HostWithLove Review 2020 – Prečo ho používatelia milujú

HostWithLoveHostWithLove je malá hostingová spoločnosť, ktorá jednoducho nie je vhodná pre veľké značky Hostinger. Väčšie hostingové spoločnosti jednoducho ponúkajú lepšiu cenu za podobnú konfiguráciu.


Založená v roku 2012, Singapurská spoločnosť HostWithLove je IT spoločnosť, ktorá ponúka plne spravované webhostingové služby zákazníkom, ktorí chcú zvýšiť výkonnosť svojich webových stránok. S dátovými centrami na deviatich miestach obsluhujú viac ako 6 000 zákazníkov a napájajú tisíce webových stránok po celom svete.

Funkcie a jednoduché použitie

HostWithLove-funkcie

HostWithLove prevádzkuje podnikové servery s rýchlymi diskami SSD v moderných zariadeniach s redundantnými zdrojmi energie a sieťami (vrátane viacerých sietí viacerých sietí, ktoré minimalizujú latenciu a zaisťujú vysoké rýchlosti). Nie je pochýb o výkone alebo stabilite serverov HostWithLove.

Optimalizácia zdrojov a udržiavanie bezpečných a prístupných serverov je delikátna rovnováha, ktorú HostWithLove vykonáva pomocou OS CloudLinux. Pretože zabezpečujú webové stránky a údaje, vaše nefunkčné skripty ani urážliví používatelia nemôžu znížiť vaše webové stránky. Zákazníci si však tiež môžu každý deň zálohovať dáta na mieste aj mimo podniku prostredníctvom R1Soft s 30-dňovou dobou obnovy.

Zatiaľ čo neznáme ovládacie panely môžu byť frustrujúce, ovládacie panely HostWithLove sú ľahko použiteľné, ale vybavené funkciami. V priebehu niekoľkých minút od registrácie si môžete pomocou ľubovoľného z otvorených skriptov nastaviť svoj osobný blog, internetový obchod alebo obchodnú webovú stránku zabezpečenú pomocou protokolu SSL a prepojiť ich s databázami MariaDB. Môžete tiež vytvárať prispôsobené e-mailové účty pomocou filtrovania spamu.

Medzi ďalšie kľúčové vlastnosti patrí:

 • Záruka 99,9% dostupnosti každý mesiac
 • Doplnkové domény a subdomény
 • Proaktívne monitorovanie servera
 • Prispôsobená podpora
 • Vyhradená adresa IP
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Podpora PHP

HostWithLove využíva webový server LiteSpeed ​​Enterprise, ktorý je deväťkrát rýchlejší ako webový server Apache. Všetky ich servery používajú hardware RAID 10 na zvýšenie rýchlosti a redundancie, takže si môžete vychutnať viac výpočtového výkonu a rýchlejšie spúšťať skripty aj pri zdieľanom hostovaní..

Úvodné balíčky spoločnosti HostWithLove sú prispôsobené každodenným potrebám hostenia. Ak potrebujete viac možností šírky pásma a úložiska, môžete jednoducho upgradovať svoj zdieľaný hosting alebo prepnúť na svoj hosting VPS alebo dedikované servery. Obidve sú vynikajúce pre podniky, ktoré majú aplikácie a webové stránky náročné na prevádzku, alebo pre kohokoľvek, kto chce spúšťať vlastné aplikácie. Agentúry pre webový dizajn (a podobné) môžu zvážiť hostingové balíčky svojich distribútorov, ktoré prichádzajú s jednotlivými účtami WHM / cPanel.

Ceny a podpora

HostWithLove-support

HostWithLove má rôzne balíčky v rôznych cenových bodoch a ich cenovo dostupné hostingové balíčky sa dajú ľahko zväčšiť. Pokiaľ ide o záväzok, môžete začať s mesačným plánom a potom prejsť k lepšej hodnote ročného plánu, keď sa stanete sebadôverou.

HostWithLove má priateľský a efektívny tím technickej podpory, ktorý je známy tým, že poskytuje premyslené odpovede a uspokojivé riešenia. Nejedná sa o externe vybavené oblečenie, pracujú interne zo svojich kancelárií v Singapure a mali by sa k vám dostať do hodiny, keď sa na ne dostanete prostredníctvom ich online systému predaja lístkov alebo Facebooku..

Koľko stojí program HostWithLove? Program HostWithLove ponúka plány od 4 do 19 dolárov. Cena závisí od toho, aký typ hostingového plánu si vyberiete. Nižšie nájdete aktualizovanú cenovú tabuľku (aktualizovanú týždenne).
Ktorý plán HostWithLove by som mal dostať? Moje odporúčanie je začať s lacnejším plánom. Inovovať môžete kedykoľvek neskôr. HostWithLove vám môže pomôcť s prechodom na drahší plán. Zvýšenie počtu návštevníkov mnohokrát trvá dlhšie, ako sa očakávalo, a preto by ste nemali platiť veľa peňazí, kým to nebude potrebné. Vaše potreby sa samozrejme môžu líšiť a môžete sa poradiť s odborníkom na hosting z hostWithLove tu.
Aká dobrá je zákaznícka podpora hostWithLove? HostWithLove nie je hodnotená ako jeden z našich najlepších webových hostiteľov. Môže to však byť tiež dôsledkom toho, že spoločnosť HostWithLove je malým poskytovateľom hostingu pod radarom. Výhody sú pre malú hostingovú spoločnosť – ako zákazník ste pre nich dôležitejší. Môžete tiež vyskúšať naše porovnanie najpopulárnejšie služby webhostingu tu.

Ako sa hostWithLove prispôsobuje konkurencii?

Ak hľadáte spoločnosť so sídlom v Singapure, ktorá ponúka spravované hostingové služby a hviezdnu zákaznícku podporu za primeranú cenu, hostWithLove by mal byť na prvom mieste zoznamu. Obrovský počet webových stránok a klientov, ktorých zastrešujú, je dôkazom ich služieb.

HostWithLove môže ponúkať dobré služby za rozumnú cenu, ale zhoduje sa s top webhostingové spoločnosti? Je pre nás ťažké povedať „áno“.

Pros

 • Vynikajúca podpora zákazníkov
 • Ľahko použiteľné webové stránky
 • Bezplatné prevody z webových stránok
 • Servery podnikovej triedy

Zápory

 • Žiadna live chatová služba
 • Žiadne telefónne číslo
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me