môžu konfigurovať záznamy MX.

Začiatočníci webmasterov bez technického zázemia môžu využívať Automatická inštalácia Fantastico zabudovaný do cPanelový ovládací panel nainštalovať populárne CMS a ďalšie aplikácie vrátane WordPress, Joomla a Drupal. Alternatívne, bezplatný tvorca stránok súčasťou všetkých odberov vám umožňuje ľahko vytvoriť krásnu webovú stránku.

Aby ste to všetko doplnili, môžete využívať bezplatné programy, ako sú napr Šifrujme SSL certifikáty so všetkými odbermi a a zadarmo CDN s programom Pro. Je samozrejmé, že s „neobmedzenými“ balíčkami získate neobmedzené zdroje.

Ceny a podpora

HyperHost má veľké miesto predaja o jeho cenách veľmi transparentný, s množstvom predplatných vhodných pre rozpočet, ktoré sú prispôsobené rôznym potrebám. Či už chcete zdieľaný hosting, VPS, VDS alebo hosting vyhradeného servera, nájdete ho tu.

Najmenší plán webhostingu poskytuje úložisko SSD s kapacitou 1 GB, zatiaľ čo najskromnejšie predplatné „neobmedzené“ vám poskytne 30 GB. Môžete získať doména zadarmo ak sa zaregistrujete na všetky okrem najnižšieho plánu najmenej na šesť mesiacov.

HyperHost ponúka oboje bezplatný hosting webových stránok, a (nezvyčajne) bezplatný hosting VPS / VDS, takže máte nejaké príležitosti na vyskúšanie ešte pred nákupom. Ak to nestačí, existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí To vám poskytne čas na to, aby ste sa predčasne zbavili svojho záväzku, ak nie ste úplne spokojní.

Môžeš kontaktujte zákaznícke služby 24/7/365 prostredníctvom e-mailu, telefónu (najmä v prípade núdze) a dokonca aj poštou. Počas pracovných hodín je k dispozícii živý kanál rozhovoru a Zistil som, že tím live chatu je profesionálny a pohotový:

HyperHost

Koľko stojí program HyperHost? Program HyperHost ponúka plány od 0 do 14 USD. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán HyperHost by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. HyperHost vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z HyperHost tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora HyperHostu? HyperHost nie je zaradený medzi našich najlepších webových hostiteľov. Ale to môže byť tiež dôsledkom toho, že HyperHost je malý poskytovateľ služieb hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa HyperHost prispôsobuje konkurencii?

Spoločnosť HyperHost by mohla byť poskytovateľom inovatívnych a aktuálnych funkcií hostenia za dostupné ceny. Tento poskytovateľ má značnú prítomnosť na rôznych miestach a poskytuje rýchlu podporu.

Stále si nie ste istí, či je to pre vás ten správny webhosting? Pozrite sa na naše Najlepšie odporúčaní hostitelia webu naučiť sa viac.

Pros

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Plány bohaté na funkcie
 • Úložisko SSD
 • 99,97% dostupnosti

Zápory

 • Živý rozhovor je k dispozícii iba počas pracovnej doby
 • Doplnky môžu byť trochu nákladné
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me